Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Farmerama. Prowadź farmę jak nigdy dotąd!

Prowadź farmę jak nigdy dotąd!

Założenie własnego gospodarstwa jeszcze nigdy nie było tak proste. A wszystko to za darmo, w grze Farmerama. Lubiłeś Farmville? Polubisz i tę grę. Zarejestruj się na stronie gry Farmerama i bez pobierania zacznij grać. Naucz się podstaw dbania o wirtualną farmę, którą możesz rozwijać zgodnie z własnymi pomysłami. Zakasaj rękawy i do dzieła!

Farmerama | Darmowa Gra

Prowadź farmę jak nigdy dotąd! Założenie własnego gospodarstwa jeszcze nigdy nie było tak proste. A wszystko to za darmo, w grze Farmerama. Lubiłeś Farmville? Polubisz i tę grę. Zarejestruj się na stronie gry Farmerama i bez pobierania zacznij grać. Naucz się podstaw dbania o wirtualną farmę, którą możesz rozwijać zgodnie z własnymi pomysłami. Zakasaj rękawy i do dzieła!

Farmerama to strategiczna gra przeglądarkowa, w której zakładasz i dbasz o własne gospodarstwo (w założeniach całość przypomina więc gry Farmville oraz Wolni Farmerzy). Każdy z graczy dysponuje swoim kawałkiem ziemi uprawnej oraz początkowymi zasobami. Tutaj zaczyna się zabawa i edukacja w jednym. Oczywiście w pierwszej kolejności sadzimy podstawowe rośliny, jak np. sałatę. W późniejszej fazie zabawy możemy hodować zwierzęta (od zwykłych: krowy, króliki, aż po nieco bardziej egzotyczne: motyle), sadzić drzewa i kupować nowe gatunki nasion. Zmysł ekonomiczny okaże się przydatny. Prowadzenie farmy jest bardzo proste – wszystkie czynności wykonujemy za pomocą myszki. Stworzenie pól uprawnych, sadzenie, nawadnianie, czy zbieranie plonów to tylko kilka kliknięć, dzięki czemu produkcja powinna spodobać się każdej osobie. Jeżeli natomiast nie będziesz wiedział jak rozwijać swoją farmę forum gry będzie doskonałym miejscem do szukania porad! Gra nie wymaga pobierania żadnych plików, można w nią grać za pośrednictwem przeglądarki.

Farmerama

Twórcy urozmaicili zabawę na kilka sposobów. Jednym z nich są dynamicznie przydzielane zlecenia od znajomych kupców, którzy potrzebują konkretnych towarów w określonym czasie. Kolejnym ciekawym elementem jest możliwość udania się do miasta, gdzie znajdziemy nowe rynki zbytu (targowisko), zadania (spółdzielnia rolnicza), czy rzemieślników (cieśla). Oprócz tego możemy wysyłać wiadomości do innych graczy (na poczcie), wziąć udział w szalonych zawodach (stadion piłkarski), czy zaprosić gości na farmę (centrum turystyczne).

Farmerama

Ważnym elementem rozwoju każdego gospodarstwa jest urozmaicanie produkowanych towarów i wynajdywanie nowych sadzonek. W Farmerama otrzymujemy sporo roślin i gatunków zwierząt, którymi możemy się zająć. Ich ilość nie jest jednak przytłaczająca, bo odblokowujemy je powoli wraz ze zdobywanymi poziomami doświadczenia. Dodatkiem jest wirtualny sklep, w którym możemy kupić mnóstwo dodatków dekoracyjnych (flagi, stawy, fontanny, domki, itd.), ulepszeń, zwierząt i innych obiektów (płacimy wewnętrzną walutą lub kredytami, które wymieniamy za prawdziwe pieniądze). Dla ułatwienia zabawy twórcy wprowadzili system automatycznych urządzeń, które zadbają o interesy podczas naszej nieobecności. Jeżeli jesteś zatem fanem tytułów takich jak Wolni Farmerzy, Farmville itp., tytuł ten będzie dopasowany do Ciebie jak ulał!