Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW

Przeglądarkowa gra dla fanów Diablo

Drakensang Online to darmowa gra MMO RPG dostępna bez pobierania, w przeglądarce. Bazuje na istniejącej już serii Drakensang, podobnej do takich gier jak Torchlight czy Diablo!

Drakensang Online to gra z gatunku MMORPG i odznacza się świetną - nie tylko na warunki gry przeglądarkowej - oprawą graficzną, dużą ilością questów (czyli element, w którym seria Diablo nie była zbyt silna), doskonale zbalansowaną rozgrywką i bardzo wysoką grywalnością. Ta darmowa gra wciąga od pierwszych chwil spędzonych na serwerze i nie pozwala się z niego wyrwać przez długie godziny. Zanim gracz wkroczy do bajkowej krainy magii i miecza, musi wybrać klasę postaci.

Bohaterowie w świecie Drakensang Online to typowi przedstawiciele gier MMORPG. Do wyboru są: Rycerz zakonu Smoka, Czarodziej Kręgu oraz Strażnicy Lasu. Dla miłośników walki z wieloma przeciwnikami idealny będzie Rycerz. Rycerze zakonu Smoka są silni, odporni na ciosy i bardzo dobrze znoszą podróż. Dodatkowo posiedli umiejętność korzystania z legendarnych technik walki. Można ich więc porównać do paladynów. Czarodziej Kręgu, to postać, która przy pomocy magii potrafi walczyć z przeciwnikami przeciwnika, uleczyć siebie i innych. Ostatni bohater, Strażnik Lasu, opanował techniki polowania, więc doskonale radzi sobie ze strzelaniem z łuku i innymi podobnymi wyzwaniami.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy Rycerza, Czarodzieja, czy też Strażnika, już na początku uzyskamy dostęp do podstawowych umiejętności, które pozwolą nam wygrać z pierwszymi wrogami. Nie są to zdolności potężne, gdyż do takich – jak przewidują gry MMO RPG – zyskamy dostęp po godzinach wbijania kolejnych leveli. Co ważne, umiejętności są nie tylko zróżnicowane i efektywne, ale przede wszystkim efektowne. Porażenie przeciwnika błyskawicą czy potraktowanie go kulą ognia wygląda świetnie. Na wysokim poziomie stoją elementy otoczenia i trójwymiarowe postacie w technologii Java.

Drakensang Online to MMO RPG z dużym światem, który można eksplorować swoim rozwijającym się bohaterem. Trafimy na bagna, odwiedzimy lasy, jak również udamy się do miast, po drodze wykonując różnorodne i ciekawe questy. I choć Drakensang Online pełnymi garściami czerpie z gier pokroju Diablo czy Torchlight, ma swoje unikalne rozwiązania, które czynią go wyjątkowo produkcją na rynku gier akcji i MMORPG. Zdecydowanie warto zagrać w darmowego Drakensanga w przeglądarce!