Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Zoo 2: Animal Park. Dołącz do eventu z okazji Halloween!

Dołącz do eventu z okazji Halloween!

ZOO 2 to nieco odświeżona wersja doskonale znanego symulator ogrodu zoologicznego - MyFreeZoo. Celem gry jest stworzenie od podstaw swojego własnego ZOO, w którym to od Nas będzie zależeć jakie gatunki zwierząt zasiedlą egzotyczne wybiegi! Zaopiekuj się swoimi zwierzakami i zostań najlepszym dyrektorem w historii!

Zoo 2: Animal Park

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Zoo 2: Animal Park | Darmowa Gra

Dołącz do eventu z okazji Halloween! ZOO 2 to nieco odświeżona wersja doskonale znanego symulator ogrodu zoologicznego - MyFreeZoo. Celem gry jest stworzenie od podstaw swojego własnego ZOO, w którym to od Nas będzie zależeć jakie gatunki zwierząt zasiedlą egzotyczne wybiegi! Zaopiekuj się swoimi zwierzakami i zostań najlepszym dyrektorem w historii!

Gra – jak to w przypadku tego typu tytułów bywa - przywita nas intuicyjnym samouczkiem, który szybko wprowadzi w mechanikę rozgrywki. Na początku zajmiemy się stworzeniem pierwszych wybiegów dla zwierząt, budynki zapewniające rozrywkę naszego ZOO, a także zadbamy o obsługę gości aby jak najlepiej czuli się w naszym ogrodzie zaoologicznym. Poza samouczkiem dużą część „nauki” gry będą stanowiły zadania, których wykonywanie przeprowadzi nas przez pierwsze godziny przed ekranem naszego urządzenia mobilnego.

Zoo 2: Animal Park

Podstawą sukcesu ZOO muszą być oczywiście zwierzęta, a najlepiej te najbardziej niespotykane i egzotyczne! ZOO 2 oferuje aż kilkadziesiąt gatunków, z których wybierzemy nasze ulubione. Pomimo, że początkowo będą to zające, kozy, czy urocze świnki, o tyle w późniejszych etapach gry będziemy mogli wybierać z tych najbardziej ciekawych: panter, flamingów, pand, lisów, żyraf i szympansów. Bardzo istotną rzeczą jest również dbanie o zadowolenie naszych podopiecznych. Im lepiej zaopatrzony wybieg, tym szczęśliwsze zwierzęta!

Zoo 2: Animal Park

Prawidłowo funkcjonujący ogród zoologiczny musi przynosić zyski. Przyjdzie nam zatem rozwinąć nasz przybytek o infrastrukturę rozrywkową, która spełni zachcianki naszych klientów. Budki z napojami, czy też fastfoodami, tereny zielone, ławki oraz kosze – to tylko część z rzeczy, w jakie koniecznie będziemy musieli wyposażać swoje ZOO. Zadowoleni klienci będą zostawiać nam swoje wirtualne pieniądze, które będziemy wydać w dowolny sposób. Tylko od nas zależeć będzie sposób rozwoju naszego ogrodu!

Zoo 2: Animal Park

Dopełnienie całości infrastruktury stanowić będą nasi pracownicy. Obsłużą oni przybyłych gości, zadbają o czystość ZOO, ale przede wszystkim zajmą się też naszymi zwierzętami zapewniając im rozrywkę, jedzenie oraz wodę. Dbanie o pracowników jest zatem niezbędnym elementem rozgrywki jeżeli chcemy myśleć o stworzeniu najlepszego ogrodu zoologicznego na świecie!

Zoo 2: Animal Park

ZOO 2 to gra oparta na modelu Free2Play, co za tym idzie – jest ona całkowicie Jednak znajdziemy tutaj również sklep premium z diamentami, czyli walutą dodatkową. Diamenty nieznacznie przyśpieszą niektóre mechaniki rozgrywki, jednak nie są one niezbędne, aby cieszyć się wszystkimi aspektami tytułu! Ponadto twórcy przygotowali też szereg aktywności pozwalających na zdobywanie zarówno waluty premium, jak i darmowych nagród. Jedną z nich jest dostępne w grze „kino”, gdzie za obejrzane reklamy „zarobimy” diamenty. Dodatkowo codziennie odbierzemy darmowe nagrody z tzw. pakietów kart.

Zoo 2: Animal Park

ZOO 2 to doskonała i odświeżona kontynuacja MyFreeZoo. Jest to doskonała propozycja dla graczy z nieco mocniejszymi telefonami, czy też tabletami ze względu na swoją dopracowaną grafikę 3D. Jeżeli zatem strategiczne symulatory należą do Twojego ulubionego gatunku, to w świecie ZOO 2 odnajdziecie się doskonale. Polecamy wszystkim domorosłym menadżerom!

Kilka porad dla wszystkich początkujących:

  • Uważne przejście samouczka gry nauczy Cię najważniejszych mechanik rozgrywki,
  • Odbieraj darmowe pakiety kart, które zapewnią Ci cenne „łupy”,
  • Oglądanie reklam w „kinie” gry to doskonały sposób na zarobienie diamentów. Warto je odwiedzać w każdej wolnej chwili,
  • Ważne powiadomienia pojawiają się w formie graficznej bezpośrednio na planszy naszego ZOO. Zwracaj na nie szczególną uwagę, aby jak najszybciej radzić sobie z występującymi zdarzeniami,
  • Waluta premium przyda Ci się zdecydowanie bardziej w późniejszych etapach gry, dlatego poczekaj z jej wykorzystaniem!