Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Zielone Imperium. Poszerzaj swój magiczny ogródek i zostań królem zbiorów!

Poszerzaj swój magiczny ogródek i zostań królem zbiorów!

Czy zabawa w wirtualnego ogrodnika może stanowić świetną rozrywkę? Mogłoby się wydawać, że to niezbyt ciekawe zajęcie, ale gra Zielone Imperium całkowicie przeczy temu stwierdzeniu! Poszerzaj swój magiczny ogródek i zostań królem zbiorów!

Zielone Imperium | Darmowa Gra

Poszerzaj swój magiczny ogródek i zostań królem zbiorów! Czy zabawa w wirtualnego ogrodnika może stanowić świetną rozrywkę? Mogłoby się wydawać, że to niezbyt ciekawe zajęcie, ale gra Zielone Imperium całkowicie przeczy temu stwierdzeniu! Poszerzaj swój magiczny ogródek i zostań królem zbiorów!

W zabawnej grze na przeglądarkę Zielone Imperium tworzysz swój własny ogród i wcielasz się w rolę ogrodnika, który rozpoczyna pracę usuwając kamienie i korzenie, sadząc i podlewając różne gatunki roślin. Przeżyj fascynację ogrodami w grze przeglądarkowej!.

Zielone Imperium

Pełen dumy spoglądasz na swój ogród online. Rzodkiewki rosną radośnie obok pomidorów, a sałata może już wkrótce zostać zebrana i sprzedana na zieleniaku. W kolorowej grze na przeglądarkę Zielone Imperium wcielasz się w rolę ogrodnika i tworzysz swój własny ogród online. Sadzisz warzywa, podlewasz je, nawozisz i zbierasz do magazynu. Stopniowo usuwasz z ogrodu chwasty i kamienie, by stworzyć miejsce dla nowych roślin. Kupuj różne gatunki owoców i warzyw, aktywuj ogród wodny i wypoczynkowy i siej coraz to nowe gatunki bio roślin.

Zielone Imperium

Ponadto w miarę rozwoju tej gry na przeglądarkę czekają na Ciebie pasjonujące zadania. Wykonuj questy, handluj z innymi graczami, aktywuj nowe obszary i zamień swój ogród w prawdziwy raj na ziemi. Do Twojej dyspozycji w roli ogrodnika online stoją nader interesujące funkcje. W grę online Zielone Imperium możesz grać za darmo. Aby móc stworzyć swój własny czarodziejski ogródeczek w symulacji ogrodu w grze na przeglądarkę z górnofrankońskiej kuźni gier upjers, potrzebujesz jedynie komputera podłączonego do internetu, a także ważny adres email. To wszystko czego wymaga ta gra przeglądarkowa online!

Zielone Imperium

Jak tylko spełnisz te warunki, możesz rozpocząć karierę ogrodnika. Po zarejestrowaniu na stronie startowej gry lub na portalu upjers, zapoznajesz się z podstawowymi funkcjami gry w samouczku. A potem zaczyna się już super zabawa, dziki wzrost roślin i zdobywanie poziomów począwszy od sadzenia marchewek po hodowlę kaktusów. Graj za darmo!