Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Wojna Tytanów. Klasyczne RPG dla fanów oldschoolu!

Klasyczne RPG dla fanów oldschoolu!

Czy tęsknicie za epickimi grami RPG, które przywodzą na myśl prekursorów gatunku i ich papierowe odpowiedniki zostawiając przy tym pole do popisu dla naszej wyobraźni? Jeżeli tak, to dobrze trafiliście! Wojna Tytanów to oldschoolowa gra RPG, w której stworzymy własną postać i ruszymy w świat pełen walki, różnych bestii i przygód! A Ty jakim wojownikiem będziesz?

Wojna Tytanów
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Wojna Tytanów | Darmowa Gra

Klasyczne RPG dla fanów oldschoolu! Czy tęsknicie za epickimi grami RPG, które przywodzą na myśl prekursorów gatunku i ich papierowe odpowiedniki zostawiając przy tym pole do popisu dla naszej wyobraźni? Jeżeli tak, to dobrze trafiliście! Wojna Tytanów to oldschoolowa gra RPG, w której stworzymy własną postać i ruszymy w świat pełen walki, różnych bestii i przygód! A Ty jakim wojownikiem będziesz?

Wojna Tytanów to gra, w której próżno szukać nowoczesnej grafiki i gameplayu pełnego akcji, a jednak produkcja ta po brzegi wypełniona jest klimatem i klasycznymi mechanikami, które zapewnią ogromną dozę nostalgii dla wszystkich weteranów gatunku. Co więcej gra jest dostępna zarówno w oknie przeglądarki, jaki i na nasze urządzenia mobilne, co sprawia, że swoje przygody przeżywać możemy w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Mamy tutaj do czynienia z grą, która od razu na myśl przywodzi klasycznych przedstawicieli gatunku. Twórcy przygotowali dla nas szereg opcji zaawansowanej kreacji postaci. Poza stworzeniem swojego bohatera pokierujemy również jego treningiem, rozwojem statystyk, a także doborem ekwipunku i archetypu stylu walki. Nabyte w ten sposób umiejętności przetestujemy nie tylko w zadaniach fabularnych dostępnych w „Chacie Mędrca”, ale także w Kampanii, na Arenie oraz w Jaskini, która będzie odpowiednikiem dobrze znanych graczom lochów. Każda z czynności – jak to w dobrych grach RPG bywa – pozwala nam na zdobycie cennych nagród, które będą z kolei bojowym dopełnieniem naszego bohatera. Te nieprzydatne oczywiście sprzedamy, a zarobione złoto wykorzystać będziemy mogli w sklepie ze sprzętem, kuźni, czy też w laboratorium. Jak więc widać ilość contentu dostępnego w grze jest naprawdę spora!

Wojna Tytanów

Produkcja ta jest całkowicie darmowa, a wszystkie jej elementy dostępne są dla każdego gracza, jednak istnieje możliwość zakupu waluty premium - złota. Złoto – jak to często w przypadku opcji premium bywa – przyśpiesza nieco niektóre procesy skracając nasz czas oczekiwania do zera, jednak będąc cierpliwym możemy spokojnie konkurować z graczami płatnymi nie wydając realnej gotówki w grze. Twórcy przywiązali dużą wagę do aspektu fair play swojego tytułu.

Wojna Tytanów to bardzo ciekawa propozycja zarówno dla weteranów gier RPG, jak i dla młodszych graczy, którzy chcieliby przekonać się, jak (stosunkowo niedawno) wyglądały produkcje w obrębie tego gatunku. Rozbudowana mechanika gier fabularnych, mnóstwo nostalgii a także niepodrabialny, oldschoolowy klimat przez wielkie „K”, to coś, co powinno przykuć uwagę wszystkich graczy na wiele godzin. Wkrocz do tego epickiego świata i przekonaj się sam.