Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Wartank. Strategiczna gra online z czołgami w roli głównej

Strategiczna gra online z czołgami w roli głównej

Czy kiedykolwiek chciałeś zasiąść za sterami czołgu i pokierować swoją maszyną drogą ku chwale? Teraz masz okazje! Wartank to darmowa gra online dostępna w wersji desktopowej, a także na wszystkie urządzenia mobilne, w której pokierujesz swoim czołgiem tocząc kolejne bitwy i rozwijając jego parametry. Wojenne manewry na wyciągnięcie ręki!

Wartank
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Wartank | Darmowa Gra

Strategiczna gra online z czołgami w roli głównej Czy kiedykolwiek chciałeś zasiąść za sterami czołgu i pokierować swoją maszyną drogą ku chwale? Teraz masz okazje! Wartank to darmowa gra online dostępna w wersji desktopowej, a także na wszystkie urządzenia mobilne, w której pokierujesz swoim czołgiem tocząc kolejne bitwy i rozwijając jego parametry. Wojenne manewry na wyciągnięcie ręki!

Wartank, lub też po prostu „Czołgi” to gra, która łączy w sobie elementy symulatora wojennego, gry strategicznej z elementami RPG. Wprowadzenie różnorodnych mechanik stanowi bardzo ciekawe, a zarazem świeże połączenie. Naszym zadaniem będzie rozwijanie własnego czołgu i pokonywanie kolejnych przeciwników – czy to w potyczkach PvE, czy też PvP. Do aktywności jakie znajdziemy w grze należą: misje oraz kampanie fabularne, bitwy (z innymi graczami), a także potyczki oraz rozgrywka wojenna. Żeby odnieść w nich sukces będziemy musieli ulepszać swój ulubiony czołg – a tych dostępnych jest kilka rodzajów – w menu pod nazwą „Hangar”. I będzie to nie tylko trening bojowy, ale również dobór zdolności maszyny, jej załogi oraz ponadto wzmocnień i umiejętności!

Wartank

Produkcja studia Overmobile jest całkowicie darmowa, jednak jak to w przypadku gier free-to-play bywa, mamy tutaj dostępną walutę premium – złoto – dzięki, której przyśpieszymy niektóre aspekty gry. Nie jest ona jednak niezbędna aby cieszyć się pełnowymiarową rozgrywką, a każdy gracz ma tutaj równe szanse! Podsumowując – Wartank to świetna propozycja dla fanów gier wojennych, którzy lubują się w kompleksowych mechanikach. W pełni darmowa rozgrywka, ciekawy gameplay, a także dostępność w wersji mobilnej to z pewnością zalety, jakimi może pochwalić się ta produkcja. Przekonaj się sam!