Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra TIBIA: United OTS. Przeżyj nową przygodę w świecie Tibii

Przeżyj nową przygodę w świecie Tibii

Któż z nas nie zna Tibii? Stworzonej przez niemieckich studentów, prostej, lecz ciekawej gry fabularnej o dwuwymiarowej grafice. Gra ta została w pierwszej wersji wydana w 1997 roku i błyskawicznie doczekała się ogromnego grona graczy i miłośników głównie w Europie oraz Ameryce Południowej. Tytuł ten był szczególnie popularny w Polsce. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że lata 2000-2007 upłynęły dla tysięcy polskich graczy pod znakiem Tibii.

TIBIA: United OTS | Darmowa Gra

Przeżyj nową przygodę w świecie Tibii Któż z nas nie zna Tibii? Stworzonej przez niemieckich studentów, prostej, lecz ciekawej gry fabularnej o dwuwymiarowej grafice. Gra ta została w pierwszej wersji wydana w 1997 roku i błyskawicznie doczekała się ogromnego grona graczy i miłośników głównie w Europie oraz Ameryce Południowej. Tytuł ten był szczególnie popularny w Polsce. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że lata 2000-2007 upłynęły dla tysięcy polskich graczy pod znakiem Tibii.

1 maja 2020 roku wystartował świeży Open Tibia Serwer o nazwie UnitedOTS. Jest to zupełnie nowy, polski serwer dostępny w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Gra ta opiera się na starych mechanikach znanych z Tibii - wcielamy się w postać, którą powoli rozwijamy, budując drzewko jej skili, zdobywając punkty doświadczenia i nowe poziomy. Rozgrywka polega na trenowaniu i późniejszym szlifowaniu różnych umiejętności bohatera. Możemy robić to używając zarówno zaklęć, jak i różnorodnych broni. UnitedOTS posiada jednak kilka ulepszeń względem poprzednika. Serwer oferuje przede wszystkim zupełnie nową, oryginalną mapę evolution z oryginalnym kontynentem, unikalne profesje, ulepszony balans, dopracowaną stronę i szereg innych ciekawych urozmaiceń.

United OTS

W ciągu gry mamy do czynienia z rozmaitymi zwierzętami, potworami, a także... ludzkimi przeciwnikami w starciach PvP! Nie wszystkie napotkane na drodze osoby są jednak wrogami - kolejną ważną cechą UnitedOTS jest możliwość wymiany i sprzedaży przedmiotów, które dostajemy za wykonywane zadania, zbieramy podczas misji i zdobywamy po pokonaniu wrogów. UnitedOTS oferuje możliwość rozbudowanych interakcji między graczami. Mogą one być realizowane między innymi poprzez rozmowy, handel, wspólne wyprawy bojowe oraz przynależność do gildii.

United OTS

Główną rzeczą, jaką robimy w United jest zabijanie potworów. To właśnie dzięki nim otrzymujemy punkty doświadczenia, które są później niezbędne do awansu na kolejne tzw. reborny. Reborn dostajemy automatycznie, gdy zdobędziemy 300 000 level w grze. Dzięki systematycznemu znoszeniu blokad rebornowych w UnitedOTS każdy nowy gracz ma szanse na dobry start i dogonienie topowych graczy.

United OTS

W grze możemy spotkać mnóstwo rozmaitych bestii w setkach najróżniejszych lokacji na mapie. Z niemal każdego pokonanego potwora wypadają przedmioty. Ich bogactwo jest ogromne, co czyni grę jeszcze ciekawszą. Później owe przedmioty możemy wyposażać, wymieniać lub sprzedawać. W UnitedOTS dostępne są również rozmaite misje - trudniejsze, które lepiej robić w grupie oraz te prostsze, doskonałe dla nowych graczy z niskim poziomem doświadczenia.

United OTS

Kolejną unikatową cechą UnitedOTS są wyjątkowe eventy, w których każdy może brać udział oraz „wewnętrzne tryby gry” znacznie urozmaicające rozgrywkę. Należą do nich między innymi tematyczne imprezy (podczas których gracze walczą z tematycznymi potworami, zdobywając wyjątkowe przedmioty), wyścigi i konkursy różnego rodzaju, walki gildii, starcia między dwoma drużynami, a nawet… rozgrywki w piłkę nożną! Serwer United zapewnia ogromne ilości urozmaiconej rozrywki dla każdego gracza!

United OTS

Przemierzaj świat, wykonuj zadania, odkrywaj nowe lokacje i nawiązuj znajomości z innymi graczami w UnitedOTS!