Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Unicorn Run. Kolorowy runner z dzielnym jednorożcem!

Kolorowy runner z dzielnym jednorożcem!

Unicorn Run to darmowa gra akcji z bijącego rekordy popularności gatunku platformowych runnerów. Przejmiemy w niej „stery” nad dzielnym jednorożcem, który pokonywać będzie pułapki a wraz z nimi i plansze, a także stawi czoła kolejnym wrogom aby wykonać swoje zadanie.

Unicorn Run
Pobierz z Google Play

Unicorn Run | Darmowa Gra

Kolorowy runner z dzielnym jednorożcem! Unicorn Run to darmowa gra akcji z bijącego rekordy popularności gatunku platformowych runnerów. Przejmiemy w niej „stery” nad dzielnym jednorożcem, który pokonywać będzie pułapki a wraz z nimi i plansze, a także stawi czoła kolejnym wrogom aby wykonać swoje zadanie.

Gameplay Unicron Run opiera się na zręcznościowym pokonywaniu zróżnicowanych map najeżonych przeszkodami, jakie staną nam na drodze. Twórcy przygotowali aż kilkadziesiąt plansz, dlatego nie może być mowy o powtarzalności! Żeby przejść grę w trybie fabularnym będziemy musieli pokonać wszystkie z nich zdobywając przy tym wysokie wyniki punktowe! Unicorn Run oferuje również Endless Mode, czyli tryb, w którym będziemy grać nieprzerwanie aż do utraty wszystkich żyć.

Unicorn Run

Gra jest całkowicie darmowa, jednak znajdziemy w niej sklep z zawartością dodatkową. Walutą premium są tutaj diamenty, za które wykupimy nowe umiejętności jednorożca, czy też brak reklam. Żeby jednak pozwolić na pełnoprawną zabawę wszystkim graczom, twórcy przygotowali szereg możliwości na zdobycie darmowych kamieni szlachetnych. Są to chociażby nagrody za dzienne logowanie się w grze, a także „zarabianie” ich dzięki oglądaniu reklam oraz lajkowaniu oficjalnych fanpage studia na portalu Facebook. Jak więc widać, twórcom zależało na podejściu fair-play w stosunku do wszystkich grających!

Unicorn Run

Unicron Run to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą poświęcić kilka chwil w ciągu dnia na wciągającą i satysfakcjonującą rozgrywkę w kolorowym świecie! Produkcja jest całkowicie darmowa więc można się nią cieszyć bez żadnych ograniczeń. Wejdź do świata Unicorn Run i daj się porwać doskonałej zabawie w świetnej oprawie graficznej!