Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Tasty Tale. Przepyszna mobilna gra logiczna!

Przepyszna mobilna gra logiczna!

Tasty Tale to gra typu „połącz trzy”, w której przyjdzie nam mieszać ze sobą najróżniejsze składniki w celu tworzenia coraz bardziej złożonych i przepysznych dań. Mimo pozornie prostej mechaniki, produkcja jest niesamowicie wciągająca i trudna do opanowania, a pokonywanie kolejnych etapów kulinarnej przygody przynosi mnóstwo satysfakcji!

Tasty Tale
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Tasty Tale | Darmowa Gra

Przepyszna mobilna gra logiczna! Tasty Tale to gra typu „połącz trzy”, w której przyjdzie nam mieszać ze sobą najróżniejsze składniki w celu tworzenia coraz bardziej złożonych i przepysznych dań. Mimo pozornie prostej mechaniki, produkcja jest niesamowicie wciągająca i trudna do opanowania, a pokonywanie kolejnych etapów kulinarnej przygody przynosi mnóstwo satysfakcji!

Grę rozpoczniemy od zapoznania się z krótkim samouczkiem, który od razu przedstawi nam nasze główne zadanie, a jest nim… obsługiwanie gości naszych restauracji! Samouczek dodatkowo przeprowadzi nas przez pierwsze etapy rozgrywki i wskaże na co zwracać uwagę podczas pokonywania poszczególnych plansz, czyli obsługiwania naszych gości. Warto zatem czytać dokładnie porady babci.

Tasty Tale

Podstawą całej gry jest rzecz jasna plansza, na której przyrządzimy nasze pyszne dania. Aby pokonywać kolejne etapy będziemy musieli łączyć ze sobą składniki – po 3 w jednej linii. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby łączyć ich więcej! Dodatkowo każda z plansz oferuje specjalne boosty, które pozwalają nam jeszcze efektywniej (a przy okazji efektowniej) miksować ingrediencje. Celem każdej rozgrywki jest wypełnienie paska energii oraz wykonanie zadań znajdujących się nad nim. Gdy tego dokonamy, możemy świętować sukces. Co ważne, gra oferuje aż 1000 zróżnicowanych poziomów, co sprawia, że nie znudzicie się powtarzając w kółko te same mapy!

Tasty Tale

Twórcy gry przygotowali również szereg aktywności dodatkowych, aby jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę. Spotkamy i obsłużymy tutaj barwne i zabawne postacie, zmierzymy się w rankingach, dzięki którym możemy rywalizować z przyjaciółmi, opanujemy potęgę „super składników”, a także odatkowo czeka na nas mnóstwo sezonowych eventów! Tasty Tale to gra całkowicie darmowa. W growym sklepiku znajdziemy zatem walutę premium, która nieco ułatwi przechodzenie co trudniejszych poziomów, ale dla zręcznych graczy ich pokonywanie bez wydawania realnej gotówki nie powinno stanowić żadnego problemu! Producenci gry zadbali również o dzienne nagrody, które zdobędziemy kręcąc „kołem fortuny”, warto zatem codziennie logować się do gry w celu ich odebrania.

Tasty Tale

Tasty Tale to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zabić czas mając krótką chwilę dla siebie. Wciągający i satysfakcjonujący gameplay, ponad 1000 zróżnicowanych etapów do przejścia, a także ciekawe eventy i – dosłownie – słodka grafika to cechy, które sprawiają, że gra zadowoli wszystkich fanów gatunku. Sprawdź i przekonaj się sam, czy jesteś w stanie spełnić oczekiwania gości Twoich restauracji!