Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Star Wars: The Old Republic. Dołącz do świata Star Wars i opowiedz się po stronie Republiki lub Imperium!

Dołącz do świata Star Wars i opowiedz się po stronie Republiki lub Imperium!

Star Wars: The Old Republic to gra typu MMORPG osadzona w realiach Gwiezdnych Wojen. Twórcy The Old Republic, Bioware – studio odpowiedzialne m.in. za serie Baldur’s Gate i Mass Effect –zadbali, żeby gracze otrzymali wszystko, co najlepsze z realiów Gwiezdnych Wojen, a jednocześnie mogli czerpać podwójną przyjemność z rozgrywki, dzięki całkowitemu przeniesieniu jej do Sieci.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic | Darmowa Gra

Dołącz do świata Star Wars i opowiedz się po stronie Republiki lub Imperium! Star Wars: The Old Republic to gra typu MMORPG osadzona w realiach Gwiezdnych Wojen. Twórcy The Old Republic, Bioware – studio odpowiedzialne m.in. za serie Baldur’s Gate i Mass Effect –zadbali, żeby gracze otrzymali wszystko, co najlepsze z realiów Gwiezdnych Wojen, a jednocześnie mogli czerpać podwójną przyjemność z rozgrywki, dzięki całkowitemu przeniesieniu jej do Sieci.

Po świetnych Knight of The Old Republic seria Star Wars doczekała się bardzo rozbudowanej gry MMO, w której akcja dzieje się około 300 lat po wydarzeniach przedstawionych w obu częściach KoTOR. W sieciowym wydaniu od Bioware stajesz po jednej z dwóch stron konfliktu: Republiki lub Imperium. Tym samym jak w każdym rasowym MMORPG-u masz spory wybór i możesz zostać uzbrojonym w miecz świetlny rycerzem Jedi (Jedi Knight, Jedi Consular) lub możesz wcielić się w złego Sitha (Sith Warrior, Sith Inquisitor). Przy czym do wyboru są też inne klasy postaci, których łącznie jest 8 - po 4 na każdą stronę konfliktu - w tym: Trooper, Smuggler, Bounty Hunter czy Imperial Agent. Zdobycie odpowiedniej ilości doświadczenia da nam dostęp do jednej z dwóch klas zaawansowanych.

Star Wars: The Old Republic

MMO Star Wars: The Old Republic oferuje ogromne możliwości – sama eksploracja świata gry zajmuje dużo czasu, ale przede wszystkim przynosi mnóstwo satysfakcji. Zwiedzić można łącznie aż 16 planet: Alderaan, Hoth, Coruscant, Voss i wiele innych. W każdym świecie spotkamy charakterystycznych NPC wywodzących się z 9 ras – Cyborgów, Chissów, Zabraków, Rattataków, jak również oczywiście Ludzi. Z bardzo wieloma postaciami można nawiązać rzeczowy dialog, a w niektórych przypadkach nawet otrzymać wartościowe i sowicie wynagradzane zadanie do wykonania. Co więcej, odpowiednie prowadzenie rozmów z NPC jest o tyle ważne, że część z nich siłą perswazji możemy przekonać do wspólnego wyruszenia na quest!

Star Wars: The Old Republic

Istotną część rozgrywki w sieciowym The Old Republic stanowią również elementy PvP. Współpraca między graczami jest tu bardzo ważna, ponieważ nie tylko zwiększa frajdę z zabawy, ale też daje dostęp do większej liczby zadań, których wykonanie byłoby niemożliwe bez wsparcia przyjaciół. Zdarzają się tu też bardzo widowiskowe bitwy z udziałem wielu graczy, polegające na spełnieniu ściśle określonych celów.

Star Wars: The Old Republic

Nieco komiksowy styl oprawy graficznej Star Wars: The Old Republic nadaje grze ciekawego klimatu i sprawia, że produkcja Bioware prezentuje się efektownie, przy zachowaniu rozsądnych wymagań sprzętowych. Dzięki temu także posiadacze niekoniecznie nowych i raczej mniej wydajnych notebooków (np. opartych na niskich modelach procesora Intel Core i5) mogą cieszyć się komfortową rozgrywką w The Old Republic w natywnej rozdzielczości przy liczbie klatek gwarantującej całkowicie płynną rozgrywkę (> 50 FPS).