Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Super Runcraft. Minecraftowy endless runner

Minecraftowy endless runner

Lubisz Minecrafta i przy okazji doskonale relaksujesz się przy endless runnerach? Jeśli tak, to Super Runcraft powinien przypaść Ci do gustu. Zbieraj monety, unikaj przeszkód i bij własne rekordy w długości biegu, bądź udowodnij znajomym, że jesteś w stanie pokonać większy dystans od nich!

Super Runcraft

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Super Runcraft | Darmowa Gra

Minecraftowy endless runner Lubisz Minecrafta i przy okazji doskonale relaksujesz się przy endless runnerach? Jeśli tak, to Super Runcraft powinien przypaść Ci do gustu. Zbieraj monety, unikaj przeszkód i bij własne rekordy w długości biegu, bądź udowodnij znajomym, że jesteś w stanie pokonać większy dystans od nich!

Super Runcraft jest stworzoną przez firmę kiz10.com grą zręcznościową typu endless runner. Tytuł jest mocno inspirowany kultowym Minecraftem od firmy Mojang. W trakcie zabawy wcielamy się w kwadratowego ludzika i naszym zadaniem jest przebiegnięcia jak największej odległości na niekończącym się torze.

Super Runcraft

Zadanie to nie należy rzecz jasna do najprostszych. Wszystko dlatego, że na trasie znajduje się mnóstwo przeszkód – skały, drzewa czy najeżone kolcami pułapki. Najmniejszy kontakt z jedną z nich powoduje zakończenie zabawy. Dlatego też należy ich unikać. W jaki sposób? Najprościej po prostu przesunąć się na bok. Czasem nie będzie to jednak możliwe, dlatego też nasza postać może skakać, by ominąć „przeszkadzajkę” górą, oraz ślizg, by przejść pod nią dołem.

Nie jest to jednak jedyna trudność. Im lepiej nam idzie i im większy dystans przebiegniemy, tym zwiększa się prędkość z jaką biegnie nasz protagonista. W konsekwencji dużo ciężej jest unikać kolejnych przeszkód.

Super Runcraft

Na planszy rozrzucone są również złote monety, które możemy zbierać pojedynczo bądź w większej ilości dzięki power-upom. Są one naliczane do ogólnego konta. Możemy je wydać na nowe skórki dla naszej postaci, znajdujące się w sklepie gry. Najtańsza kosztuje 200, a najdroższa 500 monet.

W trakcie zabawy mamy zatem dwa rodzaje wyzwania. Możemy starać się zebrać jak najwięcej monet kosztem mniejszego bezpieczeństwa biegu, lub po prostu ignorować walutę i starać się przebiec jak największy dystans. Możemy też rzecz jasna spróbować połączyć te dwa modele zabawy, lecz czasem będzie to dość trudne.

Super Runcraft

Podczas gry w Super Runcraft możemy mierzyć sami ze sobą, stawiając sobie różne cele bądź po prostu próbując przebiec jak największą odległość. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by zaprosić do rywalizacji o najlepszy wynik znajomych.

Super Runcraft wyróżnia się prostą oprawą graficzną, złożoną z obiektów niemal żywcem wyjętych z Minecrafta. Miłośnicy produkcji firmy Mojang powinny się zatem poczuć jak w domu. Zabawę umila skoczna muzyka oraz zabawne dźwięki, wprowadzające do tytułu element humorystyczny.

Super Runcraft

Super Runcraft powinien zatem przypaść do gustu osobom szukającym prostej i niezobowiązującej rozgrywki po ciężkim dniu w pracy czy szkole, które przy okazji lubują się w estetyce znanej z Minecrafta. Zbieranie monet oraz próby pobicia swojego najlepszego wyniku mogą wciągnąć na długie godziny.

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Jeśli chcesz przebiec jak najdalej, staraj się trzymać tej ścieżki, na której jest najmniej przeszkód.
  2. Uważnie obserwuj, jakie przeszkody znajdują się przed tobą. Pozwoli to na zaplanowanie odpowiednich reakcji z właściwym wyprzedzeniem.
  3. Jeśli chcesz zdobyć nową skórkę, możesz wykonać kilka biegów wyłącznie w celu zebrania jak największej ilości monet, ignorując przy okazji bezpieczeństwo.