Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Stonies. Stonies – Zostań przywódcą w epoce kamienia!

Stonies – Zostań przywódcą w epoce kamienia!

Stonies to zrobiony z przymrużeniem oka symulator wioski w epoce kamienia łupanego od doskonale znanego na polskim rynku studia Upjers. Gra pozwala na pokierowanie losami małego plemienia, w którym to od Ciebie będzie zależeć czy osiągnie ono sukces i stworzy cywilizację, czy zginie w otchłani dziejów. Zostań najlepszym przywódcą już teraz!

Stonies

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Stonies | Darmowa Gra

Stonies – Zostań przywódcą w epoce kamienia! Stonies to zrobiony z przymrużeniem oka symulator wioski w epoce kamienia łupanego od doskonale znanego na polskim rynku studia Upjers. Gra pozwala na pokierowanie losami małego plemienia, w którym to od Ciebie będzie zależeć czy osiągnie ono sukces i stworzy cywilizację, czy zginie w otchłani dziejów. Zostań najlepszym przywódcą już teraz!

Gra powita nas przejrzystym, intuicyjnym samouczkiem, który szybko wprowadzi nas do jej mechanik. Dzięki niemu zadbamy o stworzenie pierwszych budynków, pozyskiwanie surowców i zwiększanie liczebności naszego plemienia. Samouczek nakieruje nas również na „zadania”, które w pierwszych fazach rozgrywki okażą się szczególnie przydatne w rozwoju naszego plemienia (głównie dzięki oferowanym za nie nagrodom).

Stonies

Czym byłaby wioska bez jej mieszkańców? Stoniesy - bo tak gra nazywa naszych jaskiniowców, to nasze jednostki, dzięki którym zbieramy pożywienie, surowce oraz budujemy rozmaite budynki. Oczywiście naszą rozgrywkę zaczniemy od umiejętności budowania podstawowych struktur i umiejętności zbieractwa. Istotnym elementem gry jest również crafting – dzięki któremu wykonamy narzędzia potrzebne do dalszego rozwoju osady oraz uczenie naszych Stoniesów umiejętności potrzebnych do ich używania.

Stonies

Jednak nie tylko rozwój jest tutaj ważny. Nasza osada musi przetrwać, a żeby to osiągnąć musi mieć stały dostęp do pożywienia i schronień. Naszym głównym zmartwieniem będzie poradzenie sobie z rosnącymi wymaganiami naszej osady. Szczęśliwie po udaniu się na misje, będziemy w stanie zdobywać dodatkowe, potrzebne zasoby.

Stonies

Bardzo ważnym aspektem rozgrywki będą również nasi podopieczni. Musimy zadbać o ich potrzeby i motywować ich do osiągania kolejnych celów. Wcielając się w przywódcę będziemy decydować losie całego plemienia, a dobrze prosperująca osada to przecież zasługa zadowolonych jaskiniowców!

Stonies

Stonies jest tytułem całkowicie darmowym (Free2Play), a jak to w przypadku tego typu produkcji bywa, znajdziemy tutaj również sklep premium z dodatkową walutą – klejnotami. Klejnoty nieznacznie ułatwią rozbudowę naszego ogrodu zoologicznego, jednak nie są one niezbędne, aby cieszyć się pełnoprawną rozgrywką. Dodatkowo studio Upjers jest znane ze swojego podejścia fair-play w stosunku do graczy. Twórcy przygotowali dla nasz szereg aktywności pozwalających na zdobywanie zarówno waluty premium, jak i cennych nagród. Będzie to chociażby wbudowane „kino” gry, gdzie za obejrzane reklamy odbierzemy klejnoty, a także darmowe, dzienne boostery, które losowo zapewnią nam cenne łupy.

Stonies

Stonies to gra, która przywodzi na myśl wspomnienia o produkcjach z doskonale znanej graczom serii „Settlersów”. Jeżeli zatem tęsknicie za tego typu rozgrywką to mobilny symulator przewodzenia plemieniu sprawi, że poczujecie się jak u siebie! Rozbudowany gameplay, ciekawe zadania oraz mnóstwo opcji customizacji – te cechy sprawią, że wsiąknięcie do świata gry na długi, długi czas.

Dobre rady dla początkujących przywódców:

  • Postaraj się jak najwięcej wynieść z samouczka gry, ponieważ tłumaczy on podstawowe zasady funkcjonowania mechanik,
  • Zoptymalizuj zagospodarowanie przestrzeni wioski, aby zmaksymalizować pozyskiwanie zasobów,
  • Odbieraj darmowe boostery, które zapewnią Ci wartościowe nagrody,
  • Staraj się wykonywać misje, aby zarobić jak najwięcej waluty premium…
  • … z której wykorzystaniem poczekaj do późniejszych etapów gry, ponieważ jej użyteczność znacząco wzrośnie.