Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Steel Legions. Ulepszaj swój czołg i niszcz maszyny nieprzyjaciół!

Ulepszaj swój czołg i niszcz maszyny nieprzyjaciół!

Akcja w darmowej grze przeglądarkowej Steel Legions dzieje się w alternatywnej przeszłości, w epoce pary i stali, gdzie walczą ze sobą cztery frakcje. Zdecyduj, do której z nich dołączysz i zasiądź za sterami potężnie opancerzonej machiny. Walcz o dominację nad terytoriami i surowcami!

Steel Legions | Darmowa Gra

Ulepszaj swój czołg i niszcz maszyny nieprzyjaciół! Akcja w darmowej grze przeglądarkowej Steel Legions dzieje się w alternatywnej przeszłości, w epoce pary i stali, gdzie walczą ze sobą cztery frakcje. Zdecyduj, do której z nich dołączysz i zasiądź za sterami potężnie opancerzonej machiny. Walcz o dominację nad terytoriami i surowcami!

Na początek musisz wybrać swoją stronę konfliktu. Do wyboru masz Phoenix Empire, Pandora Rebels, Golden Territories, a także Tundran Warriors. Każda frakcja ma swoje zalety oraz wady. Jako że przeglądarkowe Steel Legions ma nie tylko silnie rozwiniętą rozgrywkę PvE, ale również PvP, warto przemyśleć ten krok, ponieważ na późniejszym etapie może się okazać, że będziesz zmuszony do walki z zaprzyjaźnionymi graczami, grającymi po jednej z przeciwnych stron konfliktu.

Zasady zabawy są bardzo przejrzyste. Gra rozpoczyna się na neutralnym terytorium, gdzie nie istnieje ryzyko, że zostaniesz zaatakowany. Za to Ty możesz doprowadzać do potyczek z nieprzyjaciółmi sterowanymi przez komputer, którzy w zdecydowanej większości przypadków są znacznie słabsi od Ciebie. Komputer sam zleca Ci questy, dlatego wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie.

Bardzo ważnym elementem w grze Steel Legions jest mapa taktyczna. Z jej pomocą łatwo określisz, jakie zabudowania zająć w dalszej kolejności, co oczywiście często wiąże się ze stoczeniem bitwy. Istotny dla każdego gracza jest także rodzaj dowodzonej maszyny. W odpowiedniej zakładce sprawdzisz, ile zdobyłeś medali za aktywność w trybie PvP, a także ile posiadasz części konstrukcyjnych, ropy czy różnego rodzaju amunicji.

Jako że w pojeździe musi przebywać jednocześnie aż 6 członków załogi, warto zadbać o zdolną i doświadczoną ekipę. Można zatrudniać najemników o zupełnie różnych zdolnościach - chemików, ekspertów od arsenału, nawigatorów czy komendantów. Drogę do wielu osiągnięć, w tym skompletowania zgranej załogi, możesz sobie uprościć poprzez inwestowanie prawdziwej gotówki w Złote Monety. Pomimo że Steel Legions to darmowa przeglądarkowa gra akcji, cechuje ją wyjątkowo ładna, trójwymiarowa oprawa graficzna, utrzymana w szarej, wojennej tonacji. Tło dźwiękowe stanowią odgłosy z pola bitwy.