Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Speedway Manager. Żużlowa liga dostępna w twojej kieszeni!

Żużlowa liga dostępna w twojej kieszeni!

Speedway Manager to – jak sama nazwa wskazuje – gra menagerska, w której przyjdzie nam stanąć na czele klubu… żużlowego. Zarządzaj kadrą, rozwijaj stadion, pozyskuj zawodników i bierz udział w emocjonujących meczach z graczami z całej Polski. Istna gratka dla każdego fana tego sportu!

Speedway Manager

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Speedway Manager | Darmowa Gra

Żużlowa liga dostępna w twojej kieszeni! Speedway Manager to – jak sama nazwa wskazuje – gra menagerska, w której przyjdzie nam stanąć na czele klubu… żużlowego. Zarządzaj kadrą, rozwijaj stadion, pozyskuj zawodników i bierz udział w emocjonujących meczach z graczami z całej Polski. Istna gratka dla każdego fana tego sportu!

Żużel to – jak widać po wynikach naszych reprezentantów – jeden z naszych sportów narodowych. Nasi zawodnicy uznawani są za światową czołówkę, a liga za jedną z najmocniejszych. Teraz każdy fan tego czarnego sportu (jak potocznie nazywają go fani) ma szansę stworzyć własny klub i poprowadzić go na sam szczyt tabeli. Warto również dodać, że gra została przygotowana we współpracy z Polskim Związkiem Motorowym, który jest jej patronem, co może stanowić gwarant jakości produkcji.

Speedway Manager

Speedway Manager to tytuł, który powinien przykuć uwagę wszystkich fanów sportowych menagerów. Nie znajdziemy tutaj wystrzałowej grafiki 3D, a w większości graficzne menu kontekstowe, które będzie przenosić nas do poszczególnych zakładek odpowiadających za efektywne zarządzanie naszym klubem. Jest to rozwiązanie doskonale znane z innych gier tego gatunku, dlatego też nie powinno być zaskoczeniem dla graczy. Znajdziemy tutaj między innymi sekcje lig, finansów, stadionu, sztabu, kadry, taktyki i wielu więcej. Każda z sekcji przeniesie nas do rozbudowanych zakładek, gdzie zdecydujemy niemalże o każdym aspekcie drużyny.

Speedway Manager

Jako menager klubu będziemy musieli dysponować jego środkami finansowymi. Zaczniemy z dość pokaźną pulą pieniędzy, jednak bez odpowiedniego wkładu w bardzo szybkim tempie zmaleje ona do zera. Będziemy musieli zadbać zatem o sponsora, który będzie odpowiedzialny za cykliczne wpłaty, o ceny biletów, jedzenia na naszym stadionie, a także wynagrodzenie kadry i pracowników. I jest to tylko wierzchołek góry lodowej wszystkich opcji finansowych, jakimi będziemy musieli zarządzać!

Speedway Manager

Gra posiada również bardzo rozbudowany system doboru i rozwoju zawodników. Zdecydujemy tutaj nie tylko o taktyce podczas kolejnych meczów, ale również o treningu naszych żużlowców, ich zmianach, kadrze juniorów oraz chociażby… odnowie biologicznej! Twórcy przygotowali ogromną ilość opcji customizacji naszego składu, co sprawia, że o zwycięstwie decyduje wiele czynników, a każda potyczka jest za każdym razem inna. Każdy z grających menagerów będzie przecież prowadził swoją drużynę w unikalny sposób!

Speedway Manager

Same mecze rozgrywają się w klasyczny, browserowy sposób. Na samym początku rozgrywki zostaniemy przypisani do ligi, w obrębie której będziemy rywalizować. Nic nie stoi jednak na przeszkodzi by rzucić wyzwanie innym graczom, z którymi umówimy się do rozegrania sparingu na… wbudowanym czacie gry. Ponadto każdy mecz może być obserwowany przez wielu graczy jako widzów (którzy – jak to w życiu bywa – mogą być innymi menagerami podpatrującymi taktyki przeciwnika). Warto również pamiętać, że mecze opierają się na systemie RNG (random numer generator), co sprawia, że o zwycięstwie zdecyduje nie tylko przygotowanie naszej kadry, ale i odrobina szczęścia!

 

Speedway Manager to kompleksowa gra żużlowa, która powinna zainteresować nie tylko fanów tego sportu, ale również innych wielbicieli gatunku sportowych menagerów. Niesamowicie kompleksowy gameplay, mnóstwo opcji customizacji oraz community składające się z miłośników tego sportu, z którymi możemy podyskutować na ulubiony temat, to gwarancja dobrej zabawy na dziesiątki godzin. Co więcej gra dostępna jest zarówno z poziomu przeglądarki oraz naszego urządzenia mobilnego. Sprawdź, czy poprowadzisz Twój klub na szczyt rankingu!