Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Secret Relic. Zostań archeologiem w darmowej grze!

Zostań archeologiem w darmowej grze!

Badaj liczne mapy gry przeglądarkowej online Secret Relict, korzystaj z potężnych czarów voodoo, rozwiązuj zagadki u tajemniczego sfinksa, którego spotykasz podczas ekspedycji w dżungli. Graj za darmo!

Secret Relic | Darmowa Gra

Zostań archeologiem w darmowej grze! Badaj liczne mapy gry przeglądarkowej online Secret Relict, korzystaj z potężnych czarów voodoo, rozwiązuj zagadki u tajemniczego sfinksa, którego spotykasz podczas ekspedycji w dżungli. Graj za darmo!

Rozpoczyna się właśnie wielka przygoda! W tej ciekawej grze przygodowej wcielasz się w rolę poszukiwacza skarbów. Twoim zadaniem jest przeszukiwanie egzotycznych miejsc w poszukiwaniu ukrytych bogactw i reliktów.

Gorące pustynie, błękitne laguny, porośnięte trawami, bezkresne stepy i zielone łąki obsiane kwiatami to krajobrazy, które oferuje gra przygodowe online przez przeglądarkę SecretRelict. W tej gratis grze wcielasz się w rolę poszukiwacza skarbów lub nieustraszonej pani archeolog i udajesz się na pełne przygód poszukiwanie skarbów. Przygodę rozpoczynasz od wyszukania i zakupu odpowiedniego ekwipunku. W zależności od rodzaju wykopalisk potrzebujesz w tej fajnej grze ze studia upjers różny rodzaj narzędzi. Kilof, lupa, lina, sprzęt do nurkowania i wspinaczki to tylko niektóre z narzędzi, jakich używasz na poszukiwaniu skarbów zaginionych kultur w tej jedynej w swoim rodzaju grze przygodowej.

Secret Relic

Gra Secret Relict to pełna faset darmowa gra przeglądarkowa online wyprodukowana we frankońskim studiu gier komputerowych upjers. Przeszukuj egzotyczne tereny, ciesz się ze zdobywania drogocennych klejnotów i nie daj się zniechęcić przez wykopywane śmieci, gdyż w grach online gratis o tematyce poszukiwania skarbów i takie znaleziska są na porządku dziennym. Czy to skarpetki, czy to kapsle i stare opony, nawet w najbardziej odległych zakątkach świata można się natknąć na niechlubne świadectwa cywilizacji. Staw czoła konkurentom w grze przygodowej na przeglądarkę i wykorzystaj moc magicznych laleczek voodoo, by zapewnić swoje interesy.

Secret Relic

Gra przeglądarkowa Secret Relict umieszczona jest w interesującym , pełnym wyzwań settingu. Rozwiązuj zagadki tajemniczego sfinksa, którego spotykasz w dżungli, ulepszaj stale swoje umiejętności i zostań największym poszukiwaczem skarbów wszech czasów. Przeżyj pasjonujące poszukiwanie skarbów i graj za darmo poszukiwacza skarbów!