Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Royal Story. Baśniowa gra strategiczna online

Baśniowa gra strategiczna online

Zbuduj magiczne gospodarstwo w lesie i niech stanie się ono początkiem nowego królestwa, które zniesie klątwę złej czarownicy Altessy! Posiej nasiona, wyhoduj rośliny i zbierz plony, nakarm zwierzęta i przemień swój zameczek w kwitnące królestwo! Uzyskaj dostęp do nowych kawałków pól i lasów, a także poznaj nowych, magicznych znajomych. Rozegraj tysiące misji pomagając swoim sprzymierzeńcom i na dobre przeganiając Altessę i jej sługi z lasu!

Royal Story | Darmowa Gra

Baśniowa gra strategiczna online Zbuduj magiczne gospodarstwo w lesie i niech stanie się ono początkiem nowego królestwa, które zniesie klątwę złej czarownicy Altessy! Posiej nasiona, wyhoduj rośliny i zbierz plony, nakarm zwierzęta i przemień swój zameczek w kwitnące królestwo! Uzyskaj dostęp do nowych kawałków pól i lasów, a także poznaj nowych, magicznych znajomych. Rozegraj tysiące misji pomagając swoim sprzymierzeńcom i na dobre przeganiając Altessę i jej sługi z lasu!

Po pierwszym zalogowaniu do gry może nie być jasne, czym Royal Story w zasadzie jest. Na pierwszy rzut oka gra może wydać się symulatorem farmy w nieco odświeżonym settingu, jednak nie jest to do końca prawda. Produkcja studia Plinga to przede wszystkim przyjemna gra strategiczna, w której naszym zadaniem będzie rozwijanie od podstaw magicznego królestwa. Oczywiście na początku będą to proste czynności takie jak sianie roślin, karmienie naszych zwierzaków oraz uprzątanie kamieni i krzewów zalegających na naszej ziemi. W tym momencie warto również wspomnieć, że już od początku rozgrywki będziemy mogli customizować swojego growego avatara. Wybierzemy nie tylko jego nick, ale również dopasujemy płeć, wygląd oraz… jego strój!

Wraz z postępami w rozgrywce rozwijać będziemy również zakres wykonywanych przez nas czynności. Na 10 poziomie zyskamy możliwość wznoszenia budowli, a będą to nie tylko wiatraki, warsztaty czy domki, ale również pałace, wieże obronne, ogrody i inne. To właśnie od tego momentu gra stanie się pełnoprawną produkcją strategiczną, w której tylko od nas zależeć będzie kształt rosnącego królestwa! Należy także wspomnieć o tym, że najszybsze postępy w rozgrywce poczynimy wykonując kolejne questy fabularne. Będą one nie tylko formą samouczka, ale również pozwolą nam zoptymalizować proces rozwoju naszej (początkowo) wioski i nauczą nas przydatnych w rozgrywce nawyków.

Royal Story to gra całkowicie darmowa, nie posiadająca żadnych ukrytych kosztów! Oczywiście istnieje tutaj waluta premium – rubiny – które pozwolą graczom na zakupienie opcji dodatkowych oraz kosmetycznych, jednak nie są one niezbędne aby cieszyć się pełnoprawną rozgrywką. Co więcej – twórcy znani z podejścia fair do wszystkich graczy przygotowali szereg aktywności pozwalających na ich zdobycie. Będą to nie tylko questy fabularne, ale także wykonywanie achievementów, nagrody dzienne. Skoro już wiadomo, że rubiny są tak wartościowe, to czas na dobrą radę – nie wydawajcie ich we wstępnych etapach gry, ponieważ później przydadzą się o wiele bardziej, niż w przypadku szybkiego ukończenia prostego questa itp.!

Royal Story to doskonała pozycja dla graczy, którzy szukają prostej i przyjemnej gry z niezbyt skomplikowanymi mechanikami na krótkie sesje przed ekranem komputera. Baśniowy setting produkcji sprawia, że jest to gra doskonała nawet dla najmłodszych graczy. Produkcja jest oczywiście w pełni darmowa i nie wymaga żadnych ukrytych opłat (są one jedynie opcją dodatkową). Przenieś się do tego świata już dzisiaj i pokonaj złą Altessę oraz jej sługi!