Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Rock Challenge. Stań się najlepszym rockowym gitarzystą!

Stań się najlepszym rockowym gitarzystą!

Zastanawialiście się kiedyś jakie to uczucie znaleźć się wśród największych gitarowych wymiataczy na świecie? Jeżeli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, a jednocześnie nigdy nie próbowaliście swoich sił na realnym instrumencie, studio NETIGEN przychodzi Wam z pomocą. Rock Challange to symulator muzyczny, w którym możemy stać się pełnoetatowym gitarzystą i podbić świat!

Rock Challenge
Pobierz z Google Play

Rock Challenge | Darmowa Gra

Stań się najlepszym rockowym gitarzystą! Zastanawialiście się kiedyś jakie to uczucie znaleźć się wśród największych gitarowych wymiataczy na świecie? Jeżeli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, a jednocześnie nigdy nie próbowaliście swoich sił na realnym instrumencie, studio NETIGEN przychodzi Wam z pomocą. Rock Challange to symulator muzyczny, w którym możemy stać się pełnoetatowym gitarzystą i podbić świat!

Gameplay produkcji już na pierwszy rzut oka przywołuje hity spod szyldu serii Guitar Hero czy też Rockband. Po kliknięciu w przycisk Play przeniesiemy się na interaktywną mapę świata, gdzie wybierać będziemy miejsca naszych koncertów. Następnie nie pozostanie nam już nic innego, niż „wkroczeni” na wirtualną arenę w celu odegrania swoich największych hitów.

Rock Challenge

Twórcy zadbali o wysoką jakość i różnorodność specjalnie nagranych na potrzebę gry utworów. Te gitarowe kompozycje wymagać będą od graczy ogromnej zręczności i wyczucia rytmu. Żeby jednak nie rzucać nas na głęboką wodę mamy tutaj dostępne trzy poziomy trudności: łatwy, normalny oraz trudny. Nowym graczom polecamy naturalnie rozpoczęcie swojej przygody od najprostszego, gdyż Rock Challange to zdecydowanie tytuł easy to play – hard to master. Perfekcyjne dopracowanie utworów wymaga czasem wielu podejść! Co więcej niekiedy przejście do kolejnych etapów wymaga od nas zdobycia określonej liczby gwiazdek na poprzednich planszach, dlatego tak ważne jest dopracowywanie utworów.

Produkcja studia NETIGEN jest doskonałą propozycją dla wszystkich fanów gier muzycznych, a także muzyki w ogóle. Darmowość i doskonała optymalizacja gry pozwolą na odpalenie jej na niemalże każdym urządzeniu mobilnym. Wkrocz do świata rockowej zabawy już teraz i przekonaj się czy będziesz w stanie porwać tłumy swoją grą!