Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra The Rats. Zostań najlepszym szczurzym dowódcą!

Zostań najlepszym szczurzym dowódcą!

Szczury zazwyczaj nie kojarzą się ludziom za dobrze. Gra The Rats jest jednak doskonałym sposobem na to, aby przekonać się do tych szalenie inteligentnych i zabawnych stworzeń! Szczególnie dlatego, że przyjdzie nam wcielić się w szefa szczurzej bandy! Witaj w świecie The Rats.

The Rats
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

The Rats | Darmowa Gra

Zostań najlepszym szczurzym dowódcą! Szczury zazwyczaj nie kojarzą się ludziom za dobrze. Gra The Rats jest jednak doskonałym sposobem na to, aby przekonać się do tych szalenie inteligentnych i zabawnych stworzeń! Szczególnie dlatego, że przyjdzie nam wcielić się w szefa szczurzej bandy! Witaj w świecie The Rats.

The Rats to logiczna gra point and click z elementami symulatora a nawet gry RPG. Stając na czele szczurzego gangu naszym zadaniem będzie dotarcie do najwyższego poziomu szczurzej wieży, aby tam ostatecznie rozprawić się ze złymi przedstawicielami szczurzego gatunku.

The Rats

Aby jednak tego dokonać musimy naszą bandę rozwinąć. Dokonujemy tego przez zdobywanie sera, karmienie naszych podopiecznych, rekrutacji nowych członków oraz rozwoju ich umiejętności. Oczywiście potem nasza ekipa zostaje wysłana na kolejne misje, aby zdobywać cenne łupy! Bądźcie jednak spokojni, gra oferuje doskonałe wprowadzenie, które uczy nowych graczy wszystkich podstawowych mechanik!

The Rats

Walka w grze nie jest jednak niczym typowym. Aby pokonać wroga, musimy go utuczyć! Tak, jego nadmierne karmienie pozwala nam na zwycięstwo w tej „potyczce”.

The Rats

Twórcy gry mocno postawili na aspekt socjalizacyjny swojej produkcji. The Rats oferuje nam system klanów, w które możemy łączyć szczurze gangi, a także rankingi, które pozwalają wyłonić najskuteczniejszych szczurzych przywódców.

The Rats

Połączenie wielu gatunków, świetna grafika i szalona grywalność to cechy, które sprawiają, że trudno jest oderwać się od gry. Jest to doskonały tytuł dla wszystkich, którzy szukają tytułu z niecodzienną, wciągającą mechaniką. Doskonała zabawa gwarantowana!