Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Rail World. Stwórz swoje kolejowe imperium w grze mobilnej!

Stwórz swoje kolejowe imperium w grze mobilnej!

Któż w dzieciństwie nie marzył, aby podróżować pociągiem i zwiedzać świat zza jego szyb? Jeżeli dotychczas nie spotkaliście gry, która mogłaby przenieść Was do kolejowego świata, to w końcu dobrze trafiliście! Witajcie w świecie Rail World – strategiczno-ekonomicznej gry mobilnej. Zarządzaj swoim kolejowym przedsiębiorstwem, walcz o klientów, dostarczaj towary i rozpocznij ekspansję na realistycznej mapie Europy!

Rail World

Dostępne również wersje mobilne:

Rail World | Darmowa Gra

Stwórz swoje kolejowe imperium w grze mobilnej! Któż w dzieciństwie nie marzył, aby podróżować pociągiem i zwiedzać świat zza jego szyb? Jeżeli dotychczas nie spotkaliście gry, która mogłaby przenieść Was do kolejowego świata, to w końcu dobrze trafiliście! Witajcie w świecie Rail World – strategiczno-ekonomicznej gry mobilnej. Zarządzaj swoim kolejowym przedsiębiorstwem, walcz o klientów, dostarczaj towary i rozpocznij ekspansję na realistycznej mapie Europy!

Po pierwszym zalogowaniu się do gry powita nas samouczek, co stało się niejako standardowym rozwiązaniem w produkcjach mobilnych bazujących na rozbudowanych mechanikach! Rzeczony samouczek „przeprowadzi” wirtualna konduktorka o imieniu Carol. Nauczy nas ona podstawowych zasad gry – rozbudowy własnego miasta, taboru, handlu oraz rozwijania swojej strefy wpływów. Tak, Rail World to nie tylko menadżer zarządzania swoim taborem! To również symulator zarządzania miastem, które stanowi tutaj naszą bazę wypadową. Przyjdzie nam zatem dbać o rozwój budynków infrastruktury kolejowej, ich późniejsze rozbudowywanie i sprawne gospodarowanie ograniczoną przestrzenią miejską! Jak więc widzicie - bardzo pomocny okaże się tutaj zmysł strategiczny i architektoniczny. Gdy przejdziemy już samouczek będziemy zdani na przygotowane zadania, które pomogą zoptymalizować rozwój naszego miasta.

Jednak – jak wskazuje zresztą sama nazwa produkcji – głównym punktem rozgrywki są tutaj pociągi. Poza rozwijaniem swojej „stolicy” będziemy musieli zadbać o nasz tabor. Rozpoczniemy grę z jedną lokomotywą pasażerską, żeby z czasem zyskać dostęp do lokomotyw maszynowych transportujących towary ciężkie, a także szybkich lokomotyw elektrycznych, które osiągają zawrotne prędkości i skracają czas poszczególnych wypraw. Poza samym ich pozyskaniem będziemy musieli wytyczyć trasy, po których będą się one poruszać. Gra oferuje realistyczną mapę Europy wraz z jej najważniejszymi miastami! Każde z miast ma inne stawki oferowanych towarów, a także biletów pasażerskich itp. Przed ustaleniem konkretnego połączenia warto zatem sprawdzić, która z tras będzie dla nas najbardziej opłacalna. Wraz z postępami w rozgrywce nasze kolejowe imperium będzie mogło rozszerzyć się oczywiście na całą mapę! Zarobioną wirtualną gotówkę i surowce przeznaczymy – rzecz jasna – na dalsze rozwijanie naszego „imperium”.

Gra opiera się na modelu Free2Play i jest całkowicie darmowa. Z tego względu znajdziemy w niej również sklepik z diamentami, czyli grową walutą premium. Nie musicie się jednak obawiać - studio Upjers jest znane ze swojego podejścia fair play w stosunku do graczy wybierających ich produkcje, dlatego wszystkie elementy rozgrywki są całkowicie bezpłatne, a za diamenty będziemy mogli jedynie przyśpieszyć mechaniki wymagającego od nas czasu i cierpliwości. Poza tym twórcy przygotowali również aktywności, które pozwolą nam zdobyć walutę premium nie wydając ani złotówki!

Rail World to gra, która powinna zainteresować graczy głównie dzięki swojemu niecodziennemu settingowi oraz rozbudowanemu gameplayowi. Pozornie prosta rozgrywka kryje w sobie mnóstwo ciekawych, strategicznych mechanik, a te powinny przyciągnąć nas przed ekrany urządzeń mobilnych na długie godziny. Całości dopełnia bardzo estetyczna, kreskówkowa grafika oraz klimatyczne udźwiękowienie, dzięki czemu gra staje się jeszcze przyjemniejsza. Wsiadajcie zatem do swoich lokomotyw i cała naprzód! Kolejowy świat czeka!