Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Pogromcy. Mobilne RPG w klasycznej oprawie

Mobilne RPG w klasycznej oprawie

Pogromcy to gra z gatunku role playing, która już na pierwszy rzut oka przypomni nam o jego klasycznych przedstawicielach. Mechaniki rodem z papierowych gier fabularnych zostały tutaj rozwinięte o aspekt sieciowy, co sprawia, że tytuł ten stanowi ciekawą propozycję zarówno dla „wyjadaczy”, jak i „świeżaków”!

Pogromcy

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Pogromcy | Darmowa Gra

Mobilne RPG w klasycznej oprawie Pogromcy to gra z gatunku role playing, która już na pierwszy rzut oka przypomni nam o jego klasycznych przedstawicielach. Mechaniki rodem z papierowych gier fabularnych zostały tutaj rozwinięte o aspekt sieciowy, co sprawia, że tytuł ten stanowi ciekawą propozycję zarówno dla „wyjadaczy”, jak i „świeżaków”!

Do gry wprowadzi nas bardzo krótki, intuicyjny samouczek, który pokaże nam totalne podstawy rozgrywki. Dzięki niemu dowiemy się, że jest to produkcja przypominająca u podstaw papierowe RPG przeniesione na ekrany naszych monitorów i wyświetlaczy urządzeń mobilnych. W samej rozgrywce przyjdzie nam toczyć dziesiątki walk czy to w misjach fabularnych, na arenie, ale również w najazdach oraz koloseum. Wszystko to przypieczętują zadania, za których wykonywanie zgarniemy wartościowe nagrody. Czym byłoby dodatkowo dobre RPG bez mechaniku levelowania postaci? W Pogromcach będziemy rozwijać nie tylko poziom postaci oraz jej statystyki podczas treningu, ale również zdobywać części ekwipunku ulepszające nasze zdolności bojowe!

Pogromcy

Produkcja jest dostępna całkowicie za darmo wliczając w to wszystkie jej elementy. Jednak – co jest standardem w grach free-to-play – istnieje tutaj możliwość zakupu waluty premium - złota. Złoto przyśpieszy nieco niektóre mechaniki chociażby poprzez skrócenie naszego czasu oczekiwania. Nie musicie się natomiast obawiać – każdy gracz ma tutaj równe szanse nawet bez wydawania realnej gotówki. Pogromcy to bardzo ciekawa propozycja zarówno dla fanów klasycznych RPG, jak i dla tych, którzy chcieliby przekonać się, jak jeszcze niedawno wyglądały sieciowe produkcje fabularne. Ciekawa rozgrywka, intuicyjny gameplay i satysfakcjonujące rozwijanie naszej postaci – te aspekty zagwarantują wszystkim graczom mnóstwo dobrej zabawy!