Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra My Sunny Resort. Zostań kierownikiem hotelu na rajskiej wyspie!

Zostań kierownikiem hotelu na rajskiej wyspie!

Przeżyj doskonałą zabawę w grze typu gra manager online i otwórz własne wczasowisko w My Sunny Resort ze wspaniałymi funkcjami typowymi dla gry management.

My Sunny Resort | Darmowa Gra

Zostań kierownikiem hotelu na rajskiej wyspie! Przeżyj doskonałą zabawę w grze typu gra manager online i otwórz własne wczasowisko w My Sunny Resort ze wspaniałymi funkcjami typowymi dla gry management.

W grze na przeglądarkę My Sunny Resort wcielasz się w rolę menadżera hotelu. W ten sposób zaczynasz budować własne imperium dla urlopowiczów. Stopniowo urządzasz swoje wczasowisko na plaży. My Sunny Resort jest wyjątkową grą typu management, która przeniesie Cię w piękny świat wakacyjny.

Pracować tam, gdzie inni spędzają urlop – w grze na przeglądarkę My Sunny Resort otwierasz swój pierwszy ośrodek wczasowy. Swoje bungalow wyposażasz w prysznice, telewizory i łóżka i czekasz z niecierpliwością na swoich pierwszych gości. Jak zareagują na Twoją ofertę rekreacyjną? Z jakich opcji możesz skorzystać, aby jak najbardziej umilić im pobyt? Jakie zachcianki mają goście? Na samym początku gry My Sunny Resort pojawia się dużo pytań. Wprowadzenie do świata gry zapewni Ci menadżerka hotelu.

Użyj pięknych przedmiotów dekoracyjnych takich jak, fontanny, deski surfingowej lub materaca do udekorowania swojego wczasowiska. Ponadto możesz również udekorować swoje domki. Zmieniaj podłogi, ściany, stawiaj rośliny, umieszczaj nowe meble w salonie i urządzaj swój ośrodek wypoczynkowy według własnego upodobania.

My Sunny Resort

Jako ambitny menadżer hotelu realizujesz konkretne cele. Swój ośrodek wypoczynkowy chcesz zmienić w 5 gwiazdkowy kompleks urlopowy i stworzyć jeszcze więcej ośrodków w różnych miejscach na całym świecie. Aby zadania typowe dla gry management online zostały odpowiednio zrealizowane, możesz zatrudnić wirtualnych pracowników, którzy będą dbać o Twój ośrodek wypoczynkowy w grze. Im bardziej poszerzysz swoją strefę wpływów, tym więcej gotówki możesz zarobić. Waluta gry potrzebna jest Ci do zdobycia nowych atrakcji, zaplecza rekreacyjnego i ofert dla Twoich gości. Odkryj przyjemność gry manager w przeglądarce. Rozwiązuj ciekawe zadania, udowodnij swój talent i umiejętności w obsługiwaniu i rozpieszczaniu gości.

My Sunny Resort

Zagraj z nami w My Sunny Resort, nawiązuj nowe znajomości z innymi graczami i rozkoszuj się specjalną wakacyjną atmosferą w My Sunny Resort.