Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra My Free Zoo. Zostań menadżerem własnego ZOO w grze mobilnej!

Zostań menadżerem własnego ZOO w grze mobilnej!

MyFreeZoo to rozbudowany symulator ogrodu zoologicznego od doskonale znanego na polskim rynku studia Upjers. Gra pozwala na zaprojektowanie od podstaw swojego własnego ZOO, w którym to od Ciebie będzie zależeć jakie gatunki zwierząt zdobędziesz, aby się nimi zaopiekować i pokazać je całemu światu. Zostań najbardziej znanym menadżerem i zoologiem już teraz!

My Free Zoo

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

My Free Zoo | Darmowa Gra

Zostań menadżerem własnego ZOO w grze mobilnej! MyFreeZoo to rozbudowany symulator ogrodu zoologicznego od doskonale znanego na polskim rynku studia Upjers. Gra pozwala na zaprojektowanie od podstaw swojego własnego ZOO, w którym to od Ciebie będzie zależeć jakie gatunki zwierząt zdobędziesz, aby się nimi zaopiekować i pokazać je całemu światu. Zostań najbardziej znanym menadżerem i zoologiem już teraz!

Gra powita nas przejrzystym, intuicyjnym samouczkiem, który szybko wprowadzi nas do gry. Dzięki niemu zadbamy o stworzenie pierwszych wybiegów dla zwierząt, infrastrukturę rozrywkową naszego ZOO oraz nauczymy się obsługi gości oraz spełniania ich potrzeb. Samouczek też nakieruje nas na „zadanie”, które w pierwszych fazach rozgrywki okażą się szczególnie przydatne w rozwoju naszego parku.

My Free Zoo

Czym byłoby dobre ZOO bez egzotycznych, niespotykanych i majestatycznych zwierząt. Gra pozwala nam wybrać spośród aż 50 gatunków najróżniejszych zwierząt. Oczywiście naszą rozgrywkę zaczniemy od tych doskonale nam znanych (kóz, zajęcy itp.), jednak wraz z jej rozwojem będziemy mogli „sprowadzić” do naszego ogrodu zoologicznego również niedźwiedzie, lwy, żyrafy, hipopotamy, goryle itd. Istotnym elementem gry jest również zadbanie o szczęście zwierząt, bo dopiero wtedy staną się one najciekawszymi okazami do oglądania.

My Free Zoo

Jednak nie tylko zadowolenie zwierząt jest tutaj ważne. Nasze ZOO musi zarabiać, a jego głównym źródłem dochodu będą wirtualni goście odwiedzający nasz przybytek. Będziemy zmuszeni zapewnić im nie tylko dogodny dostęp do wybiegów, ale i infrastrukturę z jedzeniem oraz napojami, a także tereny zielone, będące doskonałym przystankiem w zwiedzaniu. Szczęśliwi po wizycie goście zostawią nam swoje pieniądze, za które będziemy w stanie dalej rozwijać naszą placówkę.

My Free Zoo

Bardzo ważnym aspektem rozgrywki będą również nasi pracownicy-pomocnicy. Zatrudnimy tutaj nie tylko opiekunów zwierząt zajmujących się ich dobrym samopoczuciem, ale również ogrodników, a nawet kasjerów! Wcielając się w dyrektora będziemy decydować o ilości zatrudnionych osób i spełnianiu ich potrzeb. Dobrze funkcjonujące ZOO to zasługa zadowolonych pracowników!

My Free Zoo

MyFreeZoo to gra całkowicie daramowa (Free2Play), a jak to w przypadku tego typu produkcji bywa, znajdziemy tutaj również sklep premium z dodatkową walutą – diamentami. Diamenty nieznacznie ułatwią rozbudowę naszego ogrodu zoologicznego, jednak nie są one niezbędne, aby cieszyć się pełnoprawną rozgrywką. Dodatkowo studio Upjers jest znane ze swojego podejścia fair-play w stosunku do graczy. Twórcy przygotowali dla nas szereg aktywności pozwalających na zdobywanie zarówno waluty premium, jak i cennych nagród. Będzie to chociażby wbudowane „kino” gry, gdzie za obejrzane reklamy odbierzemy diamenty. Inną z nich będą także darmowe, dzienne boostery, które losowo zapewnią nam cenne łupy.

My Free Zoo

MyFreeZoo to gra, która przywodzi na myśl wspomnienia o produkcjach spod szyldu „Zoo Tycoon”. Jeżeli zatem tęsknicie za tego typu rozgrywką to mobilny symulatory własnego ogrodu zoologicznego sprawi, że poczujecie się jak u siebie! Rozbudowany gameplay, egzotczyne zwierzęta oraz mnóstwo opcji customizacji – te cechy sprawią, że wsiąknięcie do świata gry na długi, długi czas.

Dobre rady dla początkujących menadżerów ZOO:

  • Postaraj się jak najwięcej wynieść z samouczka gry, ponieważ tłumaczy on podstawowe zasady funkcjonowania mechanik,
  • Zoptymalizuj zagospodarowanie przestrzeni swojego ZOO, aby zmaksymalizować zyski z odwiedzających go gości,
  • Odbieraj darmowe boostery, które zapewnią Ci wartościowe nagrody (infrastrukturę zoo, a także zwierzęta),
  • W czasie wolnym oglądaj reklamy dostępne w „kinie” gry, aby zarobić jak najwięcej waluty premium…
  • … z której wykorzystaniem poczekaj do późniejszych etapów gry, ponieważ jej użyteczność znacząco wzrośnie.