Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Mistrzowie Żywiołów. Fabularna gra karciana online

Fabularna gra karciana online

Mistrzowie Żywiołów to gra karciana z elementami strategiczno-logicznymi dostępna zarówno w oknie przeglądarki, jak i na urządzeniach mobilnych. Stwórz własną talię kart złożoną z potężnych podwładnych i wkrocz do świata pełnego magicznych bestii. Czy Twój zmysł taktyczny okaże się najlepszy?

Mistrzowie Żywiołów

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Mistrzowie Żywiołów | Darmowa Gra

Fabularna gra karciana online Mistrzowie Żywiołów to gra karciana z elementami strategiczno-logicznymi dostępna zarówno w oknie przeglądarki, jak i na urządzeniach mobilnych. Stwórz własną talię kart złożoną z potężnych podwładnych i wkrocz do świata pełnego magicznych bestii. Czy Twój zmysł taktyczny okaże się najlepszy?

Produkcja studia Overmobile jest grą opartą na dobrze znanych zasadach gier karcianych dodatkowo rozwijając je o ciekawy setting. Przyjdzie nam tutaj toczyć pojedynki w różnych trybach wykonując przy tym zadania dzienne, powiększając swoją kolekcję kart, tworząc przy tym najpotężniejszą talię dopasowaną do własnego stylu gry. Mistrzowie Żywiołów to gra, która na pierwszy rzut oka może wydać nam się prosta, jednak nie jest to prawda. Dzięki mechanice „wchłaniania kart”, a także powiązań poszczególnych żywiołów daje nam ona multum opcji kreacji strategii!

Mistrzowie Żywiołów

Mamy tutaj do czynienia z grą całkowicie darmową, dostępna dla każdego. Jednocześnie gra oferuje możliwość zakupu waluty premium – złota, za które nieco szybciej odblokujemy rzadkie karty i przyśpieszymy część mechanik gry. Nie jest ona jednak niezbędna aby cieszyć się grą, a przy odrobinie samozaparcia, cierpliwości i dobrego gospodarowania walutą podstawową każdy będzie mógł skutecznie konkurować z graczami premium! Mistrzowie Żywiołów to zatem doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają gry typu „easy to play, hard to master”. Wciągające mechaniki i ciekawy setting do gwarancja dobrej zabawy!