Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Mars Tomorrow. Kosmicznie wciągająca strategia science-ficiton!

Kosmicznie wciągająca strategia science-ficiton!

Odległa przyszłość, Mars, ludzkość postanawia podbić czerwoną planetę tworząc na niej swoje kolejne kolonie. W grze Mars Tomorrow wcielimy się w przywódcę bazy kolonizatorów, którą postaramy się rozwinąć. Stwórz miejsce, które będzie enklawą ludzkości tysiące kilometrów od Ziemi!

Mars Tomorrow

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Mars Tomorrow | Darmowa Gra

Kosmicznie wciągająca strategia science-ficiton! Odległa przyszłość, Mars, ludzkość postanawia podbić czerwoną planetę tworząc na niej swoje kolejne kolonie. W grze Mars Tomorrow wcielimy się w przywódcę bazy kolonizatorów, którą postaramy się rozwinąć. Stwórz miejsce, które będzie enklawą ludzkości tysiące kilometrów od Ziemi!

Dodatkowo Bytro Labs podaruje dodatkowo 200 Tritium (waluta premium) każdemu obierającemu pakiet startowy!

Naszym głównym celem będzie sprawienie, że Mars – powszechnie znany jako czerwona planeta – stanie się miejscem zdatnym do życia dla setek rządzonych przez nas kolonistów. To od nas zależeć będzie ścieżka rozwoju nowo zasiedlonej planety.

Mars Tomorrow

Mars Tomorrow jest grą strategiczną, w której trzonem będzie zdobywanie surowców (wody, tlenu oraz dwutlenku węgla), a te z kolei będziemy przekształcać w potrzebne do przeżycia zasoby.

Mars Tomorrow

Wraz z ich pozyskiwaniem będziemy rozwijać naszą „stolicę”. Mars Tomorrow pomimo bycia grą mobilną oferuje niesamowicie rozbudowany system rozwoju, którego nie powstydziłby się tytuł desktopowy. Poszczególne elementy kolonijnej infrastruktury rozwinąć możemy na kilka różnych sposobów tak, aby dostosować rozwój naszego otoczenia do własnych potrzeb.

Mars Tomorrow

Gdy nasza kolonia stanie się miejscem zdatnym do życia, przyjdzie nam również zadbać o aspekt ekonomiczny. Poza rozwojem infrastruktury będziemy zmuszeni zadbać o dobrobyt kolonizatorów, a to wcale nie należy do najprostszych (głównie ze względu na stale zmieniające się środowisko).

Mars Tomorrow

Aby urozmaicić rozgrywkę, twórcy przygotowali również tryb multiplayer. W takim modelu rozgrywki niektóre surowce pozwalają na zdobywanie tzw. Terra Points, które będą sumowane pod koniec każdej rundy. Gracz z ich najwyższą liczbą wygrywa zapewniając sobie wartościowe łupy. Jednak nie musicie się martwić. Panująca w grze zasada „together for a better life” sprawia, że inni kolonizatorzy również otrzymają profity pozwalające na dalszy rozwój!

Mars Tomorrow

Mars Tomorrow jest grą Free2Play, jednak nie znajdziemy tutaj żadnych elementów Pay2Win sprawiających, że płacący będą mieli kosmiczną przewagę nad pozostałymi graczami. Producenci gry bardzo dużą wagę przywiązali do tego, aby rozgrywka była jak najbardziej fair.

Mars Tomorrow

Podsumowując, gra studia Gamefabrik to doskonała propozycja dla wszystkich lubujących się w grach strategiczno-ekonomicznych, gdzie od naszego zmysłu taktycznego zależy przebieg rozgrywki. Zabawa nie z tej ziemi będzie tutaj adekwatnym określeniem.