Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Heaven's Fury. Zostań czempionem niebios w darmowej grze!

Zostań czempionem niebios w darmowej grze!

League of Angels: Heaven's Fury to istna gratka dla osób lubiących różne wariacje na temat mitologii greckiej, a także stylistyki mangi oraz anime. Obejmij kontrolę nad potężnym czempionem i zapieczetuj zło, które rozlało się po świecie po otwarciu Puszki Pandory. Tytuł oferuje mnóstwo zadań i wyzwań dla pojedynczego gracza oraz mnogość wyzwań dla ludzi preferujących rywalizację wieloosobową.

Heaven's Fury | Darmowa Gra

Zostań czempionem niebios w darmowej grze! League of Angels: Heaven's Fury to istna gratka dla osób lubiących różne wariacje na temat mitologii greckiej, a także stylistyki mangi oraz anime. Obejmij kontrolę nad potężnym czempionem i zapieczetuj zło, które rozlało się po świecie po otwarciu Puszki Pandory. Tytuł oferuje mnóstwo zadań i wyzwań dla pojedynczego gracza oraz mnogość wyzwań dla ludzi preferujących rywalizację wieloosobową.

League of Angels: Heaven's Fury jest stworzoną przez studio YOOZOO Games kolejną odsłoną popularnego cyklu gier MMO. Jej akcja toczy się w fantastycznym świecie, luźno opartym na mitologii greckiej. Akcja tytułu rozpoczyna się w momencie, gdy Zeus dowiaduje się o nadchodzącym Zmierzchu Bogów. Aby go powstrzymać, postanowił on wykorzystać moc potężnej Puszki Pandory. Niestety, przedmiot ten spaczył go i w konsekwencji stał się on niewolnikiem demonów. Na domiar złego, zło uwolnione przez Zeusa rozlało się po całym świecie i zainfekowało zarówno ludzi, jak i pozostałych bogów. Jedyna nadzieja w graczach. Obdarzeni mocą aniołów, którym udało się uniknąć deprawacji, muszą oni przemierzyć pełne wrogo nastawionych istot krainy i ponownie zapieczętować Puszkę.

Heaven's Fury

Zabawa League of Angels: Heaven's Fury rozpoczyna się od nazwania naszego awatara i wyboru jednej z trzech dostępnych klas. Oto one:

  1. Dragoon – wojownik posługujący się mieczami i polegający na sile fizycznej.
  2. Wizard – czarodziej eliminujący oponentów za pomocą magii.
  3. Archer – łuczniczka doskonale radząca sobie z przeciwnikami z dystansu.

Każda z tych postaci ma swoje własne umiejętności oraz zdolności magiczne, usprawniające radzenie sobie z hordami wrogów.

Heaven's Fury

Po dokonaniu wyboru klasy natychmiast trafiamy w sam środek akcji. W tym momencie miłośnicy cyklu League of Angels mogą doznać lekkiego szoku. W przeciwieństwie do poprzedniczek Heaven's Fury nie posiada bowiem turowego systemu walki. Szatkowanie wrogów przypomina tu bardziej klasyczne hack'n'slashe pokroju Path of Exile czy serii Diablo. Prujemy zatem przez hordy wrogów, klikając na nich bez opamiętania i od czasu do czasu korzystając ze specjalnych, potężnych umiejętności, z których część jest w stanie zadawać potężne obrażenia nawet kilku przeciwnikom naraz. Za pokonywanie kolejnych przeciwników, a także wykonywanie misji z wątku głównego, zleceń pobocznych i tzw. codziennych misji, które zmieniają się co 24 godziny, otrzymujemy punkty doświadczenia odblokowujące kolejne poziomy postaci. Zwiększają one jej poszczególne atrybuty, takie jak żywotność, atak czy obrona. Ponadto odpowiednio wysokie poziomy doświadczenia odblokowują dostęp do specjalnych instancji oraz wydarzeń gwarantujących atrakcyjne nagrody.

Heaven's Fury

Trzeba jednak uważać na stan naszego zdrowia, reprezentowanego przez czerwony kryształ z lewej strony paska skrótów, oraz manę niezbędną do wykonywania niektórych mocniejszych ataków. Ten drugi parametr odnawia się z czasem, natomiast drugi regenerujemy za pomocą Eliksirów Zdrowia.

W trakcie walki można także na chwilę przemienić się w potężnego Anioła. Jest on w stanie natychmiast wyeliminować grupę słabszych przeciwników znajdujących się w okolicy bądź poważnie zranić bossa. W grze znajduje się kilka rodzajów tych niebiańskich istot, które stają się naszymi sprzymierzeńcami na przestrzeni zabawy. Każda z nich może pochwalić się indywidualnym wyglądem oraz atakiem zadawanym podczas transformacji. Co istotne, wszystkie anioły możemy trenować. Robimy to za pomocą tzw. Boskich Pochodzeń Anioła.

Heaven's Fury

Walkę ułatwiają także tzw. Duchy. Są to magiczne stworzenia, które towarzyszą bohaterom w przygodzie. Zwiększają one różnorakie parametry protagonisty. Statystyki Duchów można zwiększać za pomocą Diamentów.

Za pomocą Diamentów jesteśmy także w stanie rozwinąć naszego Wierzchowca. Służy on nie tylko to szybszego przemierzania map. Podobnie jak Duchy, on także jest w stanie podnieść różne statystyki naszego bohatera.

Żywotność, siłę ataku czy obronę modyfikują także tzw. Święte Artefakty, które zdobywamy na przestrzeni zabawy. Ich poziom także możemy podnosić. Wykorzystujemy do tego specjalne surowce. Na przykład poziom Świętego Graala, który zwiększa zdrowie, podnosimy za pomocą tzw. Esencji Świętego Graala.

Heaven's Fury

W końcu, na statystyki postaci wpływa również noszony przez nią ekwipunek. Jego poszczególne elementy zdobywamy w trakcie wykonywania kolejnych zadań. Warto zaznaczyć, że system pancerza oraz broni nie działa do końca tak jak w klasycznych RPG-ach. Każdy ich zestaw składa się z kilkunastu elementów. Zebranie części z nich umożliwia aktywowanie bonusu do już posiadanego ekwipunku. Natomiast skompletowanie wszystkich powoduje zdobycie całej zbroi oraz przypisanego do niego oręża, a także odblokowuje kolejny poziom w menu Boskiego Ekwipunku i cała zabawa rozpoczyna się od nowa. W trakcie zabawy można także zdobyć dwa inne rodzaje pancerza – Legendarny (zdobywany podczas wydarzeń) oraz Zabójcy Smoków (to zgarnięcia w Świątyni Zabójcy Smoków).

Heaven's Fury

Poszczególne elementy pancerza można także ulepszać na dwa sposoby. Pierwszym jest zwykłe udoskonalenie za pomocą specjalnych kamieni. Za jego pomocą możemy zwiększyć statystyki danego przedmiotu, lecz nieznacznie. Dużo efektywniejsze jest tzw. uszlachetnienie, które dużo wyraźniej podnosi poszczególne atrybuty. Temu procesowi towarzyszy jednak pewne ryzyko, gdyż nie ma całkowitej pewności, że się on uda. Jeśli będziemy mieli pecha, wówczas wykorzystane do niego tzw. Kamienie uszlachetnienia, które są dość rzadkim surowcem, przepadną.

Boskie Pochodzenia Anioła, Esencje Świętego Graala, Diamenty i inne surowce użytkowe możemy zdobywać na różnorakie sposoby. Najbardziej oczywistym jest wspomniane już wyżej wykonywanie kolejnych zadań. Ponadto można zdobywać bonusy za dzienne logowanie oraz grę czy przetwarzać nieużywane przedmioty za pomocą specjalnego menu (w tytule nie ma tradycyjnych kupców).

Heaven's Fury

W League of Angels: Heaven's Fury istnieje jeszcze jedna waluta – Złote Monety. Możemy je zakupić za pomocą realnej gotówki. Służą one do zdobywania najróżniejszych rzeczy – elementów kosmetycznych, lepszych pancerzy, przedmiotów zwiększających atrybuty, specjalną kartę pozwalającą na zmianę imienia postaci, tytułów gwarantujących różnorakie bonusy, permanentne statusy specjalne itp. Złote Monety można także inwestować, by uzyskać specjalne rabaty.

Heaven's Fury

Choć nic nie stoi na przeszkodzie, by w League of Angels: Heaven's Fury bawić się samotnie, to tytuł posiada bardzo rozbudowaną warstwę społecznościową. Gracze mogą łączyć się w drużyny oraz sojusze i wspólnie przebijać się przez hordy wrogów. Ponadto istnieje rywalizacja PvP. Możemy rzucić wyzwanie innym osobom na specjalnych arenach oraz bitwach, a także na mapach głównych, o ile zmienimy nasz status w lewej górnej części ekranu.

League of Angels: Heaven's Fury może pochwalić się w pełni trójwymiarową, kolorową grafiką. Swoich fanów z pewnością znajdą fantazyjne projekty postaci, przywodzące na myśl japońskie mangi oraz anime. Tytuł posiada także wpadającą w ucho, klimatyczną oprawę muzyczną.

Heaven's Fury

League of Angels: Heaven's Fury wydaje się zatem dobrą produkcją dla osób szukających dynamicznej i w miarę prostej rozgrywki. Dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy zabawy singlowej, jak i rywalizacji z innymi osobami. Pokaźna zawartość gwarantuje, że w produkcji studia YOOZOO Games można spędzić setki godzin.

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Gra posiada tzw. Autotryb, po aktywowaniu którego nasza postać automatycznie idzie przed siebie, zabija wrogów i wykonuje kolejne zadania. Aby z niego wyjść, wystarczy kilka razy kliknąć na ziemię.
  2. Na początku zabawy skupiaj się przede wszystkim na wykonywaniu zadań z wątku głównego oraz misji dziennych, a także zbieraniu doświadczenia.
  3. Pamiętaj o odbieraniu nagród za dzienne logowania, osiągnięcie odpowiedniego poziomu, pozostawanie online itp.
  4. Regularnie ulepszaj swoje przedmioty, artefakty, Ducha, Wierzchowca oraz Anioły. Wyraźnie ułatwi Ci to pokonywanie kolejnych oponentów.