Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Lion Run. Zręcznościowa gra akcji z lwem w roli głównej!

Zręcznościowa gra akcji z lwem w roli głównej!

Witajcie w świecie Lion Run – zręcznościowego runnera, w którym wcielimy się w – jak wskazuje sam tytuł – małego lwa, aby wraz z postępami w rozgrywce stać się prawdziwym królem sawanny. Pokonuj przeszkody, zdobywaj pożywienie i pokonuj wrogów w tej niesamowicie wciągającej grze akcji.

Lion Run
Pobierz z Google Play

Lion Run | Darmowa Gra

Zręcznościowa gra akcji z lwem w roli głównej! Witajcie w świecie Lion Run – zręcznościowego runnera, w którym wcielimy się w – jak wskazuje sam tytuł – małego lwa, aby wraz z postępami w rozgrywce stać się prawdziwym królem sawanny. Pokonuj przeszkody, zdobywaj pożywienie i pokonuj wrogów w tej niesamowicie wciągającej grze akcji.

Już od samego początku tytuł zasugeruje nam, że to właśnie jego zręcznościowy aspekt rozgrywki jest tym zdecydowanie najważniejszym. Po włączeniu gry pojawimy się w menu składającym się z kilku segmentów, które opiszę nieco szerzej w kolejnych akapitach. Żeby jednak nie rzucić nas na „głębokie wody” produkcja na samym początku będzie wyświetlać nam podstawowe porady, które ułatwią zrozumienie jej mechanizmów i podstaw rozgrywki.

Lion Run

W centralnej części ekranu startowego znajdziemy „nieco zarośnięty” przycisk Play, który przeniesie nas – prawie – bezpośrednio do gry. Zanim jednak zajmiemy się pokonywaniem kolejnych map, warto wspomnieć o trybach rozgrywki, jakie przygotowali dla nas twórcy. Pierwszym z nich jest standardowy tryb story, w którym przemierzać będziemy coraz trudniejsze plansze poznając przy tym historię naszego podopiecznego, aż do jej finału. Drugim z nich jest endless mode, czyli tryb nieskończoności, gdzie tylko od naszych umiejętności zależeć będzie jak daleko dojdziemy. Sama rozgrywka natomiast w obu przypadkach to platformowy runner. Poruszamy się w prawą stronę pokonując kolejne przeszkody, walcząc z przeciwnikami oraz zdobywając pożywienie. Niech jednak nie zwiodą Was proste zasady gry! Wraz z jej postępami staje się ona naprawdę wymagająca i po brzegi naszpikowana pułapkami.

Lion Run

Twórcy zadbali również o urozmaicenie gameplayu dzięki wprowadzonym elementom RPG. Lion Run pozwoli nam na rozwijanie naszego lwa o przydatne na kolejnych planszach umiejętności zarówno aktywne jak i pasywne. Będziemy je rozwijać w naszej „jaskini” za zdobyte podczas biegu pożywienie. Poza rozwojem umiejętności znajdziemy tutaj również kolekcję naszych osiągnięć, czyli wszelkie trofea za perfekcyjnie wykonywanie zadań. Jaskinia pozwoli nam również na obserwowanie postępów lwa, który wraz z nimi będzie rosnąć, zmieniając oczywiście swój wygląd!

Lion Run

W grze znajdziemy także sklep z walutą premium, która jest niejako standardem w darmowych tytułach. Za zakupione diamenty będziemy mogli odblokować boosty ułatwiające nieco rozgrywkę, jednak wprawieni gracze będą mogli poradzić sobie tak samo dobrze i bez nich. Producenci znani ze swojego podejścia fair-play przygotowali również szereg możliwości na zdobywanie zarówno waluty premium jak i tej podstawowej. Będziemy mogli odebrać darmowe nagrody za dzienne logowanie się, granie w minigry, a także… obejrzenie reklam. Gra posiada wbudowane „kino”, gdzie „zarobimy” wirtualne diamenty premium wyłącznie za oglądanie krótkich spotu reklamowego, co wydaje się być doskonałym kompromisem.

Lion Run

Lion Run to niesamowicie wciągająca gra zręcznościowa, która ze względu na typ rozgrywki „easy to play – hard to master” zapewni mnóstwo satysfakcji nawet wraz z kolejnymi etapami rozgrywki. Wszystko to wzbogacone o mechanikę rozwoju naszego pupila, przyjemną dla oka grafikę oraz klimatyczną ścieżkę dźwiękową, co zapewni wyśmienitą zabawę przed ekranami naszych urządzeń mobilnych na wiele godzin.

Oto kilka rad, które przydadzą ci się na początku:

  • Odbieraj dzienne nagrody za logowanie się,
  • Graj w minigry, aby zagwarantować sobie zastrzyk „jedzenia” dla lwa,
  • Jeżeli masz czas „zarabiaj” walutę premium oglądając reklamy dostępne w grze,
  • Postaraj się przechodzić mapy z jak najlepszym wynikiem nie zniechęcając się po ewentualnej porażce.