Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Legend of Warships. Zostań najlepszym z admirałów wojennej floty

Zostań najlepszym z admirałów wojennej floty

Witaj w świecie Legend of Warships – przeglądarkowej gry ekonomiczno-strategicznej dostępnej całkowicie za darmo. Jak pewnie domyśliliście się po samym nagłówku, każdy z graczy wcieli się w admirała wojennej floty, której celem będzie zdobycie dominacji nad morzami całego, growego świata. Twórz swoją epicką flotę, customizuj i ulepszaj statki, a z ich pomocą pokonuj wszystkich wrogów w dynamicznych walkach!

Legend of Warships | Darmowa Gra

Zostań najlepszym z admirałów wojennej floty Witaj w świecie Legend of Warships – przeglądarkowej gry ekonomiczno-strategicznej dostępnej całkowicie za darmo. Jak pewnie domyśliliście się po samym nagłówku, każdy z graczy wcieli się w admirała wojennej floty, której celem będzie zdobycie dominacji nad morzami całego, growego świata. Twórz swoją epicką flotę, customizuj i ulepszaj statki, a z ich pomocą pokonuj wszystkich wrogów w dynamicznych walkach!

Aby zagrać w Legend of Warships będziecie musieli w kilku prostych krokach utworzyć swoje konto. Gdy już się z tym uporacie, gra pozwoli Wam na wybór aparycji oraz imienia i nazwiska swojego avatara-admirała oraz jednej z trzech frakcji świata gry (Honor, Tradycja, Sprawiedliwość). Mimo sugerowanej przez grę frakcji nie bójcie się wybrać tę, której opis przypadnie Wam najbardziej do gustu. Jest to wybór głównie kosmetyczny. Następnie nie pozostanie nam nic innego, jak uporanie się z krótkim, fabularnym samouczkiem, który w intuicyjny sposób przedstawia poszczególne niuanse rozgrywki. Właśnie dlatego przez kilka pierwszych minut będziecie przeklikiwać się przez poszczególne zakładki interfejsu gry, które wskażę Wam wskaźnik w postaci latającej ręki.

Legend of Warships

Bardzo szybko zauważymy, że walki morskie toczą się tutaj w automatycznym systemie turowym i nie mamy na nie w czasie bezpośredniej potyczki wpływu. Legend of Warships to (mimo zbieżności nazwy) nie ma nic wspólnego z – chociażby – World of Warships. W przeciwieństwie do produkcji studia Wargaming mamy tutaj do czynienia z grą strategiczną, a walki będą jedynie sprawdzianem tego, czy nasze decyzje na strategiczny rozwój floty były słuszne. Potyczki odbywają się też w kilku różnych trybach, aby uniknąć znużenia trybem fabularnym. Będą to następująco:

  • Conquest
  • Challange
  • Battle
Legend of Warships

Tak jak wspomniałem kluczem do sukcesu będzie doskonała strategia rozwoju floty: ulepszanie okrętów, customizacja uzbrojenia, umiejętności aktywne poszczególnych statków, a nawet... kapitanów! Jak więc sami widzicie – opcji jest tutaj mnóstwo i na pierwszy rzut oka mogą one przytłoczyć nawet najbardziej obytych z gatunkiem graczy, jednak nie musicie się niczego obawiać – odblokowywanie poszczególnych elementów rozwoju floty jest związane z wyższymi poziomami doświadczenia, dlatego też gra nie rzuci nas od razu na głęboką… wodę! :) Bardzo ciekawym dodatkiem dla nieco bardziej dociekliwych graczy będą dokładne opisy okrętów, które zawierają nawet najdrobniejsze, historyczne informacje o każdym z nich!

Legend of Warships

Podstawą rozgrywki w pierwszych etapach gry będą questy fabularne znajdujące się w prawej, górnej części ekranu. Questy będą też naturalnym rozwinięciem samouczka, ponieważ wykonując je będziemy poznawać bardziej zaawansowane mechaniki rozgrywki, a także samą fabułę gry. Misje związane są nie tylko z potyczkami morskimi, ale także rozwojem floty, a nawet badaniem technologii militarnej. Za ich wykonywanie otrzymamy nie tylko mnóstwo cennych nagród, ale również najcenniejsze – doświadczenie. Warto również wspomnieć o zakładce agentów, u których za specjalne tokeny (zdobywane właśnie w misjach i innych aktywnościach) odbierzemy nowe, nawet najbardziej epickie statki!

Legend of Warships

Legend of Warships to gra darmowa z opcjami premium. Zakupów w sklepie dokonamy za pomocą diamentów. Będą to głównie boosty i przyśpieszacze niektórych czasów oczekiwania, jednak darmowi gracze nie muszą się w ogóle martwić. Producenci gry przygotowali szereg możliwości zdobywania zawartości premium. Będą to chociażby dzienne nagrody dostępne w Walfare Hall, Check-iny, questy, specjalne eventy, a nawet osiągnięcia związane z postępami w rozgrywce! Liczba opcji na zdobywanie diamentów jest naprawdę spora, jednak polecamy rozsądnie nimi gospodarować i nie wydawać ich we wczesnych etapach rozgrywki.

Legend of Warships

Legend of Warships to bardzo ciekawa propozycja szczególnie dla fanów strategii oraz gier ekonomicznych. Niby opiera się na klasycznych rozwiązaniach znanych z innych gier przeglądarkowych, a mimo tego dynamiczna i rozbudowana rozgrywka jest niesamowicie wciągająca i świeża. Produkcja ta stawia przede wszystkim na zmysł strategiczny graczy i nie pozwala nawet na odrobinę nudy. A wszystko to okraszone świetną grafiką, istnie morskim podkładem muzycznym, a także ciekawymi dodatkami kosmetycznymi. Stań się tytułową legendą floty już teraz, całkowicie za darmo!

Przydatne porady dla początkujących admirałów:

  • Wybór frakcji jest opcją głównie kosmetyczną – zdecyduj się na tę, która rzeczywiście Ci odpowiada,
  • Uważne przejście samouczka pozwoli Ci na efektywny początek swojej rozgrywki,
  • Nawet jeżeli nie masz czasu na grę danego dnia, zaloguj się do Legend of Warships w celu odebrania codziennych nagród (w Walfare Hall),
  • To samo tyczy się nagród w zakładce Check-in,
  • Każdy element menu przy którym pojawi się czerwona „kropka” oznacza, że masz tam do wykonania ważne czynności,
  • Przy rozbudowie floty o silniejsze statki nie zapomnij o wymianie tych słabszych oraz planowaniu strategii formacji.