Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra League of Angels. Klasyka przeglądarkowych RPG!

Klasyka przeglądarkowych RPG!

Kraina Etheria znajduje się w olbrzymim niebezpieczeństwie. Jej odwieczni obrońcy – Aniołowie – stracili moc po tym, jak siły ciemności wykradły Pieczęć Życia. Jedyną nadzieją na pokonanie okrutnych stworów i demonów są ludzie. Obejmij kontrolę nad grupą śmiałków i przywróć pokój oraz porządek na świecie, a także staw czoła innym graczom, by zdobyć sławę i chwałę. Wszystko to oferuje League of Angels.

League of Angels | Darmowa Gra

Klasyka przeglądarkowych RPG! Kraina Etheria znajduje się w olbrzymim niebezpieczeństwie. Jej odwieczni obrońcy – Aniołowie – stracili moc po tym, jak siły ciemności wykradły Pieczęć Życia. Jedyną nadzieją na pokonanie okrutnych stworów i demonów są ludzie. Obejmij kontrolę nad grupą śmiałków i przywróć pokój oraz porządek na świecie, a także staw czoła innym graczom, by zdobyć sławę i chwałę. Wszystko to oferuje League of Angels.

League of Angels jest opracowaną przez studio GTArcade pierwszą odsłoną popularnego w niektórych kręgach cyklu darmowych produkcji typu MMORPG. Jej akcja toczy się w magicznej krainie Etheria. Niegdyś strzegła ją potężna Liga Aniołów. Każde z owych stworzeń opiekowało się inną dziedziną życia ludzi i odpierało zakusy sił ciemności. Niestety, wkrótce sytuacja ta uległa zmianie. Wrogowie odkryli bowiem źródło mocy Aniołów – Pieczęć Życia – i ukradli ją. Dotychczasowi obrońcy Etherii zostali poważnie osłabieni. Dochodzi do tego, że są oni nawet zabijani przez popleczników zła. Na szczęście jednak nie zostają sami. Na pomoc Aniołom ruszają bowiem ludzie, którzy postanowili odwdzięczyć się im za lata ochrony. To właśnie w te osoby wcielają się gracze podczas zabawy.

Rozgrywkę w League of Angels rozpoczynamy od krótkiego wprowadzenia. Dość dobrze obrazuje ono, z jakim typem rozgrywki będziemy mieli do czynienia przez cały czas obcowania w League of Angels. Gameplay dzieli się na dwie części. W pierwszej możemy dość swobodnie poruszać się po kolejnych planszach, rozmawiać z postaciami niezależnymi itp. Co ciekawe, jeśli nie chcemy, niekoniecznie musimy robić to ręcznie. Wystarczy, że klikniemy na cel danego zadania wyświetlany po prawej stronie interfejsu, a postać sama będzie szła w stronę celu.

League of Angels

W trakcie eksploracji kolejnych miejsc możemy trafić na wrogów. W tym momencie rozpoczyna się druga cześć gameplayu, czyli walka. Toczy się ona w systemie turowym i jest w 100% automatyczna. Gdzie w niej nasza rola? Przede wszystkim musimy odpowiednio ustawić naszych wojowników w szyku). W jednej drużynie może ich być maksymalnie sześciu (lub siedmiu, jeśli wykorzystamy umiejętność specjalną jednej z postaci). Należy pamiętać, by zawsze na pierwszej linii stali bohaterowie walczący wręcz, a w drugiej atakujący na dystans. Trzeba też pamiętać o przypisaniu odpowiedniego Anioła, który jest w stanie wywołać spore zamieszanie w szeregach wroga swoimi atakami bądź też wzmocnić naszych bohaterów buffami.

Po zakończeniu wstępu możemy wybrać płeć bohatera startowego, a także jego klasę. Obecnie w grze jest ich trzy:

  1. Wojownik – zadający spore obrażenia w walce wręcz i posiadający dużą ochronę.
  2. Mag – zadający obrażenia od magii i posiadający ochronę przed nią.
  3. Łucznik – zadający olbrzymie obrażenia z dystansu.

Kolejnych bohaterów do naszej drużyny odblokowujemy na przestrzeni zabawy.

League of Angels

Podobnie sprawa się ma z Aniołami. Na początek mamy jednego, Nocturnę, która potrafi razić przeciwników piorunami i uzdrawiać sojuszników. Z czasem możemy odblokować również kolejnych wykorzystując specjalne przedmioty, które zyskujemy na przykład biorąc udział w specjalnych wydarzeniach, bawiąc się w crafting, bądź też po prostu wygrywając walki.

Różnego typu przedmioty zdobywane na przestrzeni zabawy służą także do szeregu innych rzeczy. Na przykład elementy ekwipunku są w stanie znacznie zwiększyć zdolności bojowe naszych bohaterów. Te z kolei możemy ulepszać w kuźni za złoto, które również gromadzimy chociażby pokonując kolejnych przeciwników.

Podczas rozgrywki zdobywamy także doświadczenie, które pozwala na awansowanie na kolejne poziomy. Zwiększa to podstawowe statystyki naszych bohaterów, a także ich wierzchowców. W tytule jak najbardziej istnieje bowiem opcja posiadania własnego rumaka, który nie tylko przyspiesza poruszanie się po planszach, ale również wzmacnia siłę drużyny w trakcie walk.

League of Angels

League of Angels posiada kampanię fabularną, lecz stanowi ona jedynie cześć atrakcji oferowanych przez grę. Znajdziemy w niej również inne tryby, w postaci chociażby rywalizacji PvP z drużynami innych graczy. Trzeba jednak pamiętać, że by móc brać udział w różnych trybach, trzeba wykorzystać punkty energii. Te regenerują się z czasem.

Kontakty z pozostałymi osobami bawiącymi się w League of Angels nie muszą się jednak ograniczać wyłącznie do walki ze sobą. W tytule istnieje także możliwość łączenia się w gildie i wspólne poszukiwanie chwały na polach bitew oraz otrzymywanie różnorakich benefitów.

W League of Angels, jak w większości gier free-to-play, istnieje waluta premium. Są nią Diamenty. Za ich pomocą możemy uzyskać dostęp do szeregu bonusów, na czele których stoi tzw. status VIP. On to daje gwarancję dodatkowego złota, zwiększenie limitu listy znajomych, darmowe dodatkowe dostępy do dziennych zadań itp.

League of Angels

Grafika w League of Angels jest kolorowa i dwuwymiarowa. Zdecydowanie na plus wyróżniają się rysunki postaci, które są bardzo szczegółowe i estetyczne. Co się natomiast tyczy muzyki, bardzo łatwo jest ona w stanie wprowadzić w klimat opowieści fantasy.

Jeśli zatem szukacie jakiegoś prostego, darmowego RPG-a, którego akcja toczy się w magicznym świecie, pierwsza odsłona cyklu League of Angels może przypaść Wam do gustu. Produkcja oferuje zarówno całkiem wciągającą, choć mocno klasyczną linię fabularną, jak i całe mnóstwo innych atrakcji, które są w stanie zapewnić przyjemną rozgrywkę na wiele godzin.

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Pamiętaj o tym, by sprawdzać ustawienie twoich bohaterów. Posłanie jednostek dystansowych na przód nie jest dobrym pomysłem.
  2. Na starcie skupiaj się przede wszystkim na wątku fabularnym. Pozwoli ci on zwiększyć siłę twojej postaci i zebrać odpowiednią drużynę.
  3. Regularnie ulepszaj swoje przedmioty w kuźni. Ułatwi ci to starcia z przeciwnikami.