Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Landlord. Zostań największym potentatem biznesowym i zbuduj swoje imperium!

Zostań największym potentatem biznesowym i zbuduj swoje imperium!

Ulubiona kafejka z wakacji w Paryżu? Rodzinne miasto? Ulica, którą codziennie przechodzisz? A może miejsce pracy? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki Landlord Tycoon cały świat stanie się Twoją piaskownicą. To wciągająca gra ekonomiczna wykorzystująca lokalizację GPS, w której inwestujesz w nieruchomości w swojej okolicy i nie tylko. Inwestuj mądrze i konkuruj ze znajomymi, ludźmi z kraju i całego świata.

Landlord
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Landlord | Darmowa Gra

Zostań największym potentatem biznesowym i zbuduj swoje imperium! Ulubiona kafejka z wakacji w Paryżu? Rodzinne miasto? Ulica, którą codziennie przechodzisz? A może miejsce pracy? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki Landlord Tycoon cały świat stanie się Twoją piaskownicą. To wciągająca gra ekonomiczna wykorzystująca lokalizację GPS, w której inwestujesz w nieruchomości w swojej okolicy i nie tylko. Inwestuj mądrze i konkuruj ze znajomymi, ludźmi z kraju i całego świata.

Chociaż gra na pierwszy rzut oka może wydawać się nudna i niezbyt zachęcająca, tak naprawdę zapewnia realistyczne i bardzo immersyjne doświadczenie. Wcielisz się w potentata biznesowego, inwestującego w akcje nieruchomości w Twojej okolicy. Landlord to gra z poszerzoną rzeczywistością, dzięki której poczujesz się, jakbyś grał w Monopoly w prawdziwym życiu. Wykorzystuje mapy Google, dzięki czemu możesz kupić miejsca, które znajdują się w promieniu kilometra od Twojej obecnej lokalizacji – ulubioną restaurację, szkołę, ulicę, dzielnicę czy nawet miasto lub państwo, w którym się znajdujesz! Jeśli zależy Ci na jakiejś nieruchomości, a została już wykupiona, nic straconego - złóż graczowi, który ma jej akcje propozycję nie do odrzucenia.

Landlord

Jednak kupowanie nieruchomości w okolicy to nie wszystko. Landlord posiada bardzo prosty i intuicyjny interfejs. To gra typu tycoon, dzięki której możesz nauczyć się podstaw ekonomii i finansów. Już na start dostajesz aż 50000$, co pomoże Ci zapoczątkować swoje imperium. Kupione posiadłości możesz ulepszać o takie elementy jak WIFI czy udogodnienia dla niepełnosprawnych, dzięki czemu podniesiesz ich wartość rynkową i będziesz mógł sprzedawać je z zyskiem. Kolejne inwestycje pozwolą Ci na podwyższanie wartości Twojego imperium, a za czym levelowanie i zwiększanie limitu posiadanej gotówki. W grze dostępny jest też Rynek Ofert, na którym można inwestować w nieruchomości z całego świata wystawione przez innych graczy. Lotnisko w Moskwie? Dworzec w Idniach? To wszystko może być Twoje, bez ruszania się z domu.

Landlord

W Landlord oprócz dolarów, którymi inwestujesz, jest dostępna też wewnętrzna waluta w postaci złotych monet. Są one niezwykle przydatne do przyśpieszenia rozgrywki i pozwalają sprzedawać i inwestować w akcje nieruchomości na Rynku Ofert. Wprowadzenie takiego zakładu kosztuje zaledwie jedną monetę, a dzięki temu będziesz mógł składać oferty na całym świecie. Swoje własne akcje możesz sprzedać do banku lub wystawić dla innych graczy na Rynku za monety. Ponadto dzięki nim możesz rozwijać swoje umiejętności, np. księgowy dla obniżenia podatków, czy innowator, dla zmniejszenia kosztów nieruchomości, a za czym usprawniać grę. Pozwalają one też na uzupełnianie limitu gotówki, podniesienie przychodów o 50% na jeden lub siedem dni i przyśpieszenie papierologii, czyli pracy Twoich prawników, dzięki czemu szybciej będziesz mógł wrócić na giełdę. Grę zaczniesz z 80 monetami, a w trakcie rozgrywki będzie niejedna okazja, żeby zdobywać kolejne.

Landlord

Landlord jest grą to tytuł opierający się na modelu Free2Play, dlatego w grze znajduje się sklep premium, w którym można nabyć większe paczki monet w szybki sposób. Oczywiście dzięki nim zaoszczędzisz nieco czasu, nie jest to jednak jedyny sposób, aby cieszyć się pełnoprawną rozgrywką. Twórcy gry zadbali o to, by monety można było zdobywać różnymi kanałami, między innymi, dzięki rozwijaniu swojego imperium i wchodzeniu na kolejne poziomy czy oglądaniu reklam. Dodatkowo Reality Games za wystawienie recenzji i przesłanie im screena, raz w tygodniu wybiera gracza, który dostaje aż 500 monet (jednorazowo dla każdego gracza).

Landlord

Landlord Tycoon to zdecydowanie pozycja warta uwagi. Nie wymaga ciągłego nadzoru, jednak jest wciągającą grą, która oferuje wspaniałą zabawę i sposób na zabicie nudy.

Kilka rad, dla początkujących landlordów:

  • Staraj się oszczędzać walutę premium na początku, jej wartość rośnie w późniejszych etapach rozgrywki,
  • Jest wiele sposobów na uzyskanie monet, jak oglądanie reklam, dzienne nagrody oraz…
  • … zapraszanie znajomych do rozgrywki – za każdego dostaniesz aż 50! (uwaga, jest limit 5 zaproszeń dziennie),