Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Kapi Hospital Tower. Zostań zarządcą szpitala!

Zostań zarządcą szpitala!

Kapi Hospital Tower to symulator zarządzania własną placówką medyczną. Staniemy na czele szpitala, gdzie przyjmować będziemy pacjentów w naszych wyspecjalizowanych gabinetach. Zadbamy o wykwalifikowaną kadrę lekarską, a także dostęp do leków, co wpłynie na zadowolenie klientów, którzy zostawią u nas swoje wirtualne pieniądze!

Kapi Hospital Tower

Kapi Hospital Tower | Darmowa Gra

Zostań zarządcą szpitala! Kapi Hospital Tower to symulator zarządzania własną placówką medyczną. Staniemy na czele szpitala, gdzie przyjmować będziemy pacjentów w naszych wyspecjalizowanych gabinetach. Zadbamy o wykwalifikowaną kadrę lekarską, a także dostęp do leków, co wpłynie na zadowolenie klientów, którzy zostawią u nas swoje wirtualne pieniądze!

Po wejściu do gry zostaniemy powitani przez wąsatego Doktora, który przedstawi nam podstawowe zasady gry. Pod jego czujnym okiem przyjmiemy pierwszych pacjentów, wynajmiemy nowe gabinety, a także zaopatrzymy naszą placówkę medyczną w aptekę, która zapewni nam niezbędne dla gabinetów leki. Gdy zapoznamy się mechanikami, gra wrzuci nas na nieco głębszą wodę.

Od teraz będziemy musieli radzić sobie już sami. Co 40 sekund w naszym szpitalu będą pojawiać się nowi pacjenci, którzy ustawią się w kolejce do naszych gabinetów. O ile na początku będą przychodzić oni z chorobami ogólnymi, o tyle wraz z rozwojem naszej placówki będą potrzebować coraz bardziej specjalistycznej pomocy lekarzy radzących sobie z zabawnymi chorobami. Sami decydujemy tutaj, których pacjentów obsłużymy najpierw. Podczas wizyty nasi pracownicy medyczni przeprowadzą z pacjentami krótkie wywiady, a później zalecą konkretne medykamenty dostępne bezpośrednio u nich (jest to dość powszechne rozwiązanie stosowane w innych krajach). Bardzo istotne jest, aby dobierać dla pacjentów medykamenty przyśpieszające leczenie o takie wartości, jakie wyświetlają się nad nimi, aby niepotrzebnie nie marnować tych bardziej wartościowych. Leki wyprodukujemy rzecz jasna w zbudowanej wcześniej aptece! Warto również zadbać o strefę, w której nasz personel będzie mógł nieco odpocząć po trudach dnia pracy. Tak, nasi wirtualni lekarze potrzebują odpoczynku!

Kolejnym kluczowym aspektem gry jest sama rozbudowa naszej szpitalnej wieży. Zaczniemy od jej najniższych poziomów i najbardziej ogólnych gabinetów, a z czasem będziemy „wspinać” się w górę wynajmując kolejne niezagospodarowane przestrzenie. Na rozwój szpitala wydamy gotówkę zarobioną od obsłużonych pacjentów, dlatego warto zastanowić się wcześniej nad sposobem jego rozbudowy, aby nie zmarnować ciężko zarobionych pieniędzy.

Gra oparta jest na modelu Free2Play, dlatego – jak to w przypadku tego typu produkcji bywa – twórcy przygotowali również sklep z walutą premium. Uspokajamy – owa waluta nie wpływa w żaden sposób na balans gry, a jedynie przyśpiesza niektóre procesy (chociażby tworzenie leków, obsługę pacjentów oraz rozbudowę szpitala właśnie). Dla wprawionych dyrektorów jednak radzenie sobie bez niej nie powinno stanowić dużego problemu!

Kapi Hospital Tower to doskonały, rozbudowany i szalenie wciągający symulator zarządzania placówką medyczną. Pozornie proste, lecz z czasem coraz bardziej wymagające mechaniki rozgrywki zadowolą zarówno początkujących, jak i tych nieco bardziej wymagających graczy. Wszystko to okraszone przyjemną dla oka grafiką oraz klimatyczną ścieżką dźwiękową. Przekonaj się, czy podołasz roli dyrektora już teraz!