Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Kapi Hospital. Theme Hospital w zupełnie nowym wydaniu!

Theme Hospital w zupełnie nowym wydaniu!

Pamiętacie jeszcze Theme Hospital? Pewnie niektórzy z Was doskonale znają tę grę, a reszcie osób nie pozostaje nic innego, jak zagrać w Kapi Hospital, która pełnymi garściami czerpie z legendarnego tytułu! Kapi Hospital to gra od firmy Upjers, która odpowiedzialna jest także za takie produkcje jak Zoo 2 czy Horse Farm.

Kapi Hospital | Darmowa Gra

Theme Hospital w zupełnie nowym wydaniu! Pamiętacie jeszcze Theme Hospital? Pewnie niektórzy z Was doskonale znają tę grę, a reszcie osób nie pozostaje nic innego, jak zagrać w Kapi Hospital, która pełnymi garściami czerpie z legendarnego tytułu! Kapi Hospital to gra od firmy Upjers, która odpowiedzialna jest także za takie produkcje jak Zoo 2 czy Horse Farm.

Jedni w dzieciństwie bawili się „w lekarza”, inni chcieli zostać w przyszłości prawdziwymi doktorami, a jeszcze inni uprzyjemniali sobie czas przed ekranem monitora właśnie przy Theme Hospital. Ale po co szukać na zakurzonych półkach tak starego tytułu, skoro równie fajną grę ekonomiczną mamy na wyciągnięcie ręki? Wystarczy dosłownie chwila na rejestrację na którymś z serwerów gry i wrota do dobrej zabawy staną przed nami otworem!

Kapi Hospital

Początki niestety łatwe nie są. Startujemy z bardzo ograniczonym budżetem, a że nasz pomocnik i doradca zarazem jest, jaki jest, na zbyt wiele pozwolić sobie nie możemy. No, ale lepszy rydz niż nic, więc niewiele się zastanawiając decydujemy się na najtańszy grunt i jednym ruchem magicznej różdżki sprawiamy, że powstaje nasz pierwszy gabinet zabiegowy. Na pierwszych pacjentów zbyt długo czekać nie musimy. Trzeba w tym miejscu nadmienić, że nasi „klienci” to ludzie o wyjątkowo dziwnych nazwiskach, profesjach i dolegliwościach. Niech Was więc nie zdziwi, gdy w klinice zjawi się Wielisława Izraelowicz pracująca w kopalni i zmagająca się z trądzikiem nozdrzy czy Teodozja Andrzejak, która spełnia się w zawodzie czyściciela butów i której dolega… Palący Rzygodruch. Żeby tego było mało, w recepcji pracuje wiecznie obijająca się pielęgniarka. Czego jak czego, ale specyficznego humoru w tej grze nie brakuje!.

Kapi Hospital

Żadna klinika nie będzie właściwie funkcjonować bez odpowiedniego personelu i dużych zapasów medykamentów. Dlatego gdy akurat nasz lekarz będzie zajmował się leczeniem jednego z pacjentów, warto wybrać się do Katarowic. W mieście tym zakupimy potrzebne lekarstwa (szczotka stalowa czy muszla klozetowa to jedne z nich!) w aptece Szałpiguł, zajrzymy do banku, ratusza czy garażu, w którym wynajmiemy mniejsze lub większe pojazdy medyczne do przewożenie pacjentów. W Katarowicach możemy nawet udać się na giełdę pacjentów, a także brać udział w specjalnych konkursach dla najlepszych dyrektorów klinik! Możliwości jest co niemiara – tylko i wyłącznie od Was zależą wszelkie inwestycje w dalszej fazie rozgrywki.

Kapi Hospital

Jeśli gra Kapi Hospital wyjątkowo przypadnie Wam do gustu, co akurat jest bardzo prawdopodobne, warto rozważyć kupno konta premium. Jest to relatywnie mały wydatek, a korzyści wydają się dość spore. Rozbudowanie poczekalni, możliwość wymiany monet na hospitalary w banku czy automatyczne rozpoczęcie leczenia wielu chorób to tylko część z nich! Dla graczy, którzy będą chcieli być w ścisłej czołówce zarządców klinik, wykupienie konta premium może mieć kluczowe znaczenie.

Kapi Hospital

Ładna, miła dla oka grafika, tony oryginalnego poczucia humoru i nawiązanie tematyczne do legendarnego Theme Hospital. Czego chcieć więcej? Na dobrą sprawę to może się przydać spora ilość wolnego czasu i dyspozycyjność, bo trzeba jeszcze dodać, że w Kapi Hospital wykonanie wielu czynności wymaga kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu minut! Co prawda leczenie pacjentów odbywa się automatycznie, ale przydzielanie ich doktorowi to zadanie dla nas. Nie ma zatem czasu do stracenia. Do dzieła dyrektorzy!