Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Jungle Dash Mania. Zręcznościowa platformówka od Gamedistribution

Zręcznościowa platformówka od Gamedistribution

Lepiej nie drażnić niedźwiedzia. O tym przekonał się pewien pechowy odkrywca. Teraz pozostała mu tylko ucieczka, w której my musimy mu pomóc. Jaki dystans uda Ci się przebiec mając za plecami wściekłe zwierze, a przed sobą niebezpieczne przeszkody? Zagraj w Jungle Dash Mania i przekonaj się sam.

Jungle Dash Mania

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Jungle Dash Mania | Darmowa Gra

Zręcznościowa platformówka od Gamedistribution Lepiej nie drażnić niedźwiedzia. O tym przekonał się pewien pechowy odkrywca. Teraz pozostała mu tylko ucieczka, w której my musimy mu pomóc. Jaki dystans uda Ci się przebiec mając za plecami wściekłe zwierze, a przed sobą niebezpieczne przeszkody? Zagraj w Jungle Dash Mania i przekonaj się sam.

Jungle Dash Mania jest zręcznościową grą z rodziny tzw. endless runnerów. W trakcie zabawy wcielamy się w pechowego odkrywcę, którego atakuje niedźwiedź. Jego zadanie jest bardzo proste – uciec od niego, gdyż pojedynczy kontakt ze stworzeniem skutkuje potężną bójką.

Jungle Dash Mania

Sama ucieczka utrudniona jest jednak przez fakt, że na drodze naszego poszukiwacza znajduje się mnóstwo przeszkód. Mowa tu o kamieniach, wystających kolcach czy pieńkach. Kontakt z każdym z tych obiektów powoduje potknięcie się naszego bohatera i zbliżenie się do niego niedźwiedzia na kilka kroków. Możemy to zrobić kilka razy, zanim zwierzak nas ostatecznie dopadnie.

Przeszkód unikami przeskakując nad nimi, wciskając strzałkę w górę. W celu uniknięcia niebezpiecznych obiektów na ziemi można także spróbować wskoczyć na rozsiane po planszy wyższe półki. Musicie jednak uważać, gdyż na nich też znajdują się różne „przeszkadzajki”.

Jungle Dash Mania

Na szczęście na mapie nie natkniemy się wyłącznie na rzeczy utrudniające nam życie. Znajdują się na niej również dwa rodzaje power-upów. Pierwszym z nich jest pole siłowe. Odbija ona przeszkody, czyszcząc w ten sposób drogę przed naszym bohaterem. Drugim jest przyspieszenie. Na pewien czas zwiększa ono prędkość protagonisty, pozwalając tym samym na oddalenie się od goniącego go niedźwiedzia. Trzeba jednak uważać, gdyż nie daje mu to immunitetu na potknięcia się.

Tak jak w przypadku innych przedstawicieli rodziny endless runnerów, również w Jungle Dash Mania nie mamy bezpośredniej kontroli na szybkość i kierunek biegu bohatera. Jego bazowa prędkość powoli zwiększa się im dalej uda nam się zajść, co podnosi poziom trudności zabawy.

Jungle Dash Mania

Należy też pamiętać, że w teorii pojedyncza partia w Jungle Dash Mania może trwać bez końca. Im dalej uda nam się przebiec, tym lepszy wynik końcowy otrzymujemy. Podczas posiedzenia możemy starać się pobić swój najlepszy rezultat, bądź zaprosić znajomego do wspólnej rywalizacji.

Jungle Dash Mania wyróżnia się prostą, kreskówkową grafiką. Zabawia towarzyszy przyjemna muzyka oraz zabawne efekty dźwiękowe, dzięki którym produkcja może przypaść do gustu dzieciom.

Jungle Dash Mania

Jeśli zatem potrzebujecie chwili relaksu po długim dniu w pracy czy w szkole i nie macie ochoty na żadną wymagającą produkcję, to Jungle Dash Mania powinno zagwarantować Wam miłą rozrywkę, nawet na długie godziny. Produkcja może również okazać się zbawienna podczas nudnych spotkań towarzyskich.

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Staraj się odpowiednio wymierzać skoki. Gdy podskoczysz zbyt wcześnie, możesz wylądować dokładnie na przeszkodzie.
  2. Poluj na power-upy. Znacznie ułatwiają one bieg.