Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Ironsight. Dołącz do futurystycznej bitwy!

Dołącz do futurystycznej bitwy!

Rok 2025, Dystopia, dwie frakcje - North Atlantic Forces (NAF) oraz Energy Development Enterprise Network (EDEN) są zaangażowane w konflikt o ostatnie naturalne zasoby na ziemi. Wcielisz się w jedną ze stron konfliktu, by poprowadzić swoją drużynę do dominacji na zróżnicowanych polach bitwy. Ironsight to wyładowany akcją FPS, który nie daje ani chwili wytchnienia… gdy już opuścimy lobby!

Ironsight

Ironsight | Darmowa Gra

Dołącz do futurystycznej bitwy! Rok 2025, Dystopia, dwie frakcje - North Atlantic Forces (NAF) oraz Energy Development Enterprise Network (EDEN) są zaangażowane w konflikt o ostatnie naturalne zasoby na ziemi. Wcielisz się w jedną ze stron konfliktu, by poprowadzić swoją drużynę do dominacji na zróżnicowanych polach bitwy. Ironsight to wyładowany akcją FPS, który nie daje ani chwili wytchnienia… gdy już opuścimy lobby!

Ironsight jest drugim (po Wolf Team) First Person Shooterem wydanym przez Aeria Games, które słynie głównie z gier MMORPG w klimatach anime. Nowe dziecko Wiple (producentów tytułu) zdaje się być zatem powiewem świeżości w katalogu wydawcy. Futurystyczne mapy, drony i zaawansowana technologicznie broń są tutaj na porządku dziennym. I to właśnie za pomocą tej nowoczesnej broni przyjdzie nam stanąć w szranki z graczami z całego świata.

Ironsight

Po uruchomieniu gry wylądujemy w Lobby, które na samym początku przywita nas ekranem nagród, jakie otrzymywać będziemy za codzienne logowanie się. Jeżeli jakiegoś dnia nie mamy czasu na rozgrywkę – nic nie szkodzi. Wystarczy samo zalogowanie i odebranie nagrody. Następnie naszym oczom ukaże się pełnoprawna poczekalnia, która składa się kilku zakładek. To właśnie tutaj możemy zmieniać wygląd naszej postaci, tworzyć i zapisywać nasz własny, dopasowany do nas loadout, który pozwala cieszyć się rozgrywką po naszemu. Po prawej stronie znajdują się wskaźniki in-gamowej waluty, którą wykorzystujemy do zakupów nowych strojów i broni (oraz – co ważne – jej naprawiania!) . Na samym środku widnieje jednak przycisk, który każdego gracza interesuje najbardziej. Jest to rzecz jasna PLAY.

Ironsight

Jeżeli zdecydujemy się bezpośrednio na grę (pomijając zabawę w dyktatora futurystycznej mody wojennej) Ironsight zaoferuje nam trzy tryby rozgrywki: samouczek (w postaci misji) + deathmatch przeciwko AI, mecze normalne oraz grę rankingową. Ostatni z trybów jest – rzecz jasna – przeznaczony dla wojennych weteranów. Swoją przygodę najlepiej zacząć od gry przeciwko sztucznej inteligencji, bo to właśnie tam nauczymy się podstaw rozgrywki, mechaniki i fizyki gry. Fizyka, jak to w FPS’ach bywa, jest tutaj sprawą kluczową. Nauczenie się hitboxów oraz użycia konkretnych broni jest konieczne, żeby święcić triumfy na futurystycznych polach bitew. Gdy w końcu poczujemy się przygotowani, czas rzucić się w wir walki z realnym przeciwnikiem.

Ironsight

To właśnie tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa. Ironsight przydzieli nas do jednego z dwóch teamów - North Atlantic Forces (NAF) lub Energy Development Enterprise Network (EDEN), których celem jest zdominowanie konkretnej mapy. A tych gra oferuje obecnie 14, co sprawia, że na pewno nie znudzimy się oglądaniem w kółko jednego i tego samego widoku. Co więcej Ironsight oferuje zniszczalne otoczenie oraz dynamiczną pogodę, która wpływ na sposób rozgrywki. Warto zatem przygotować się na sytuację, w której mgła będzie utrudniać namierzenie i anihilację celu! Z racji swojej futurystyczności mamy również dostęp do bardzo nowoczesnej broni, jak chociażby do dronów.

Ironsight

O ile nauczenie się samych map i radzenia sobie na nich jest bardzo ważną częścią rozgrywki, o tyle sprawą kluczową są tutaj unikalne bronie, a jest ich ponad 100. Każda z nich różni się siłą zadawanych obrażeń, celnością, odrzutem i szybkością strzałów. Nauczenie się wad i zalet każdego oręża wymaga nie lada umiejętności i godzin treningów. Jednak gra nie rzuca nas na głęboką wodę. By zdobyć i przetestować, a następnie nauczyć się konkretnej broni, musimy najpierw odwiedzić...

Ironsight

… market gry. A ten oferuje mnóstwo narzędzi, które pozwolą nam na dopasowanie stylu rozgrywki do naszych preferencji. Niemalże każdą część ekwipunku możemy kupić za grową walutę, którą zdobywamy za wykonywanie codzienne logowanie, wykonywanie misji i rozgrywanie kolejnych meczy. Nie ma tutaj mowy o modelu Pay2Win. A za zdobytą walutę kupimy nie tylko pistolety, noże i granaty, ale również i rzeczy kosmetyczne, które zmienią wygląd naszego fightera. Progres jest więc stopniowy i dobrze wyważony.

Ironsight

Oczywiście, jak to w przypadku tytułu F2P występują dwie waluty, które zapewniają nam dostęp do dodatkowego kontentu. Jedną z nich są CHIP’y, drugą standardowa waluta Aeria Games nazwana AP. Obie są między sobą wymienne, a dodatkowo zdobyć za nie możemy walutę podstawową – GP, dlatego sami decydujemy o tym, w jaki sposób chcemy zdobywać wirtualne przedmioty. Za walutę premium możemy kupić głównie unikalne skiny do broni, które są niedostępne za walutę podstawową. Jednak – co najważniejsze – wszystkie bronie dostępne są za GP, których zdobywanie zależy tylko od czasu poświęconego rozgrywce.

Ironsight

Gra studia Wiple Games, a wydana przez Aerię to tytuł dla miłośników staroszkolnych FPS’ów rozbudowanych o odrobinę nowoczesności. Doskonale sprawdzone rozwiązania wraz z rozwiązaniami futurystycznymi oraz mnogość map i broni zapewnią setki godzin dobrej zabawy, a wszystko to w bardzo przyjemnej, opartej na autorskim Iron Engine grafice, która pozwoli doskonale wczuć się w otaczający nas konflikt.

Oto kilka rad, które przydadzą ci się na początku:

 1. Odwiedzaj grę codziennie by zdobywać nagrody za regularne logowanie się.
 2. Nie zapomnij sprawdzać zakładki „storage” – to właśnie tam znajdują się Twoje łupy.
 3. Używaj growej waluty z rozwagą, ponieważ jej zdobywanie wymaga czasu.
 4. Zwracaj uwagę na dzienne wyzwania i misje – pozwoli Ci to na szybsze zdobywanie łupów.
 5. Po kupnie broni staje się ona permanentna, jednak musisz pamiętać o jej naprawianiu,
 6. Przedmioty zmieniające wygląd postaci nie poprawiają Twoich statystyk,
 7. Ze względu na kilka „futurystycznych” mechanik zapoznaj się z „misjami szkoleniowymi”, żeby lepiej poznać grę,
 8. Dopasuj Loadout do własnego stylu gry, co zdecydowanie ułatwi rozgrywkę we wczesnym etapie,

Wymagania Minimalne:

 1. System Operacyjny: Windows 7
 2. Procesor: Intel Core 2 Duo E7500
 3. Pamięć: 2 GB RAM
 4. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
 5. DirectX: Wersja 9.0c
 6. Miejsce na dysku: 8 GB

Wymagania Zalecane:

 1. System Operacyjny: Windows 7
 2. Procesor: Intel Core i5
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 650
 5. DirectX: Wersja 9.0c
 6. Miejsce na dysku: 10 GB