Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW

Gry Sportowe na Apple iOS

Gry Sportowe na Apple iOS, zagraj teraz za darmo na swoim smartfonie lub tablecie z systemem Apple iOS Darmowe gry sportowe to doskonały sposób na przeżycie sportowych emocji bez wychodzenia z domu! Jeśli chcesz się zmierzyć z najlepszymi, pobijać rekordy i zdobywać medale, to miejsce dla ciebie! Weź udział w wyścigach, zostań piłkarzem, zarządzaj klubem!

Gry mobilne to globalny hit i obecnie najbardziej dochodowy typ gier w branży. Według badań, gry na komórki i tablety generują 47% światowych przychodów i ta liczba będzie tylko rosnąć.

Zaczęło się niewinnie, od najprostszych gier jak Snake czy Tetris. Razem z postępem technologicznym oraz rozwojem smartfonów, gry mobilne zaczęły ewoluować w coraz bardziej zaawansowane tytuły. Pierwszym i jednym z największych hitów była gra Angry Birds, która podbiła serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Obecnie gier mobilnych jest zatrzęsienie i wciąż powstają nowe, przez co czasami ciężko wybrać coś dla siebie - wtedy z pomocą przychodzi nasza strona, gdzie prezentujemy najciekawsze tytuły na komórki.

Jakie dyscypliny sportowe podobają wam się najbardziej?

Jeśli uważacie, że macie wystarczająco determinacji i silnej woli - kariera piłkarza czeka na was w grze FootballTeam. Jesli jednak najważniejsza dla was jest adrenalina i prędkość - weźcie udział w wyścigach samochodowych lub motocyklowych!

Dla szukających innych wrażeń, być może zaintryguje was możliwość zostania profesjonalnym łowcą lub wędkarskim czempionem i rywalizowania na światowych konkursach? Let's Hunt i Let's Fish przeniosą was w najdziksze tereny, byście mogli wykazać się kunsztem przed podobnymi wam zapaleńcami!

Jeśli natomiat cechujecie się taktycznym zmysłem, umiejętnością oceniania wyzwań oraz zimną krwią - być może to kariera menadżera sportowego będzie waszą pasją? Tytuły takie jak Goal One czy Club Manager2019 umilą wam czas i pozwolą zmierzyć się z najlepszymi na arenie krajowej i międzynarodowej!

Można by tak długo wymieniać, ale lepiej sprawdzić samemu i zacząć grać! Czy to w piłkę nożną czy wyścigi żużlowe, wskoczcie do świata naszych gier sportowych i walczcie, by zostać mistrzami, zdobywać medale i bić rekordy nie odchodząc od komputera!