Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Inside Grass. Wkrocz do fantastycznego świata owadów!

Wkrocz do fantastycznego świata owadów!

Inside Grass: A Little Adventure to gra RPG w której poznasz historię dwójki dzieci, które zostały magicznie pomniejszone do rozmiaru mrówek. Ich zadaniem będzie pomoc pracowitym owadom i ostateczny powrót do swojej prawdziwej postaci. Żeby jednak tego dokonać dzieciaki będą musiały pokonywać kolejne zadania, łamigłówki i mini-gry, a pokierujesz nimi właśnie Ty. Gotowi na przygodę?

Inside Grass
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Inside Grass | Darmowa Gra

Wkrocz do fantastycznego świata owadów! Inside Grass: A Little Adventure to gra RPG w której poznasz historię dwójki dzieci, które zostały magicznie pomniejszone do rozmiaru mrówek. Ich zadaniem będzie pomoc pracowitym owadom i ostateczny powrót do swojej prawdziwej postaci. Żeby jednak tego dokonać dzieciaki będą musiały pokonywać kolejne zadania, łamigłówki i mini-gry, a pokierujesz nimi właśnie Ty. Gotowi na przygodę?

Rozpoczęcie naszej podróży będzie równoznaczne z przejściem intuicyjnego, krótkiego samouczka przygotowanego przez twórców. Na ekranie będą pojawiać się informacje i porady o interfejsie gry oraz o tym, co znajdziemy w jego poszczególnych częściach. Szybko też poznamy tło fabularne historii, którą rozwijać będziemy wraz z wykonywaniem kolejnych questów. Sama gra należy bowiem do gatunku Role Playing Games, więc zadania fabularne wręcz muszą być jej ważną częścią. Poza wykonywaniem zadań dowiemy się również jak ważna jest eksploracja mapy. Zwiedzając poszczególne lokacje znajdziemy nie tylko przydatne narzędzia, które posłużą nam do pokonywania przeszkód, ale również owoce regenerujące zdrowie bohatera i wiele innych!

Inside Grass

Czym byłaby gra RPG bez walki? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – nie byłaby grą RPG! Producenci ze studia PrimeBit Games postawili na ciekawe rozwiązanie, ponieważ potyczki możemy rozegrać tutaj w trybie manualnym (gdzie to my – w clickerowej minigrze – stajemy w szranki z przeciwnikami) oraz w trybie automatycznym. Co prawda ten drugi zaoszczędzi nam kilka sekund, ale w trybie manualnym jesteśmy w stanie zadawać większe obrażenia oraz ciosy krytyczne oraz zdobyć więcej nagród, dlatego zdecydowanie go polecamy! Nie musicie również obawiać się porażki z rąk silniejszych przeciwników. Przegrania nie oznacza śmierci naszej postaci, a jedynie cofnięcie się do momentu przed podjęciem wyzwania. Dlatego możecie śmiało wyzywać do walki każdego, nawet największego przedstawiciela królestwa owadów! Co więcej, gra oferuje system punktów umiejętności, za które rozwiniemy statystyki naszej postaci aby lepiej radziła sobie w późniejszych etapach rozgrywki.

Inside Grass

Inside Grass: A little adventure to gra w pełni darmowa, którą „uciągną” nawet starsze urządzenia mobilne. Należy jednak wiedzieć, że – jak to w przypadku darmowych gier bywa – tytuł oferuje opcje premium w postaci waluty dodatkowej – kryształów. Owe kryształy posłużą nam do ominięcia niektórych, trudniejszych punktów rozgrywki. Jednak twórcy podeszli do swojej gry bardzo fair nawet w stosunku do darmowych graczy, ponieważ walutę premium zdobędziemy również w samej grze bez wydawania realnej gotówki. Warto również wspomnieć, że od czasu do czasu będziemy musieli obejrzeć krótkie reklamy, dzięki którym gra może być darmowa dla wszystkich.

Inside Grass

Produkcja studia Primebit na pierwszy rzut oka jest bardzo niepozorna, jednak po wkroczeniu do tego kolorowego świata wszyscy gracze przekonają się, że kryje ona wspaniałą przygodę. Mimo takiego settingu Inside Grass wcale nie jest skierowane wyłącznie do młodszych graczy – każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Jeżeli zatem są tutaj jacyś fani kultowego filmu animowanego „Dawno temu w trawie”, trafiliście idealnie. Świetny klimat, komiksowa grafika, ciekawy gameplay to zdecydowanie zalety produkcji. A wszystko to dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych za darmo!

Kilka tipów na dobry początek:

  • Uważnie zapoznaj się z radami serwowanymi przez samouczek. Pozwolą Ci na szybkie zrozumienie zasad gry,
  • Staraj się wybierać walkę manualną – zajmie ona kilka sekund więcej, ale pozwoli Ci często na oszczędzenie cennych punktów zdrowia,
  • W przypadku przegranej nasza postać nie ginie, a jedynie zostaje „cofnięta” do momentu przed walką, dlatego nie bój się wyzywać na pojedynek żadnych wrogów,
  • Nie bój się rozdawać punktów umiejętności po swojemu, nie ma tutaj „jednego słusznego sposobu” ich wykorzystania,
  • Gra zapewni Ci darmowe kryształy premium, więc nie wykorzystuj ich od razu, a dopiero w momencie, gdy któryś etap będzie zdecydowanie za trudny dla Twojego avatara.