Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Imperial Hero. Średniowieczna gra RPG dostępna w przeglądarce!

Średniowieczna gra RPG dostępna w przeglądarce!

Imperial Hero to fabularna gra przeglądarkowa, która na myśl przywodzi klasycznych przedstawicieli tego gatunku. Stwórz swojego bohatera i wyrusz w epicką przygodę pełną niebezpieczeństw, potworów, bandytów i wspaniałych łupów!

Imperial Hero | Darmowa Gra

Średniowieczna gra RPG dostępna w przeglądarce! Imperial Hero to fabularna gra przeglądarkowa, która na myśl przywodzi klasycznych przedstawicieli tego gatunku. Stwórz swojego bohatera i wyrusz w epicką przygodę pełną niebezpieczeństw, potworów, bandytów i wspaniałych łupów!

Po zalogowaniu się do gry i stworzeniu własnego avatara przywita nas nieinwazyjny samouczek, który pozwoli na zapoznanie się z podstawowymi mechanikami rozgrywki takimi jak: misje, podróże, walka, dystrybucja punktów atrybutów, umiejętności oraz zdobywanie i ulepszanie wyposażenia naszej postaci. Warto jest uważnie się z nim zapoznać ze względu na rozbudowany interface gry. Sama mechaniki przypominają często te, panujące w papierowych RPG!

Imperial Hero

W trakcie samouczka wykonamy swoje pierwsze misje, które będą podstawową formą zdobywania punktów doświadczenia przez naszą postać. Misje odbieramy w różnych miejscach poszczególnych prowincji. Ważniejsze questy (te fabularne) dostępne będą w miejscach oznaczonych złotymi wykrzyknikami. Ich wykonywanie zapewnia nam najszybszy rozwój bohatera oraz cenne łupy i ekwipunek, który zwiększy nasze statystyki. Aby ułatwić nieco rozgrywkę, twórcy przygotowali automatyczny questlog, który po naciśnięciu na dane zadanie rozpoczyna podróż do miejsca misji. O samym ekwipunku natomiast opowiem nieco później.

Imperial Hero

Wraz ze zdobywanymi poziomami doświadczenia otrzymywać będziemy punkty atrybutów oraz umiejętności. Ich rozsądne rozdysponowanie jest kluczowe do sukcesu w walce. Dostępne w grze atrybuty, to:

 • Witalność – zwiększająca zdrowie postaci,
 • Zręczność – określająca szansę na trafienie,
 • Siła – wpływająca na obrażenia,
 • Zwinność – umożliwiająca nam częstsze uniki,
 • Inteligencja – zwiększająca ilość punktów ducha

Punkty umiejętności wydamy na ulepszenia – nomen omen – umiejętności zarówno aktywnych jak i pasywnych, które tworzą niejako archetyp naszej postaci. Jednak nie martwcie się. Aby nieco usprawnić ten system, twórcy zezwolili graczom na resetowanie wszystkich wykorzystanych punktów, aby każdy znalazł swój ulubiony styl gry.

Imperial Hero

Świat z jakim przyjdzie nam się „zmierzyć” dzieli się na 33 prowincje o różnej specyfice i unikalnych wrogach oraz ponad 500 stref bojowych. Przemieszczanie się miedzy misjami odbywa się automatycznie (wspomniany zautomatyzowany questlog), jednak nic nie stoi na przeszkodzie byśmy eksplorowali świat gry na własną rękę walcząc przy okazji z tysiącami wrogów wszelkiej maści.

Imperial Hero

Sama walka odbywa się w automatycznym systemie turowym połączonym z losowością statystyk, co może odzwierciedlać mechaniki znane z papierowych gier RPG (rzuty kostką). Właśnie ze względu na to tak ważne jest zręczne rozdysponowanie punktów atrybutów i umiejętności. Dodatkowo wraz z postępami w grze do naszej drużyny dołączą kolejne postacie, które wspierać nas będą na polu bitwy. Sam interface walki składa się z głównego panelu na w środkowej części dolnej belki (gdzie rozpoczniemy lub zapauzujemy walkę, zmienimy jej szybkość oraz sprawdzimy nadchodzące fale wrogów), panelu członków drużyny po lewej oraz mikstur po prawej. Wygrana walka zapewnia nam nagrody w postaci złota, przedmiotów ekwipunku oraz eliksirów.

Imperial Hero

Gdy o ekwipunku mowa, należy wspomnieć o częściach wyposażenia noszonych przez naszego avatara. W Imperial Hero odnajdziemy nie tylko bronie oraz tarcze, ale również pancerze, hełmy, rękawice, paski, buty, peleryny, a także biżuterię! Oczywiście jednym z celów gry – jak to we współczesnych RPG’ach - jest zdobywanie coraz to potężniejszych przedmiotów poprawiających statystyki naszego bohatera. W rozwoju ekwipunku pomogą nam również materiały rzemieślnicze służące do ulepszania oręża w systemie craftingu!

Imperial Hero

Twórcy przygotowali również szereg aktywności pobocznych, aby jeszcze bardziej wpłynąć na immersję w grze. Jest to wspomniany powyżej, rozbudowany crafting, gdzie wykujemy nowe oraz ulepszymy stare zbroje, system gildyjny spełniający funkcje socjalne, Areny PVP, gdzie sprawdzimy się w walce z realnymi graczami oraz zakładka „Handel”, gdzie pozbędziemy się niepotrzebnego nam ekwipunku i nabędziemy ten pożądany.

Imperial Hero

Ze względu na darmowy charakter rozgrywki w grze znajdziemy również sklep premium, w którym to zakupimy diamenty. Wykorzystamy je między innymi do kupna punktów energii, przedmiotów w świątyni, skrócenie czasu podróży, na rzemieślnicze narzędzia lepszej jakości i inne. Gra jednak nie może być określona mianem Pay2Win, bo dostępne za diamenty bonusy są jedynie częściowym przyśpieszeniem tego, co jesteśmy w stanie zdobyć uzbrajając się w odrobinę cierpliwości.

Imperial Hero

Podsumowując, Imperial Hero to rozbudowana gra fabularna przypominająca klasyczne, papierowe RPGi. Rozbudowany system rozwoju postaci, tysiące przedmiotów do zdobycia, misji do wykonania oraz wielka mapa do odkrycia sprawiają, że tytuł ten będzie doskonałym wyborem dla wszystkich fanów tego typu produkcji. Warto wspomnieć jeszcze o bardzo klimatycznej ścieżce dźwiękowej, która dodatkowo pozwoli nam „utonąć” w świecie gry. Stwórz swojego wojownika i się przekonaj!

Przydatne porady na początek przygody:

 • Nieinwazyjny samouczek wprowadzi Cię w szczegółowe mechanizmy gry. Warto skupić się podczas jego przechodzenia,
 • Zaplanuj rozwój swojej postaci w oparciu o ulubione umiejętności i przydatne statystyki, tak aby ich kombinacja przynosiła najlepsze rezultaty na polu walki,
 • Odbieraj nagrody za codzienne logowanie się,
 • Rozważnie wykorzystuj swoją energię. Jej całkowite wykorzystanie nie pozwoli Ci na wykonywanie kolejnych akcji do jej powrotnego naładowania,
 • Zwracaj uwagę na kolor ikony walk. Początkowo wykonuj te w kolorze zielonym i żółtym. Czerwone zostaw na potem,
 • Jeżeli nie wiesz co robić w danej sytuacji użyj questloga misji, który zabierze Cię do pożądanej lokalizacji,
 • Nie wydawaj dostępnych za darmo diamentów we wczesnych etapach gry. Zdecydowanie bardziej przydadzą Ci się później!