Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Idle Kingdom Builder. Stwórz własne królestwo w mobilnej grze strategicznej!

Stwórz własne królestwo w mobilnej grze strategicznej!

Witaj w świecie Idle Kingdom Builder – mobilnej gry strategiczno-ekonomicznej, która przeniesie nas wprost do kolorowego, średniowiecznego świata. Przyjdzie nam tutaj stanąć na czele niewielkiej osady, którą poprowadzimy do potęgi! Rozwijaj swoją wioskę, rozszerzaj swoje wpływy i przeprowadź szeroko-zakrojoną ekspansję mapy świata gry.

Idle Kingdom Builder
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Idle Kingdom Builder | Darmowa Gra

Stwórz własne królestwo w mobilnej grze strategicznej! Witaj w świecie Idle Kingdom Builder – mobilnej gry strategiczno-ekonomicznej, która przeniesie nas wprost do kolorowego, średniowiecznego świata. Przyjdzie nam tutaj stanąć na czele niewielkiej osady, którą poprowadzimy do potęgi! Rozwijaj swoją wioskę, rozszerzaj swoje wpływy i przeprowadź szeroko-zakrojoną ekspansję mapy świata gry.

Do gry wprowadzi nas przygotowany przez twórców samouczek. Jest on bardzo intuicyjny i dobrze zbalansowany, dzięki czemu łatwo zapoznamy się z podstawowymi mechanikami rozgrywki nie mając jednocześnie wrażenia, że pomijamy samodzielną naukę. We wprowadzeniu przyjdzie nam stworzyć pierwsze budynki ekonomicznej infrastruktury, które zapewnią wiosce przychody potrzebne do dalszego rozwoju. W tym samym czasie osiedlimy również na terenach naszej osady pierwszych pracowników, którzy obsługiwać będą nasze farmy, tartaki, piekarnie i inne miejsca produkcji dóbr. Dbanie o efektywne dysponowanie osadnikami nie należy do najprostszych zadań!

Idle Kingdom Builder

Bardzo ciekawie twórcy podeszli również do samej mechaniki wytwarzania dóbr i zarabiania wirtualnego złota. Aby przyśpieszyć znacząco naszą produkcję, wystarczy „wejść” w konkretny budynek i zacząć… pracować samemu. Oczywiście „pracą” nazwiemy tutaj szybkie klikanie w ikonę produkcji. Bardzo ważnym elementem gry jest również logistyczne rozwijanie poszczególnych, połączonych ze sobą zakładów. Specjalne strzałki na mapie osady pokazują zależności między powiązanymi budynkami i produkowanymi w „łańcuchu” tych powiązań dobrami. Wraz z rozwojem naszego idyllicznego królestwa (czyli po osiągnięciu jego 18 poziomu) dostaniemy również dostęp do mapy świata, którą stopniowo będziemy oplatać w naszych ekonomicznych wpływach.

Idle Kingdom Builder

Gra jest całkowicie darmowa - opiera się na modelu Free2Play. W związku z tym znajdziemy tutaj również sklep z walutą premium, za którą zakupimy „przyśpieszacze” rozgrywki. Dzięki nim będziemy mogli rozwijać nasze królestwo nieco szybciej, jednak przy odrobinie cierpliwości i umiejętności dobrego planowania możemy cieszyć się pełną rozgrywką bez wydawania realnej gotówki. Co więcej producenci przygotowali dla graczy szereg aktywności, które pozwalających dodatkowo zarobić(!) diamenty, czyli walutę premium właśnie. Poza nagrodami dostępnymi za codzienne logowanie się możemy tutaj również… oglądać reklamy, za które gra nagrodzi nas sakiewką pełną tych drogocennych kamieni.

Idle Kingdom Builder

Idle Kingdom Builder od studia Upjers to niesamowicie wciągający tytuł, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom gier strategicznych i ekonomicznych. Clickerowe mechaniki są ciekawym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się na ekranie naszego urządzenia mobilnego, a wszystko to okraszone zostało świetną, komiksową grafiką. Cechy te zdecydowanie wyróżniają tytuł spośród innych mobilnych strategii! Wciel się w przywódcę już teraz i sprawdź, czy podołasz stworzeniu własnego imperium.