Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Horse Farm. Zaprojektuj stadninę koni i własny ośrodek jeździecki!

Zaprojektuj stadninę koni i własny ośrodek jeździecki!

Horse Farm to mobilny symulator budowlany, w którym główną rolę odgrywają tytułowe konie! Przyjdzie nam stanąć na czele ośrodka jeździeckiego i pokierować jego losami. Zdecydujemy tutaj nie tylko o strategii jego rozwoju, ale i rozbudowy fachowej infrastruktury. Hoduj majestatyczne rasy koni, przyjmuj ważnych gości, troszcz się o swoich czworonożnych podopiecznych i stawaj w szranki w zaciętych turniejach!

Horse Farm

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Horse Farm | Darmowa Gra

Zaprojektuj stadninę koni i własny ośrodek jeździecki! Horse Farm to mobilny symulator budowlany, w którym główną rolę odgrywają tytułowe konie! Przyjdzie nam stanąć na czele ośrodka jeździeckiego i pokierować jego losami. Zdecydujemy tutaj nie tylko o strategii jego rozwoju, ale i rozbudowy fachowej infrastruktury. Hoduj majestatyczne rasy koni, przyjmuj ważnych gości, troszcz się o swoich czworonożnych podopiecznych i stawaj w szranki w zaciętych turniejach!

Po pierwszym włączeniu gry powita nas intuicyjny tutorial, który doskonale przeprowadzi nas przez początkowe minuty rozgrywki. Jego celem jest, rzecz jasna, przedstawienie podstawowych mechanik rządzących w tym tytule i nauczenie nas strategicznych podstaw. Dzięki niemu zbudujemy pierwsze budynki, poznamy sposób funkcjonowania i poruszania się po menu, przyjmowania gości, a także zakupimy swojego pierwszego konia. Po zakończenia samouczka dostaniemy dostęp do zadań, które będą wspierać nas w dalszym rozwoju naszej placówki.

Horse Farm

Gdy zdobędziemy już swojego pierwszego konia, przyjdzie nam zająć się planowaniem rozbudowy stadniny. Jednym z naszych celów będzie zapewnienie zwierzętom jak najlepszych warunków „mieszkalnych”. Zadbamy o stajnie, menażerie, stodoły, wybiegi itd. Wraz z rozwojem ośrodka i polepszeniem naszej sytuacji finansowej będziemy również zaopatrywać się w nowe zwierzęta wybierając przy tym spośród wielu ras, a są to między innymi:

  • Appaloosa
  • Kuc szetlandzki
  • Koń Arabski
  • Koń Hanowerski
  • Clydesale
Horse Farm

Drugim z aspektów rozwoju naszego ośrodka będzie zadbanie o jego gości oraz personel. Goście – jak wskazuje sama nazwa – to odwiedzający nas NPC, którzy wraz ze spełnianiem ich zachcianek i oczekiwań będą zostawiać u nas bardzo duże ilości swojej wirtualnej gotówki, którą będziemy mogli wydawać zgodnie z własnym pomysłem. Bardzo ważne jest zadbanie o infrastrukturę przeznaczoną specjalnie dla nich. Pensjonaty oraz restauracje to miejsca, bez których nasz ośrodek nie będzie w stanie się funkcjonować. Personel to z kolei nasi wirtualni pracownicy, którzy zadbają o prawidłowe funkcjonowanie stadniny, opiekę nad końmi oraz goścmi.

Horse Farm

Twórcy wzbogacili swój tytuł również o opcje społecznościowe. Horse Farm umożliwia nam nie tylko rekrutację swoich znajomych, ale także interakcje z innymi graczami. Będziemy w stanie wymienić się z nimi doświadczeniem, a także odwiedzać ich stadniny, by obserwować przyjętą przez nich strategię rozwoju. Może to być bardzo ważne szczególnie dla nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tytułem. W tym miejscu trzeba również wspomnieć community gry, które jest naprawdę zgraną, gotową do pomocy społecznością!

Horse Farm

Gra funkcjonuje w oparciu o model Free2Play, dlatego też znajdziemy w niej sklep z walutą premium – diamentami. Diamenty w większości wykorzystywane są do przyśpieszenia procesu rozbudowy ośrodka (skracanie czasu tworzenia budynków, dodatkowe sloty dla gości itp.). Jednak kierując się zasadami fair play, twórcy przygotowali dla graczy szereg aktywności umożliwiających zdobycie waluty dodatkowej. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest chociażby oglądanie reklam w „rubinowym kinie”, gdzie po obejrzeniu kilku zostaniemy nagrodzeni diamentami. Innym sposobem na ich zdobycie jest też instalacja pozostałych gier studia Upjers! Za każdą przetestowaną grę wzbogacimy się o cenne nagrody.

Horse Farm

Horse Farm to tytuł, który powinien przykuć uwagę nie tylko miłośników koni i jeździectwa, ale też wszystkich fanów mobilnych symulatorów, czy też strategii. Darmowa rozgrywka, mnóstwo opcji rozwoju swojego ośrodka oraz przyjemna dla oka grafika i oprawa muzyczna – to cechy, które powinny zadowolić nawet wymagających graczy. Spraw by Twoja stadnina była najbardziej prestiżowa na świecie!

Kilka porad na dobry start:

  • Przejdź samouczek, który wprowadzi Cię w mechanizmy rządzące rozgrywką,
  • Wykonuj zadania fabularne. Ich przechodzenie zapewni Ci optymalny rozwój stadniny,
  • Oglądając reklamy w „rubinowym kinie” zapewniasz sobie dodatkową walutę premium…,
  • … której nie radzimy wykorzystywać do późniejszych etapów gry. Dopiero wtedy staje się ona potrzebna,
  • Powiadomienia o potrzebach koni, gości, a także potrzebie wykorzystania budynków i ukończonych/zaczętych questach pojawiają się głównie na planszy stadniny. Powiększ swoją mapę, tak aby jak najszybciej reagować na wszystkie z nich.