Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Home Designer. Zaprojektuj własne wnętrza w grze mobilnej!

Zaprojektuj własne wnętrza w grze mobilnej!

Witajcie w wielkim świecie architektury wnętrz, czyli w mobilnej grze logicznej – Home Designer. Produkcja studia Tamalaki to sprytne połączenie gry logicznej typu „połącz trzy” oraz budowlanego sima, gdzie twój zmysł estetyczny zdecyduje o przebiegu kampanii fabularnej. Musicie uwierzyć nam na słowo – gra jest niesamowicie wciągająca!

Home Designer
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Home Designer | Darmowa Gra

Zaprojektuj własne wnętrza w grze mobilnej! Witajcie w wielkim świecie architektury wnętrz, czyli w mobilnej grze logicznej – Home Designer. Produkcja studia Tamalaki to sprytne połączenie gry logicznej typu „połącz trzy” oraz budowlanego sima, gdzie twój zmysł estetyczny zdecyduje o przebiegu kampanii fabularnej. Musicie uwierzyć nam na słowo – gra jest niesamowicie wciągająca!

Do rozgrywki wprowadzi nas krótki, skryptowany samouczek, który w przyjazny sposób objaśnia podstawowe mechaniki, a także wprowadza nas w rys fabularny produkcji. Jednak – nie oszukując nikogo – to nie fabuła, a gameplay jest kluczowy w tego typu produkcji… a ten potrafi naprawdę wciągnąć. Jak już wspomniałem, Home Designer to gra, która doskonale łączy ze sobą mechanikę typu „połącz trzy” wraz z ekonomicznymi patentami znanymi z symulatorów. Bardzo ciekawie wypada również setting gry traktujący wszakże o architekturze wnętrz, czyli temacie dość niecodziennym w elektronicznej rozrywce.

Home Designer

Gra oferuje kilkadziesiąt najróżniejszych poziomów: od zwykłych salonów, kuchni, łazienek, po jadalnie, sypialnie i wszystkie ich wariacje, które znaleźć możemy w przeróżnych posiadłościach growych postaci. Każdy poziom posiada też inne wymagania, a do ich ukończenia będziemy musieli w coraz to lepszym stylu stylu pokonywać etapy plansz „logicznych”, o których w akapicie poniżej.

Home Designer

Przechodząc więc do rozgrywki sensu stricte mamy tutaj – tak jak wspominałem – do czynienia z nieco rozwiniętą mechaniką „połącz trzy”. Zadaniem gracza jest zdobycie określonej liczby klocków w konkretnej liczbie ruchów. Zdobywać je będziemy poprzez niszczenie bloków składających się z trzech lub więcej bryłek tego samego koloru. Oczywiście wraz z postępami w rozgrywce odblokujemy nowe narzędzia służące do czyszczenia mapy takie jak: młotek, szpachelkę, pilarkę, a nawet aktywne bomby i magnetyzery. Jednak wcale nie oznacza to uproszczenia rozgrywki, bo wyższe poziomy będą stawiać przed nami coraz to nowsze przeszkody i łamigłówki, które zdecydowanie podnoszą trudność gry! Jak więc widzicie, pod pozornie prostą mechaniką kryje się naprawdę przemyślany gameplay.

Home Designer

Za każdą wygraną planszę otrzymamy wirtualne dolary, które posłużą nam do zakupu wyposażenia wykańczanych przez nas pomieszczeń. I tutaj tak naprawdę ogranicza nas jedynie wyobraźnia… i ilość przedmiotów przygotowanych przez samych twórców. Nie ma jednej słusznej drogi dekorowania przestrzeni i gra nie narzuca nam żadnych ograniczeń. Tylko od zmysłu estetycznego grającego zależy, jak poradzi sobie z zadaniem powierzonym przez NPC. Co więcej, twórcy przygotowali tutaj dwie waluty, czyli wspomniane dolary oraz „diamentowe łezki”, które pozwalają na przyśpieszenie części mechanik. Ich zdobycie jest zdecydowanie trudniejsze, ale dzięki – chociażby – nagrodom za dzienne logowanie się, mamy do nich dostęp bez wydawania realnej gotówki. Polecam zatem odłożyć ich wydawanie na późniejsze etapy gry!

Home Designer

Home Designer to doskonała, casualowa gra, która stanowić będzie świetną odskocznię od spraw codziennych i to nie tylko dla fanów architektury wnętrz! Wciągający gameplay typu „połącz trzy” świetnie współgra z simowymi, ekonomicznymi mechanikami gry, dlatego ta nawet po długich godzinach nie staje się nudna. Produkcja jest dostępna całkowicie za darmo na wszystkie urządzenia mobilne (zarówno z Androidem, jak i systemem iOS). A czy Ty jesteś gotowy sprawdzić swoje architektoniczne zdolności? Wypróbuj już dzisiaj!