Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Heroes and Puzzles. Logiczna gra RPG dostępna na urządzenia mobilne!

Logiczna gra RPG dostępna na urządzenia mobilne!

Heroes and Puzzles to logiczna gra RPG od studia Aeria Games, która przenosi nas do fantastycznej krainy Runemoor, gdzie pokonując kolejnych przeciwników stajemy się coraz to potężniejszymi zaklinaczami run, by ostatecznie stawić czoła siłom złego czarnoksiężnika.

Heroes and Puzzles
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Heroes and Puzzles | Darmowa Gra

Logiczna gra RPG dostępna na urządzenia mobilne! Heroes and Puzzles to logiczna gra RPG od studia Aeria Games, która przenosi nas do fantastycznej krainy Runemoor, gdzie pokonując kolejnych przeciwników stajemy się coraz to potężniejszymi zaklinaczami run, by ostatecznie stawić czoła siłom złego czarnoksiężnika.

Tajemnicze runy są zresztą podstawą rozgrywki. Tuż po pierwszym zalogowaniu się do gry naszym oczom ukaże się samouczek, a wraz z nim plansza pełna runicznych kamieni, które… służą nam do walki z kolejnymi przeciwnikami. System ten zastępuje tutaj klasyczne potyczki znane z gier RPG, czy też jRPG. Naszym zadaniem jest składanie run tego samego typu w grupy, co sprawia, że nasz pasek energii staję się coraz pełniejszy, a gdy jego wskaźnik dojdzie do maksimum – wykonujemy atak. Taki sposób rozgrywki wymaga bardzo dużego zmysłu taktycznego i dobrego oka! Poza tym niecodziennym (i szalenie wciągającym) systemem walki gra oferuje mnóstwo innych rozwiązań znanych z gier gatunku role-playing. Wraz z postępem rozgrywki poznajemy wątek fabularny, rozwijamy naszego bohatera, zdobywamy ekwipunek, a także towarzyszy (system taki znany jest głównie z japońskich gier RPG).

Heroes and Puzzles

Gra oferuje nam kilkudziesięciu herosów, z których tworzymy swoją czeteroosobową drużynę. Dobranie bohaterów względem ich wad i zalet niejednokrotnie wpływać będzie na przebieg potyczek, dlatego bardzo warto zastanowić się, jaką ekipę wystawimy do walki przeciwko kolejnym i kolejnym wrogom. To samo tyczy się zdobywania i ulepszania ekwipunku. Należy dobrze zaplanować sposób rozwoju naszych postaci! Poza wątkiem głównym gra oferuje również potyczki PvP, które pozwolą gracza na sprawdzenie swoich umiejętności walki przeciwko najbardziej wymagającym, realnym przeciwnikom. Oczywiście najlepsi zaklinacze będą wymienieni w rankingu gry.

Heroes and Puzzles

Heroes and Puzzles to gra darmowa, dlatego też znajdziemy tutaj growy sklepik, w którym kupimy XXX. Jest to waluta premium, która przyśpieszy podstawowe mechaniki gry. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich niecierpliwych! Jeżeli jednak nie chcecie wydawać na grę realnych pieniędzy – nie ma problemu. Do każdego etapu gry możemy „dotrzeć” za darmo i zależy to tylko od czasu, jaki poświęciliśmy rozgrywce.

Podsumowując, produkcja studia Aeria Games to propozycja głównie dla fanów rozwiązań RPG’owych, którzy szukają w gatunku czegoś nowego. Wciągający system walki, ciekawi bohaterowie i bardzo intuicyjna rozgrywka sprawiają, że Puzzle and Heroes nie ustępuje wielu tytułom znanym z monitorów pełnowymiarowych komputerów.