Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Odlotowe Wieżowce. Ekonomiczna gra konstruktorska online

Ekonomiczna gra konstruktorska online

Odlotowe Wieżowce to strategiczna gra online, w której naszym celem będzie rozwijanie wieżowca z nieograniczoną liczbą kondygnacji! Pokieruj własnym budynkiem, zatrudniaj pracowników, oferuj wynajem przestrzeni, a za zarobione pieniądze rozwijaj swój przybytek by w końcu stanąć na czele najpotężniejszego budynku w dziejach gry!

Odlotowe Wieżowce

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Odlotowe Wieżowce | Darmowa Gra

Ekonomiczna gra konstruktorska online Odlotowe Wieżowce to strategiczna gra online, w której naszym celem będzie rozwijanie wieżowca z nieograniczoną liczbą kondygnacji! Pokieruj własnym budynkiem, zatrudniaj pracowników, oferuj wynajem przestrzeni, a za zarobione pieniądze rozwijaj swój przybytek by w końcu stanąć na czele najpotężniejszego budynku w dziejach gry!

Jak to w symulatorach ekonomicznych zazwyczaj bywa, nie znajdziemy tutaj odlotowej grafiki, a gra na pierwszy rzut oka może wydać się bardzo prosta, jednak jest to wrażenie bardzo mylne. Wraz z postępami w rozgrywce, tworzeniem kolejnych kondygnacji i zatrudnianiem nowych pracowników rozgrywka staje się niesamowicie wciągająca, a zarazem i wymagająca. Ilość aspektów strategicznych o jakie będziemy musieli zadbać mogą przyprawić graczy o istny zawrót głowy! Jeżeli zatem jesteście fanami rozbudowanych mechanik ekonomicznych – odnajdziecie się tutaj doskonale. Rozwój kolejnych pięter będzie zależał wyłącznie od nas. Wybierzemy które piętra posłużą jako miejsce zamieszkania naszych pracowników, a które staną się jedną z placówek sprzedawczych/biznesowych. A tych twórcy przygotowali multum, a obejmują one dziedziny takie jak: rozrywka, sztuka, czy też wyżywienie. Warto również pamiętać, że nasi wirtualni pracownicy mają przypisane różne talenty i swoje indywidualne preferencje, co dodaje grze realizmu. Dlatego tak ważne będzie odpowiednie dobranie podwładnych do wykonywanej przez nich pracy. Ich kwalifikacje sprawdzicie gdy tylko pojawią się w budynku. A gdyby tego było mało, naszym zadaniem będzie również monitorowanie ich nastrojów!

Odlotowe Wieżowce

Dwoma głównymi walutami w grze są monety oraz banknoty. O ile zdobycie monet jest sprawą dość prostą, bo zarobimy je za wszystkie wykonywane akcje, o tyle banknoty są niejako walutą dodatkową i można traktować je jako opcję premium, która przyśpieszy część mechanik gry. Nie musicie się jednak obawiać – możemy zdobyć je bez wydawania realnych pieniędzy w grze poprzez wykonywanie podstawowych czynności, ponieważ twórcom zależało na jak najlepszym zbalansowaniu rozgrywki. Należy jednak pamiętać, że ze względu na ich niełatwe zdobywanie, powinniśmy jak najefektywniej zagospodarować ich wydawanie!

Odlotowe Wieżowce to całkowicie darmowa, wciągająca gra ekonomiczna, która powinna przysporzyć mnóstwo radości domorosłym inwestorom i ekonomistom. Co więcej tytuł ten dostępny jest w oknie każdej przeglądarki, a także w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, co daje nam możliwość zarządzania naszą posiadłością z każdego miejsca na świecie. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej dzięki czemu przyswojenie skomplikowanych aspektów ekonomicznych nie będzie stanowić problemów dla żadnego gracza. Dobra zabawa gwarantowana!