Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra GTR Drift & Stunt. Szybkie samochody, niebezpieczne tricki - poznaj życie kaskadera!

Szybkie samochody, niebezpieczne tricki - poznaj życie kaskadera!

Samochody, rampy i duża swoboda w wykonywaniu sztuczek – czego chcieć więcej? To oferuje GTR Drift & Stunt. Usiądź za kierownicą sportowego auta i wykonują efektowne kaskaderskie wyczyny, zbierając w ten sposób punkty i nabijając w ten sposób jak najwyższy wynik, czy to dla własnej przyjemności, czy też w ramach rywalizacji z siedzącymi obok znajomymi.

GTR Drift & Stunt

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

GTR Drift & Stunt | Darmowa Gra

Szybkie samochody, niebezpieczne tricki - poznaj życie kaskadera! Samochody, rampy i duża swoboda w wykonywaniu sztuczek – czego chcieć więcej? To oferuje GTR Drift & Stunt. Usiądź za kierownicą sportowego auta i wykonują efektowne kaskaderskie wyczyny, zbierając w ten sposób punkty i nabijając w ten sposób jak najwyższy wynik, czy to dla własnej przyjemności, czy też w ramach rywalizacji z siedzącymi obok znajomymi.

GTR Drift & Stunt jest przygotowaną przez firmę Fuego! Games produkcją, w której możemy zasiąść za kierownicą superszybkiego auta i wykonywać różne szalone triki. W tytule możemy bawić się zarówno poprzez przeglądarkę na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

GTR Drift & Stunt

Po uruchomieniu gry możemy zapoznać się ze sterowaniem i rozpocząć partię. Toczy się ona na mapie obrazującej niewielkie miasto. Jest ono wypełnione najróżniejszymi elementami przeznaczonymi do kaskaderskich wyczynów – nie brakuje w nim ramp oraz pętli. Nasze zadanie jest bardzo proste – wykonując różne sztuczki musimy uzbierać jak najwyższy wynik. Punkty naliczane są na przykład za skoki oraz efektowne drifty. Wszystko to musimy rzecz jasna zrobić „czysto”. Jeśli nam się to nie uda, nie otrzymamy żadnych „oczek” i możliwe, że uszkodzimy nasz samochód. Na szczęście da się go łatwo naprawić klikając odpowiednią opcję w menu.

Model jazdy w GTR Drift & Stunt jest zręcznościowy. W trakcie zabawy możemy wybrać, jak chcemy, by nasze auto się zachowywało. Jedno ustawienie sprawia, że auto łatwiej wpada w poślizgi, co sprzyja driftom, a drugie zwiększa przyczepność i ułatwia tym samym robienie innych sztuczek.

Nasz samochód wyposażony jest w nitro. Po jego aktywowaniu, znacznie zwiększa się jego prędkość. Ponadto można aktywować spowolnienie czasu, które ułatwia najazdy na rampy czy pętle.

GTR Drift & Stunt

Jeśli w pewnym momencie uznamy, że zabawa w GTR Drift & Stunt jest zbyt prosta, możemy spersonalizować rozgrywkę – ustawić maksymalną prędkość samochodu, wyłączyć dopalacze czy skonfigurować asysty sterowania. Dodatkowo istnieją opcje przystosowania wyglądu samochodu do naszych preferencji. Możemy zmieniać jego kolor, wygląd kół, barwę dymu wydobywającego się spod jego kół oraz płomienia dopalacza itp. Za każdym razem możemy zapisać nasze ustawienia i wczytać je w odpowiadającym nam momencie.

GTR Drift & Stunt

GTR Drift & Stunt powstało na silniku Unity. Tytuł może pochwalić się prostą, choć mogącą się podobać trójwymiarową oprawą graficzną utrzymaną w tonie realistycznym. W trakcie zabawy nie słyszymy żadnej muzyki, jedynie dźwięki wydawane przez nasz pojazd.

Podsumowując, GTR Drift & Stunt może przypaść do gustu osobom lubującym się w samochodach i wykonywanych przez nie efektownych trikach. Przyjemny model jazdy oraz mnogość opcji konfiguracji mogą zapewnić godziny udanej, kompletnie niezobowiązującej rozrywki.

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Na początku warto często korzystać ze spowolnienia czasu, by odpowiednio wyczuć pozycję najazdu na rampę czy pętlę.
  2. Podczas najazdu na rampę korzystaj z dopalacza.
  3. Aby dodatkowo przedłużyć drift, skorzystaj z hamulca ręcznego.