Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Goodgame Gangster. Gangsterski świat dostępny w oknie przeglądarki

Gangsterski świat dostępny w oknie przeglądarki

Goodgame Gangster od Goodgame Studios to przeglądarkowa przygodówka MMO z elementami RPG. Chciałbyś zobaczyć jak naprawdę wygląda gangsterskie życie? Zlecenie od ojca chrzestnego w Goodgame Gangster już na Ciebie czeka! Wykonuj misje, dobijaj targu na czarnym rynku, bierz udział w porachunkach oraz wojnach gangów i pnij się po szczeblach gangsterskiej kariery.

Goodgame Gangster | Darmowa Gra

Gangsterski świat dostępny w oknie przeglądarki Goodgame Gangster od Goodgame Studios to przeglądarkowa przygodówka MMO z elementami RPG. Chciałbyś zobaczyć jak naprawdę wygląda gangsterskie życie? Zlecenie od ojca chrzestnego w Goodgame Gangster już na Ciebie czeka! Wykonuj misje, dobijaj targu na czarnym rynku, bierz udział w porachunkach oraz wojnach gangów i pnij się po szczeblach gangsterskiej kariery.

Rozgrywkę zaczynamy od stworzenia swojej postaci. Wybieramy płeć, wygląd oraz klasę, która determinuje naszą siłę ataku oraz zdolności obrony w późniejszych etapach rozgrywki. Do wybory mamy trzy profesje: zabijakę, taktyka oraz łotra. Oprócz klasy, nasz gangster posiada również indywidualne cechy charakterystyczne, które będziemy rozwijać wraz z postępami fabularnymi. Dzięki temu, na serwerze nie spotkamy drugiej takiej samej postaci.

Goodgame Gangster

Po stworzeniu swojej postaci oraz zalogowaniu się do gry od razu czeka na nas samouczek wraz z pierwszymi zleceniami od ojca chrzestnego. Dostajemy również wybór, które zlecenia podejmiemy, a których nie. Aby rozpocząć, a następnie dokończyć zadanie potrzebujemy wystarczającej ilości energii, ponieważ w trakcie wykonywania zleceń jej poziom maleje. Warto zatem pamiętać o jej rozsądnym zagospodarowaniu.

Goodgame Gangster

W grze do naszej dyspozycji dostępne są dwie waluty: pieniądze oraz złoto. Gotówka będzie potrzebna przede wszystkim do wzmocnienia naszej postaci. Kupimy za nią wyposażenie, takie jak broń, specjalne zdolności lub opatrunki oraz rozbudujemy atrybuty postaci. Sposobów na zarobienie gotówki jest sporo: oprócz przyjmowania misji od ojca chrzestnego możemy pojedynkować się z innymi graczami, brać udział w wojnach gangów, wymuszać haracze, czy też walczyć z trudnymi do pokonania przeciwnikami w trybie „Wanted”.

Goodgame Gangster

Z kolei złoto wymienimy na inne wartościowe przedmioty rozbudowujące naszą postać, a także zakupimy za nie boostery, zapewniające wyższy poziom energii podczas wykonywania misji. Co więcej, złoto pomoże nam również skrócić niektóre czasy oczekiwania w grze. Aby zdobyć kilka sztabek potrzebować będziemy trochę szczęścia. Możemy otrzymać je jako nagrodę za „specjalne odznaczenia” realizując misje dla ojca chrzestnego, bądź też kupić w sklepie. Co więcej, gra przewiduje także daily-login bonus, dzięki czemu za regularne logowanie się do gry wzbogacimy się o bonusową sztabkę.

Goodgame Gangster

Wraz z każdym poziomem doświadczenia, nasza postać otrzyma punkty do podziału między cztery atrybuty: siła ataku, wytrzymałość, szczęście i zahartowanie. Rozwijanie swojej postaci będzie kluczowe aby odnieść sukces w tym gangsterskim świecie. Taka mechanika jest już standardem w gatunku RPG, dlatego nie powinna przysporzyć nikomu trudności.

Goodgame Gangster

Produkcja studia Goodgame to świetny propozycja dla wszystkich, którzy szukają niewymagającej rozgrywki w ciekawym settingu. Gra dostępna jest całkowicie za darmo na wszystkich urządzeniach mobilnych! Rzucaj wyzwania konkretnym przeciwnikom, zdobywaj towary na czarnym rynku, podróżuj do różnych miejsc na mapie i walcz o honor swojej rodziny w starciach z policją w Goodgame Gangster już dziś!

Przydatne porady na początek gry:

  • Odwiedzaj grę codziennie by zdobywać bonusowe nagrody za regularne logowanie się,
  • Z każdym poziomem doświadczenia otrzymasz 3 punkty atrybutu do dowolnego podziału. Przed ich wydaniem zastanów się nad ścieżką rozwoju, jaką chciałbyś aby obrała Twoja postać,
  • Misje trwają dość długo, dlatego trzeba być cierpliwym. Ich czas możesz natomiast skrócić kupując w sklepie podstawowe boostery.
  • W rodzinie raźniej! Daje ona wiele korzyści (bonus XP, bonus pieniędzy, wojny rodzinne, czy rodzinny czat). Do rodziny możesz dołączyć już od pierwszego poziomu, dlatego warto poszukać jej już na samym początku swojej przygody.