Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Goal One. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa!

Piłka nożna uznawana jest w wielu krajach za sport narodowy. Czy to klubowa, czy reprezentacyjna, zawsze wzbudza ogromne emocje kibiców na całym świecie. Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to był zarządzać własną drużyną i prowadzić ją w górę światowych rankingów wszelkiej maści? Teraz masz okazję! Przed Tobą świat Goal One.

Goal One
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Goal One | Darmowa Gra

Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa! Piłka nożna uznawana jest w wielu krajach za sport narodowy. Czy to klubowa, czy reprezentacyjna, zawsze wzbudza ogromne emocje kibiców na całym świecie. Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to był zarządzać własną drużyną i prowadzić ją w górę światowych rankingów wszelkiej maści? Teraz masz okazję! Przed Tobą świat Goal One.

Goal One od doskonale znanego na polskim rynku studia Aeria Games to mobilny menadżer piłkarski, który dzięki mnogości opcji mógłby śmiało konkurować z innymi grami tego gatunku dostępnymi nawet na komputerach stacjonarnych. W grze wcielamy się w rolę zarówno menadżera zarządzającego drużyną, jak i trenera zajmującego się jej przygotowaniem do kolejnych spotkań, odnajdowaniem młodych talentów oraz ich treningiem. A jest to tylko wierzchołek góry lodowej możliwości, jakie przygotowali dla grających twórcy.

Goal One

Produkcja studia Aeria Games pozwala nam całkowicie customizować nasz własny zespół. Będziemy mogli tutaj nazywać swoich własnych piłkarzy, wyszukiwać młode talenty, wraz z rozwojem poziomów trenować dostępnych zawodników, dostosowywać ustawienie oraz taktykę na poszczególne mecze, a nawet zmieniać wygląd naszych strojów zarówno podczas meczów w roli gospodarza, jak i na meczach wyjazdowych. Twórcy pozostawili nam ogromną dowolność kreacji by jak najlepiej wpłynąć na immersję! Kolejną cechą Goal One jest możliwośc oglądania meczy live z perspektywy trenera i wpływanie na ich przebieg. Podczas spotkania mamy możliwość zmieniania wspomnianych taktyk, wymianę podstawowych zawodników na ich rezerwowych oraz rotowanie ich na poszczególnych pozycjach boiska, by zwiększyć swoją szansę na zwycięstwo.

Goal One

Aspekt menadżerski gry jest rozbudowany równie mocno, co aspekt trenerski. Gra umożliwi nam stworzenie własnego stadionu, sprzedawanie i kupowanie nowych zawodników w okienku transferowym, pozyskiwanie reklamodawców i sponsorów, sprzedaż praw do transmisji rozgrywek, a nawet sprawdzenie zadowolenia fanów swojego teamu! Tylko od nas zależy, co będzie naszym priorytetem.

Goal One

Goal One jest grą o dużym nacisku na aspekt socjalizacyjny, dlatego też rozegramy tutaj potyczki przyjacieslkie ze swoimi znajomymi, aby sprawdzić czyja drużyna, taktyka oraz przygotowanie piłkarzy sprawdzi się lepiej na murawie. Mecze z realnym przeciwnikiem są niesamowicie wciągające i wymagają więcej zaangażowania. Ze względy na model Free2Play w grze dostępny jest sklep premium. Kupimy w nim głównie przedmioty kosmetyczne takie jak dodatkowe stroje drużyny, jej loga, a także boostery treningowe dla naszych piłkarzy. Nie musicie się jednak martwić. Gra w żadnym wypadku nie jest Pay2Win! Dostępne bonusy jedynie nieznacznie skracają czas rozwoju naszego teamu. Producenci by wyeliminować różnice wprowadzili dodatkowo również bonusy za codzienne logowanie w grze, co umożliwa nam codzienne zgarnięcie dodatkowych, cennych nagród.

Goal One

Podsumowując, Goal One jest niesamowicie rozbudowanym menadżerem piłkarskim. Mnogość opcji customizacji drużyny oraz jej zarządzania sprawiają, że jest to gra na dziesiątki, a nawet setki godzin. Będzie to doskonały tytuł dla domorosłych trenerek i trenerów, którzy od zawsze chcieli prowadzić swoją drużynę od zwycięstwa do zwycięstwa. Dobra zabawa gwarantowana!