Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Galaxy Splitter. Galaktyczna gra akcji!

Galaktyczna gra akcji!

Stawką jest międzygwiezdny pokój i tylko Ty możesz go uratować! Teraz podejmij misję jako pilot myśliwca w Galaxy Splitter i uwolnij wszystkie planety od wrogich statków kosmicznych.

Galaxy Splitter
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Galaxy Splitter | Darmowa Gra

Galaktyczna gra akcji! Stawką jest międzygwiezdny pokój i tylko Ty możesz go uratować! Teraz podejmij misję jako pilot myśliwca w Galaxy Splitter i uwolnij wszystkie planety od wrogich statków kosmicznych.

W tej pionowej strzelance zmierzysz się z licznymi wrogami. Twoje statki kosmiczne są bardzo dobrze uzbrojone, a eskadry tylko czekają, aby powstrzymać Cię w zrealizowaniu Twojej misji. Twoje tarcze ochronne nie będą trwały wiecznie - więc uważaj na pociski i rakiety wroga!

Galaxy Splitter

Twój sukces w tej grze akcji zależy w dużej mierze od Twojej strategii. Aby wyzwolić planetę, wybierz odpowiedni statek kosmiczny: wybierzesz myśliwiec, niszczyciel czy może jednak myśliwiec przechwytujący? Wszystkie statki kosmiczne mają różnorodne właściwości: zwrotność, ilość miejsc na wyposażenie, prędkość i wielkość ładowni - do każdej misji jest odpowiedni statek kosmiczny!

Galaxy Splitter

Misje w Galaxy Splitter zawsze stawiają przed Tobą nowe wyzwania i prowadzą przez wirtualną galaktykę. Czasem należy odebrać pasażerów, czasem załadować ładunek. Przeciwna armada statków kosmicznych może stanąć ci na drodze. Broń się za pomocą pocisków, rakiet i broni o różnej sile.

Również amunicja ma różnorodne właściwości:

  • Zwykła amunicja: powoduje uszkodzenia przy uderzeniu
  • Amunicja z penetracją: pocisk kontynuuje lot po trafieniu
  • Podzielna amunicja: po uderzeniu amunicja dzieli się na pocisk drugorzędny
  • Wybuch: powoduje uszkodzenia na całym obszarze
  • Amunicja namierzająca: podąża za celem i zawsze trafia w cel

Jeśli wrogowie mają przewagę, możliwy jest również manewr unikowy. Jednym dotknięciem palca możesz poruszyć swój statek kosmiczny. W lewo, w prawo, tam i z powrotem. Jeśli zaś wróg cię złapie, uszkodzony statek kosmiczny możesz naprawić w hangarze.

Galaxy Splitter

Wyrusz na międzygwiezdną misję bojową w tej pełnej akcji strzelance pionowej — zagraj teraz w Galaxy Splitter!