Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra My Free Farm 2. Dołącz do eventu z okazji Dnia Mamy!

Dołącz do eventu z okazji Dnia Mamy!

MyFreeFarm2 to rozbudowany symulator prowadzenia farmy stworzony przez studio Upjers. Gra pozawala na kierowanie od podstaw swoją własną farmą, w której będziemy mogli uprawiać i hodować różne gatunki roślin oraz zwierząt. Zostań uznanym farmerem już teraz i zmień swoje uprawy w profity!

My Free Farm 2

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

My Free Farm 2 | Darmowa Gra

Dołącz do eventu z okazji Dnia Mamy! MyFreeFarm2 to rozbudowany symulator prowadzenia farmy stworzony przez studio Upjers. Gra pozawala na kierowanie od podstaw swoją własną farmą, w której będziemy mogli uprawiać i hodować różne gatunki roślin oraz zwierząt. Zostań uznanym farmerem już teraz i zmień swoje uprawy w profity!

Gra powita nas przejrzystym, intuicyjnym samouczkiem, który szybko wprowadzi nas do gry. Dzięki niemu zadbamy o stworzenie pierwszych grządek oraz hodowli swoich pierwszych zwierząt. Samouczek też nakieruje nas na „zadania”, które w pierwszych fazach rozgrywki okażą się szczególnie przydatne w rozwoju farmy.

My Free Farm 2

Czym byłaby dobra farma bez wspaniałych upraw, stad zwierząt i maszyn rolniczych? Gra pozwala nam wybrać spośród dziesiątek rodzajów plonów, trzody oraz przyrządów gospodarczych. Oczywiście rozgrywkę zaczniemy od tych doskonale nam znanych (pszenica, świnie), jednak wraz z jej rozwojem będziemy mogli „sprowadzić” na naszą farmę mniej popularne rośliny i zaawansowaną maszynerię. Istotnym elementem gry jest również zadbanie o produkcję zasobów, którą będziemy mogli następnie sprzedać, a także doglądanie zwierząt, bo dopiero wtedy staną się one najcenniejsze.

My Free Farm 2

Bardzo ważnym aspektem rozgrywki będą również nasi pracownicy. Zatrudnimy tutaj nie tylko innych farmerów, zajmujących się doglądaniem upraw, ale również i hodowców, a nawet doradców! Wcielając się w zarządcę będziemy decydować o ilości pozyskiwanych upraw. Dobrze funkcjonujące gospodarstwo to również zasługa zadowolonych pracowników!

My Free Farm 2

MyFreeFarm2 to gra całkowicie daramowa (Free2Play), a jak to w przypadku tego typu produkcji bywa, znajdziemy tutaj również sklep premium z dodatkową walutą – diamentami. Diamenty nieznacznie ułatwią rozbudowę naszej farmy, jednak nie są one niezbędne, aby cieszyć się pełnoprawną rozgrywką. Dodatkowo studio Upjers jest znane ze swojego podejścia fair-play w stosunku do graczy. Twórcy przygotowali dla nas szereg aktywności pozwalających na zdobywanie zarówno waluty premium, jak i cennych nagród.

My Free Farm 2

MyFreeFarm2 to gra, która godnie staje w szranki ze swoimi komputerowymi odpowiednikami spod szyldu „Farming Simulator”. Jeżeli zatem chcecie cieszyć się tego typu rozgrywką w swojej kieszeni, to mobilny symulatory posiadania farmy będzie idealnym wyborem! Rozbudowany gameplay, różnorodne plony, zwierzęta oraz mnóstwo opcji customizacji – zabawa na dziesiątki godzin gwarantowana!

Dobre rady dla początkujących farmerów:

  • Postaraj się jak najwięcej wynieść z samouczka gry, ponieważ tłumaczy on podstawowe zasady funkcjonowania mechanik,
  • Zoptymalizuj zagospodarowanie przestrzeni swojej farmy, aby zmaksymalizować zyski z plonów,
  • Twórcy pozwalają na zdobywanie cennych nagród za logowanie się w innych grach od Upjers,
  • W początkowych etapach gry oszczędzaj jak najwięcej waluty premium.