Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra My Free Farm 2. Mobilny symulator farmy

Mobilny symulator farmy

MyFreeFarm2 to rozbudowany symulator prowadzenia farmy stworzony przez studio Upjers. Gra pozawala na kierowanie od podstaw swoją własną farmą, w której będziemy mogli uprawiać i hodować różne gatunki roślin oraz zwierząt. Zostań uznanym farmerem już teraz i zmień swoje uprawy w profity!

My Free Farm 2

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

My Free Farm 2 | Darmowa Gra

Mobilny symulator farmy MyFreeFarm2 to rozbudowany symulator prowadzenia farmy stworzony przez studio Upjers. Gra pozawala na kierowanie od podstaw swoją własną farmą, w której będziemy mogli uprawiać i hodować różne gatunki roślin oraz zwierząt. Zostań uznanym farmerem już teraz i zmień swoje uprawy w profity!

Gra powita nas przejrzystym, intuicyjnym samouczkiem, który szybko wprowadzi nas do gry. Dzięki niemu zadbamy o stworzenie pierwszych grządek oraz hodowli swoich pierwszych zwierząt. Samouczek też nakieruje nas na „zadania”, które w pierwszych fazach rozgrywki okażą się szczególnie przydatne w rozwoju farmy.

My Free Farm 2

Czym byłaby dobra farma bez wspaniałych upraw, stad zwierząt i maszyn rolniczych? Gra pozwala nam wybrać spośród dziesiątek rodzajów plonów, trzody oraz przyrządów gospodarczych. Oczywiście rozgrywkę zaczniemy od tych doskonale nam znanych (pszenica, świnie), jednak wraz z jej rozwojem będziemy mogli „sprowadzić” na naszą farmę mniej popularne rośliny i zaawansowaną maszynerię. Istotnym elementem gry jest również zadbanie o produkcję zasobów, którą będziemy mogli następnie sprzedać, a także doglądanie zwierząt, bo dopiero wtedy staną się one najcenniejsze.

My Free Farm 2

Bardzo ważnym aspektem rozgrywki będą również nasi pracownicy. Zatrudnimy tutaj nie tylko innych farmerów, zajmujących się doglądaniem upraw, ale również i hodowców, a nawet doradców! Wcielając się w zarządcę będziemy decydować o ilości pozyskiwanych upraw. Dobrze funkcjonujące gospodarstwo to również zasługa zadowolonych pracowników!

My Free Farm 2

MyFreeFarm2 to gra całkowicie daramowa (Free2Play), a jak to w przypadku tego typu produkcji bywa, znajdziemy tutaj również sklep premium z dodatkową walutą – diamentami. Diamenty nieznacznie ułatwią rozbudowę naszej farmy, jednak nie są one niezbędne, aby cieszyć się pełnoprawną rozgrywką. Dodatkowo studio Upjers jest znane ze swojego podejścia fair-play w stosunku do graczy. Twórcy przygotowali dla nas szereg aktywności pozwalających na zdobywanie zarówno waluty premium, jak i cennych nagród.

My Free Farm 2

MyFreeFarm2 to gra, która godnie staje w szranki ze swoimi komputerowymi odpowiednikami spod szyldu „Farming Simulator”. Jeżeli zatem chcecie cieszyć się tego typu rozgrywką w swojej kieszeni, to mobilny symulatory posiadania farmy będzie idealnym wyborem! Rozbudowany gameplay, różnorodne plony, zwierzęta oraz mnóstwo opcji customizacji – zabawa na dziesiątki godzin gwarantowana!

Dobre rady dla początkujących farmerów:

  • Postaraj się jak najwięcej wynieść z samouczka gry, ponieważ tłumaczy on podstawowe zasady funkcjonowania mechanik,
  • Zoptymalizuj zagospodarowanie przestrzeni swojej farmy, aby zmaksymalizować zyski z plonów,
  • Twórcy pozwalają na zdobywanie cennych nagród za logowanie się w innych grach od Upjers,
  • W początkowych etapach gry oszczędzaj jak najwięcej waluty premium.