Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Football Team. gra nie jest dłużej promowana

gra nie jest dłużej promowana

GRA NIE JEST DŁUŻEJ PROMOWANA. Witaj w piłkarskim świecie gry FootballTeam – managera sportowego, w którym będziemy odpowiedzialni za losy początkującego piłkarza. Trenuj, wybieraj i zmieniaj kluby, podejmuj prace i wykonuj zadania, aż w końcu staniesz się piłkarską gwiazdą światowego formatu oraz bohaterem swoich fanów!

Football Team | Darmowa Gra

gra nie jest dłużej promowana GRA NIE JEST DŁUŻEJ PROMOWANA. Witaj w piłkarskim świecie gry FootballTeam – managera sportowego, w którym będziemy odpowiedzialni za losy początkującego piłkarza. Trenuj, wybieraj i zmieniaj kluby, podejmuj prace i wykonuj zadania, aż w końcu staniesz się piłkarską gwiazdą światowego formatu oraz bohaterem swoich fanów!

START 6 sezonu 15 maja 2019 wraz nową, specjalną ligą – Ligą Youtuberów!

Użyj kodu ”GRAJ” wewnątrz gry, by otrzymać dodatkowe zasoby!

FootballTeam to przygotowana przez Polaków gra z gatunku managerów sportowych, która stawia przede wszystkim na realizm. Nie znajdziemy tutaj widowiskowej grafiki, lecz mnóstwo złożonych mechanik kierowania losami naszego avatara. A Ci, którzy jeszcze w tytuł ten nie grali, muszą uwierzyć mi na słowo – tych twórcy przygotowali ogromną ilość. Opiszę je pokrótce w kolejnych akapitach poniżej.

Jednym z naszych głównych zadań będzie oczywiście rozwój własnego piłkarza. Tutaj z pomocą przychodzi zakładka trening, która dodatkowo dzieli się na:

  • podstawowy, gdzie zwiększymy naszą skuteczność na boisku,
  • tricki, podczas którego doszlifujemy nasze sztuczki potrzebne w pojedynkach,
  • klubowy, będący możliwością poprawienia swojej taktyki w kontekście naszego klubu.

Innym ważnym aspektem będą zadania, za wykonanie których będziemy zdobywać boostery! Zadania są zresztą doskonałym sposobem na sprawne rozwijanie naszego zawodnika oraz zrozumienie dużej części samych mechanik.

Kolejną zakładką jest sekcja zatytułowana „Miasto”. Znajdziemy w niej między innymi opcje wyboru pracy, która pozwoli nam na zarobienie dodatkowej wirtualnej gotówki; rynek, gdzie sprzedamy niepotrzebne przedmioty; pojedynki tricków, w których do wygrania są cenne nagrody, a także aspekt społecznościowy w postaci czatu oraz rankingu piłkarzy i klubów, co jest szczególnie interesujące z punktu widzenia realizmu gry, ponieważ sport (w tym i oczywiście piłka nożna) opiera się przecież głównie na rywalizacji.

Gdy już o rywalizacji mowa, aspekt competetive odbywa się tutaj na dwóch płaszczyznach: rozgrywkach ligowych stworzonych przez graczy drużyn oraz wspomnianych powyżej pojedynkach tricków. Oczywiście aby piąć się po szczeblach rankingowej tabeli, będziemy musieli stale rozwijać naszego piłkarza przez żmudne treningi, bo przecież inni gracze nie próżnują rozwijając swoich zawodników! Warto zatem „przeskoczyć” do zakładki kluby, która służy natomiast do znalezienia drużyn aktywnie poszukujących nowych zawodników. Dołączenie do drużyny jest bardzo ważne, dlatego nie należy z tym zwlekać!

Mamy tutaj do czynienia z grą całkowicie darmową, opartą na modelu free-to-play. Jak to bywa w przypadku obrania takiej drogi finansowej przez twórców, znajdziemy tutaj sklep z zawartością premium, którego asortyment to głównie przedmioty kosmetyczne oraz boosty przyśpieszające poszczególne elementy rozgrywki. Nie wpływają one jednak żaden sposób na balans gry i przy odrobinie cierpliwości darmowi gracze są w stanie bez najmniejszych problemów rywalizować z tymi płacącymi. Warto również zainteresować się systemem referalowym, który pozwala zaprosić naszych znajomych do gry, a za ich zaproszenie, rzecz jasna, czekają na nas dodatkowe nagrody!

FootballTeam to kompleksowy, rozbudowany manager piłki nożej, który powinien być idealnym wyborem dla wszystkich fanów tego typu gier, a także dla graczy, którzy chcieliby zacząć z nim swoją przygodę. Ilość opcji kreacji własnego piłkarza jest naprawdę ogromna, a liczba trybów gry zaspokoi nawet najbardziej wymagających fanów footbolu! Jeżeli zatem zawsze marzyłeś o byciu piłkarską gwiazdą światowej sławy na miarę Lewandowskiego, Cristiano Ronaldo, czy Messiego – teraz masz wirtualną okazję. Stwórz swojego piłkarza i pokieruj jego karierą od podstaw już teraz.

Użyj kodu ”GRAJ” wewnątrz gry, by otrzymać dodatkowe zasoby!