Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Fancy Tale. Mobilne łamigłówki w świecie mody!

Mobilne łamigłówki w świecie mody!

Fancy Tale to gra z doskonale znanego gatunku mobilnego „połącz trzy”, w której naszym celem będzie szycie najmodniejszych ubrań dla naszych klientów. Mimo pozornie prostej mechaniki, produkcja jest niesamowicie wciągająca, a jej perfekcyjne opanowanie nie należy do najprostszych. Chwyć za nożyczki krawieckie i nitki, żeby piąć się po szczeblach świata modnych ubrań.

Fancy Tale
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Fancy Tale | Darmowa Gra

Mobilne łamigłówki w świecie mody! Fancy Tale to gra z doskonale znanego gatunku mobilnego „połącz trzy”, w której naszym celem będzie szycie najmodniejszych ubrań dla naszych klientów. Mimo pozornie prostej mechaniki, produkcja jest niesamowicie wciągająca, a jej perfekcyjne opanowanie nie należy do najprostszych. Chwyć za nożyczki krawieckie i nitki, żeby piąć się po szczeblach świata modnych ubrań.

Gra przywita nas krótkim samouczkiem, który od razu przedstawi nam podstawowe mechaniki rządzące grą. Dowiemy się tutaj, że naszym zadaniem jest spełnianie modowych zachcianek naszych klientów, co odbywa się poprzez pokonywanie kolejnych „krawieckich” plansz. Ponadto ten krótki tutorial nauczy nas mechaniki planszy, a także wskaże na co zwracać uwagę podczas pokonywania poszczególnych etapów, czyli obsługiwania naszych gości. Aby zatem jak najlepiej wkroczyć do świata gry polecamy uważnie się z nim zapoznać.

Fancy Tale

Najważniejszym aspektem rozgrywki jest rzecz jasna plansza, na której tworzyć będziemy modowe kreacje. W celu „opróżniania” planszy z elementów będziemy musieli układać po trzy tego samego typu w jednej, prostej linii. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby łączyć ich więcej! Co więcej plansze możemy czyścić zdecydowanie szybciej dzięki specjalnym narzędziom, które pozwalają nam szyć jeszcze szybciej. Celem każdej rozgrywki jest wypełnienie paska energii oraz wykonanie zadań znajdujących się nad nim. Wypełnienie celów skutkuje powodzeniem, lub niepowodzeniem danej planszy. Warto wiedzieć, że gra oferuje ponad 100 unikalnych poziomów! Nie ma więc tutaj miejsca na chociażby odrobinę nudy.

Fancy Tale

W grze znajdziemy również sporo aktywności pobocznych, które dodatkowo urozmaicą czas pomiędzy pokonywaniem kolejnych etapów rozgrywki. Spotkamy i obsłużymy tutaj barwne i zabawne postacie, spróbujemy tutaj swoich sił w rankingach, będziemy mogli rywalizować z naszymi przyjaciółmi, a ponadto czeka na nas mnóstwo eventów zależnych od pory roku! Fancy Tale to gra całkowicie oparta na modelu Free2Play i jak to w przypadku takich produkcji bywa znajdziemy tutaj walutę premium. Kupimy ją w growym sklepiku. Dzięki niej przyśpieszymy przechodzenie co trudniejszych poziomów, co dla zręcznych graczy nie powinno być problemem bez wydawania realnej gotówki. Producenci gry zadbali również o dzienne nagrody, warto więc codziennie logować się do gry w celu ich odebrania!

Fancy Tale

Fancy Tale to świetna mechanika rozgrywki, świetna grafika oraz bardzo wciągający gameplay. Polecamy każdemu, kto znajdzie chwilę wolnego czasu, aby wsiąknąć w świat krawiectwa i mody. A czy Ty chcesz zostać krawieckim guru? Przekonaj się już teraz.