Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Enlisted. Najnowsza gra od Gaijin Entertainment!

Najnowsza gra od Gaijin Entertainment!

Enlisted to darmowa strzelanka dla wielu graczy, w której przejmiesz kontrolę nad piechotą, pojazdami naziemnymi i samolotami w ogromnych, klimatycznych bitwach II Wojny Światowej. W grze odblokujesz nowych żołnierzy, broń, sprzęt i pojazdy, a następnie rozwiniesz ich umiejętności i odblokujesz nowe możliwości dzięki systemowi perków i ulepszeń.

Enlisted | Darmowa Gra

Najnowsza gra od Gaijin Entertainment! Enlisted to darmowa strzelanka dla wielu graczy, w której przejmiesz kontrolę nad piechotą, pojazdami naziemnymi i samolotami w ogromnych, klimatycznych bitwach II Wojny Światowej. W grze odblokujesz nowych żołnierzy, broń, sprzęt i pojazdy, a następnie rozwiniesz ich umiejętności i odblokujesz nowe możliwości dzięki systemowi perków i ulepszeń.

Enlisted stara się osiągnąć złoty środek między potrzebami graczy niedzielnych i entuzjastów. Autentyczność historyczna jest ważnym elementem gry – wygląd i funkcje broni i wyposażenia zostały odwzorowane z przywiązaniem do szczegółów. Dostępność broni, pojazdów i innych przedmiotów jest różna dla konkretnych bitew, a także armii reprezentujących strony konfliktu.

Enlisted

Gra korzysta z niskiego TTK (time-to-kill); większość broni jest w stanie pokonać przeciwnika pojedynczym strzałem w klatkę piersiową. Fizyka pojazdów jest realistyczna, penetracja pocisków i efekty uszkodzeń są szczegółowo odwzorowane, różne magazynki mają odpowiednią liczbę pocisków, a lokalizacje są klimatyczne i utrzymane w estetyce ich historycznych odpowiedników.

Enlisted

Jednocześnie postaci w grze są zwinne, mogą wspinać się na wiele przeszkód, wchodzić przez okna, etc. Mogą posiadać dwie bronie (główną i podręczną) i szybko przełączać się między pozycjami (takimi jak czołganie lub pozycja stojąca). Interfejs podczas walki dostarczy graczom informacji o ich wyposażeniu i żołnierzach, a w nawigacji pomoże minimapa i kompas. Dzięki tym i innym środkom chcemy uniknąć nudy, która często wkrada się do symulacji, gdzie szczególnie nowi gracze ryzykują brak spektakularnych akcji w początkowych godzinach, stając się raczej mięsem armatnim dla doświadczonych koleżanek i kolegów.

Enlisted

Enlisted zapewni nieustanną atmosferę bitwy, z intensywną walką trwającą od pierwszych do ostatnich minut.

Wybrane cechy produkcji:

• Tryb "Squads" z żołnierzami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, pozwala na przełączanie się między żołnierzami w dowolnym momencie i przejęcie kontroli nad pozostałymi członkami drużyny po śmierci.

• Budowa w trakcie bitwy – pozwala inżynierom na swobodne tworzenie umocnień i stanowisk ogniowych, nie ograniczając się do predefiniowanych obszarów, jak w Battlefield V.

• Kampanie są centralne pod względem zawartości. Cała zawartość w grze przypisywana jest poszczególnym kampaniom, np. W "Lądowaniu w Normandii" gracze będą mogli odblokować charakterystyczne wyposażenie z roku 1944 dostępne dla stron bitwy w tamtym czasie, a postępy meta-gry będą powiązane z indywidualną kampanią. "Bitwa o Moskwę" zawiera wyposażenie, mundury, żołnierzy i pojazdy Frontu Wschodniego z 1941 roku, a pozostałe, planowane kampanie – np. Kampania w Tunezji, powstaną według tego samego schematu. To sprawia, że rozgrywka jest świeża i ekscytująca, a każda kampania oferuje różne wyzwania i możliwości dla obu stron, zarówno jeśli chodzi o dostępny sprzęt, jak i strategiczną sytuację w tym czasie.

Enlisted

<br>