Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW

Muzyczna gra zręcznościowa na urządzenia mobilne!

Jeżeli marzyłeś kiedyś o zostaniu światowej klasy perkusistą, to teraz masz szansę... a przynajmniej na ekranie Twojego telefonu, bądź Tabletu! Electronic Drums Game sprawdzi zarówno Twoją zręczność, jak i poczucie rytmu. Spróbuj swoich sił w muzycznym świecie już teraz!

Electronic Drums Game

Nowa produkcja studia NETIGEN, to nic innego jak symulator muzyczny, w którym zasiądziemy za elektroniczną perkusją odgrywając przygotowane przez twórcó piosenki. Gameplay od razu przywodzi na myśl gry spod szyldu Guitar Hero i Rockband.

Electronic Drums Game oferuje dwa tryby rozgrywki – karierę oraz tzw. free play. W trybie kariery będziemy piąć się po szczeblach – nomen omen – perkusyjnej kariery. Zaczniemy swoją przygodę jako początkujący „garotłuk” odgrywający podstawowe beaty, aby z czasem dojść do poziomu prawdziwego wymiatacza. Drugim z trybów jest wspomniany „free play”, gdzie sami zdecydujemy o odgrywanych numerach i bitach. Jest on doskonałym miejscem do szlifowania swoich umiejętności!

Gra jest doskonałym wyborem dla wszystkich graczy kochających muzykę. Profesjonalnie nagrane podkłady wysokiej jakości, wciągający gameplay, wiele poziomów trudności, a także świetny klimat produkcji, którą – dzięki smartfonowi – możemy mieć zawsze przy sobie stanowią gwarant dobrej zabawy dla wszystkich domorosłych muzyków.