Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Electronic Drums Game. Muzyczna gra zręcznościowa na urządzenia mobilne!

Muzyczna gra zręcznościowa na urządzenia mobilne!

Jeżeli marzyłeś kiedyś o zostaniu światowej klasy perkusistą, to teraz masz szansę... a przynajmniej na ekranie Twojego telefonu, bądź Tabletu! Electronic Drums Game sprawdzi zarówno Twoją zręczność, jak i poczucie rytmu. Spróbuj swoich sił w muzycznym świecie już teraz!

Electronic Drums Game
Pobierz z Google Play

Electronic Drums Game | Darmowa Gra

Muzyczna gra zręcznościowa na urządzenia mobilne! Jeżeli marzyłeś kiedyś o zostaniu światowej klasy perkusistą, to teraz masz szansę... a przynajmniej na ekranie Twojego telefonu, bądź Tabletu! Electronic Drums Game sprawdzi zarówno Twoją zręczność, jak i poczucie rytmu. Spróbuj swoich sił w muzycznym świecie już teraz!

Nowa produkcja studia NETIGEN, to nic innego jak symulator muzyczny, w którym zasiądziemy za elektroniczną perkusją odgrywając przygotowane przez twórcó piosenki. Gameplay od razu przywodzi na myśl gry spod szyldu Guitar Hero i Rockband.

Electronic Drums Game

Electronic Drums Game oferuje dwa tryby rozgrywki – karierę oraz tzw. free play. W trybie kariery będziemy piąć się po szczeblach – nomen omen – perkusyjnej kariery. Zaczniemy swoją przygodę jako początkujący „garotłuk” odgrywający podstawowe beaty, aby z czasem dojść do poziomu prawdziwego wymiatacza. Drugim z trybów jest wspomniany „free play”, gdzie sami zdecydujemy o odgrywanych numerach i bitach. Jest on doskonałym miejscem do szlifowania swoich umiejętności!

Gra jest doskonałym wyborem dla wszystkich graczy kochających muzykę. Profesjonalnie nagrane podkłady wysokiej jakości, wciągający gameplay, wiele poziomów trudności, a także świetny klimat produkcji, którą – dzięki smartfonowi – możemy mieć zawsze przy sobie stanowią gwarant dobrej zabawy dla wszystkich domorosłych muzyków.